top

Bikepacking brašny

Bikepacking brašny vám umožní cestovat na kole s lehkými zavazadly. Nabízíme brašny na řídítka, rám a pod sedlo, které vám usnadní přepravu veškerého vybavení. Nabízíme modely renomovaných značek, včetně polských cyklistických brašen!
Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

 1. -22%
  Brašna na rám kola Jack Pack Waleń

  wish list

 2. -22%
  Obal na vidličku Jack Pack Juk

  wish list

 3. -21%
  Brašna na rám kola Jack Pack Mały Waleń

  wish list

 4. -35%
  Feedbag Topeak Freeloader - black

  wish list

 5. -35%
  Podsedlová brašna Topeak MondoPack

  wish list

 6. -35%
  Brašna na rám Topeak MidLoader 4.5L - green

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

Vymazat

Bikepacking brašny jsou skvělou alternativou k těžkým brašnám

V dnešní době se ve všech odvětvích turistiky prosazuje trend minimalistického cestování, tj. cestování s co nejmenším počtem zavazadel. Tento trend se nevyhnul ani cyklistice, kde je bikepacking stále populárnější. Milovníci tohoto stylu cestování se vzdávají těžkých a neskladných brašen tradičně připevňovaných k nosičům a místo toho používají lehké a kompaktní bikepacking brašny. Toto řešení také otevírá zcela nové možnosti pro majitele jízdních kol, které dosud nebyly využívány pro turistiku. Bikepacking lze provozovat na gravel, silničním nebo MTB kole. Kompaktní modely umožňují přepravu zavazadel při zachování vysoké obratnosti a manévrovatelnosti kola, což ještě více usnadňuje sjíždění z asfaltových silnic.

Jaké jsou vlastnosti brašen na bikepacking

Bikepacking brašny nevyžadují nosič. Obvykle se připevňují přímo na kolo pomocí pásků se suchým zipem a přezkou nebo pomocí speciálních upevňovacích systémů. Základem je vždy velká podsedlová brašna, která pojme až dvanáct litrů zavazadel. Kompresní popruhy udrží brašnu bezpečně na místě, i když není stoprocentně zabalená. Do brašny na řídítka se vejde i velké množství vybavení. Jiné modely se připevňují přímo na rám nebo vidlici. Celá sada těchto brašen pojme překvapivě velké množství vybavení a zároveň nijak výrazně nenarušují rovnováhu kola, takže pohyb na kole není vůbec obtížný. Bikepacking brašny jsou vyráběny pouze z vysoce kvalitních materiálů, které jsou ideální pro intenzivní používání. Mnoho značek nabízí voděodolné modely, které účinně ochrání vaše zavazadla před promočením.

Prohlédněte si bikepacking brašny od renomovaných výrobců online!

Nabízíme široký výběr bikepacking brašen pro všechny milovníky lehké cyklistiky. V naší nabídce najdete jak modely světových značek, jako jsou Ortlieb nebo Topeak, tak polské brašny na bikepacking Jack Pack. Každý z těchto výrobců je skutečným specialistou v oblasti výroby tohoto typu zařízení, díky čemuž mají jednotlivé modely promyšlenou konstrukci a použité materiály jsou vysoce kvalitní. Pozornost věnovaná detailům je při této formě turistiky nesmírně důležitá. Vyplatí se zvolit profesionálně připravené bikepacking brašny, které zajistí nejen odolnost, ale především vysoký komfort používání během každého výletu. Na 8a.cz najdete kompletní vybavení na cykloturistiku, včetně stanů na kolo nebo hamak.