top

Turistické hamaky

Turistické houpací sítě mohou nahradit skládací židle, karimatky nebo skládací křesla. Lehká a snadno sbalitelná houpací síť s moskytiérou nebo houpací síť pro dvě osoby se stane tou nejlepší formou odpočinku při kempování, v horách, v lese nebo na výletě. Podívejte se na lehké turistické houpací sítě od nejlepších značek!
81
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 81

na stránce
 1. -3%
  Obálka Lesovik Larva - kangaroo brown

  wish list

 2. -3%
  Obálka Lesovik Larva - crocodile green

  wish list

 3. -12%
  Houpací síť Grand Trunk Nano Hammock - grey

  wish list

 4. -12%
  Houpací síť Grand Trunk Skeeter Beeter XT - olive

  wish list

 5. -12%
  Houpací síť Grand Trunk TrunkTech Double - serape

  wish list

 6. -11%
  Hamak pro 2 osoby Tatonka Hammock Double - titan grey

  wish list

 7. -11%
  Hamak pro 1 osobu Tatonka Hammock Single - titan grey

  wish list

 8. -5%
  Turisticka hamaka Lesovik Sul - black

  wish list

 9. -32%
  Zateplení hamaky ENO Ember UnderQuilt - pacific

  wish list

 10. -5%
  Hamaka Lesovik Draka - pine amber

  wish list

 11. -30%
  Turistická hamaka ENO JungleNest Hammock - pacific

  wish list

 12. -25%
  Moskytiéra Lesovik Magla - black
  Moskytiéra Lesovik Magla - black
  1 101 Kč 1 469 Kč

  wish list

 13. -5%
  Zateplení hamaky Pajak Quest Quilt - olive

  wish list

 14. -10%
  Zateplení hamaky Pajak Quest Quilt - red

  wish list

 15. -5%
  Hamaka Lesovik Draka - baltic blue

  wish list

 16. -5%
  Hamaka Lesovik Draka - olive green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 81

na stránce

Turistické háky pro jednu a dvě osoby místo stanu

Stále více turistů a cestovatelů oceňuje řadu výhod houpacích sítí při přenocování v terénu. S vhodně naplánovaným vybavením, doplněným tarpem a moskytiérou, může turistická houpací síť poskytnout pohodlnější spánek než klasická matrace ve stanu. Navíc odpadají všechny potíže s hledáním hladké půdy potřebné k postavení stanu. Turistické houpací sítě se skvěle hodí i pro letní odpočinek v lese, v parku nebo u jezera. Můžete se pohodlně usadit do houpací sítě a číst si knihu nebo si jen tak zdřímnout, když si potřebujete odpočinout.

Pro splnění požadavků všech turistů zahrnuje nabídka předních výrobců turistické houpací sítě v různých provedeních. Pro samostatné turisty jsou připraveny kompaktní verze pro jednu osobu. Ultralight mesh houpací síť se vyznačuje minimalistickou hmotností a vejde se i do malé kapsy. Větší houpací sítě pro dvě osoby jsou vhodné, když potřebujete trochu více prostoru a také jako místo k odpočinku pro dvě osoby. Velmi oblíbené jsou také hamry s moskytiérou Všechny modely lze úspěšně používat jak na stezce, tak jako zahradní houpací sítě, které zaručují plnohodnotný odpočinek po náročném dni. Nejlehčí turistické houpací sítě v tlumených barvách, které odpovídají barvám země nebo lesa, se dobře hodí jako houpací sítě pro přežití. Modely v zářivých barvách jsou častou volbou horolezců pro noční odpočinek při letních výpravách do skal nebo pro rodinné kempování či výlety k jezeru.

Turistický hák s moskytiérou znamená klidnou noc

Jistě, jednou z nejvíce rušivých věcí při odpočinku v turistické houpací síti je hmyz. Komáři nebo mušky mohou narušit jakýkoli odpočinek, ať už jde o odpolední spánek na zahradě nebo spánek v lese po celodenním intenzivním trekingu. Turistické houpací sítě jsou však na všechny tyto situace plně připraveny. V nabídce každého výrobce houpacích sítí najdete modely vybavené moskytiérou, která bude účinnou bariérou jak pro létající hmyz, tak pro ten, který padá ze stromů. Moskytiéry vyrobené z lehkých materiálů nám nebudou bránit ve výhledu a nebudou omezovat větrání, ale bezpečně nás ukryjí před hmyzem. Houpací sítě s moskytiérou zajistí jedinečný a plný komfort odpočinku jak v lese, tak na zahradě nebo v parku.

Pokud bude vaše houpací síť sloužit především k turistickým účelům a vy se potřebujete prakticky pokaždé chránit před hmyzem, je skvělým řešením houpací síť s integrovanou moskytiérou Díky tomu bude zavěšení mnohem rychlejší a moskytiéra bude dokonale pasovat na model. Takové turistické houpací sítě jsou také kompaktní, což usnadňuje jejich přepravu. Pokud houpací síť často používáte k rekreačním účelům, bude dobré zakoupit další moskytiéru. Existují jak speciálně upravené modely pro konkrétní houpací sítě, tak univerzální, které se hodí pro většinu řešení. Protože moskytiéra je samostatný balíček, můžete si ji vzít s sebou, jen když ji potřebujete. Většina moskytiér má praktický zip, který umožňuje rychlý přístup do vnitřního prostoru a také zajišťuje, že při zavřené síti neproklouzne žádný hmyz. Turistický háček s moskytiérou je dokonalou kombinací pro maximální pohodlí bez ohledu na to, kolik komárů a jiného hmyzu hodlá narušit váš odpočinek.

Příslušenství pro cestovní houpací sítě pro vysoký komfort

V obchodě 8a.cz nabízíme turistické houpací sítě špičkových značek. Širokou škálu barev nabízí Houpací sítě Ticket To The Moon Také Polské turistické houpací sítě Lesovik Kromě samotných houpacích sítí poskytujeme také veškeré potřebné příslušenství. Speciálně navržené úchyty pro houpací sítě v podobě lan nebo pásků umožňují zavěsit jakoukoli houpací síť velmi rychle a bez zbytečných problémů. Okamžitá úprava délky lan nebo pásků urychlí hledání stromů, na které se dá celá věc zavěsit. Oblíbeným doplňkem jsou také mini houpací sítě, které se zavěšují pod vlastní turistickou houpací síť. Ty vám poskytnou další prostor pro zavazadla, aby váš batoh nebo jiné vybavení nemuselo ležet na zemi, zatímco vy odpočíváte nebo spíte. Nabízíme mnoho modelů - houpací sítě s moskytiérou, houpací sítě pro dvě osoby nebo ultralehké houpací sítě. Osloví jak cestovatele, kteří počítají každý gram svého zavazadla, tak i ty, kteří si užívají dlouhý odpočinek na vlastní zahradě nebo při kempování, kde turistické houpací sítě skvěle doplňují kempingový nábytek.