top

Batohy s hydrovakem

Batohy s rezervoáry se skvěle hodí pro řadu aktivit. Batoh na vodu je ideální na delší túry v horkém počasí. Najdete zde batoh s hydratačním vakem na kolo nebo běh!
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

  1. -28%
    Batoh s hydrovakem CamelBak Lobo 9 2L - black

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

Vymazat

Batohy s hydrovaky pro jízdu na kole, běh a chůzi na dlouhé vzdálenosti

Jak během horkých dnů, tak i během dnů s mírnými teplotami je nejdůležitější dostatečná hydratace. Bez ohledu na to, jakou námahu vyvíjíme, musíme svému tělu dodávat přiměřenou dávku vody. Na kratších trasách jistě dobře poslouží láhve. Na delších cestách a také v místech, kde jsou při prováděné činnosti nutné volné ruce, bude nejlepším řešením batoh na vodu. Velký objem umožňuje nosit více vody, což často vystačí na celý den túry. Batohy s hydrovakem mají navíc pohodlnou hadici, která vám umožní mít volné ruce, což bude důležité zejména při mnoha sportech. Cyklistický batoh s hydrovakem zajistí, že se budeme moci vždy bezpečně držet řídítek, a to i při pití vody. Běžecký batoh s nádrží na vodu nám umožní méně časté doplňování vody během závodů a umožní nám hydratovat tělo i při pohybu s holemi v rukou. Batohy s hydrovakem nabízené předními výrobci jsou obvykle kompaktní a dokonale přiléhají k tělu. Jsou ideální volbou pro rychlé jednodenní túry v horách, kdy potřebujete mít u sebe jen základní vybavení.

Jaký batoh na vodu si vybrat?

Ačkoli samotný hydrovak lze použít ve většině trekingových nebo turistických batohů, typický batoh s hydrovakem má značně omezené rozměry. Tyto modely jsou určeny především pro cyklisty a běžce. Do nejmenších batohů s hydrovakem se vejde pouze vak na vodu a několik dalších věcí, jako jsou doklady, klíče nebo chytrý telefon. Nejoblíbenější volbou jsou modely s objemem několika litrů, do kterých se kromě vody vejde i další bunda, jídlo nebo jiné potřebné vybavení. Při výběru batohu s hydrovakem na kolo se vyplatí věnovat pozornost správné stabilizaci celé věci. Pokud jezdíme v terénu, měl by být model vybaven bederními a hrudními popruhy, které chrání celek před nadměrným posunem při dynamické jízdě. Měli bychom také zkontrolovat, zda vybraný batoh na vodu pojme také pumpičku, duši, záplaty nebo základní klíče. Modely pro běžce mají poněkud odlišnou konstrukci. Běžecký batoh s hydrovakem má často podobu vesty, která se dokonale přizpůsobí tělu. Díky tomu může sledovat každý váš pohyb při náročných výstupech i rychlých sestupech. Klíčovým faktorem při výběru nejlepšího běžeckého modelu je, zda daný batoh na vodu nabízí snadný přístup do kapes. Během běhu totiž často saháme například po energetických gelech.

Nejlepší batoh s hydrovakem si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz!

Nabízíme širokou škálu modelů předních outdoorových a horských značek. Dobře navržený batoh s hydrovakem je ideální pro nejdynamičtější aktivity. Jak se takový značkový batoh liší od ostatních modelů? Především batohy renomovaných výrobců mají hydrovaky z kvalitních materiálů, které se snadněji čistí a především si déle udržují neutrální chuť vody. Většina modelů má také vaky na vodu s širokým přístupem dovnitř, díky čemuž může být péče o jejich čistotu snazší než v případě některých lahví na vodu. Batohy s hydrovakem, které nabízíme, mají také náustky, které se pohodlně používají. Správně navržený a vyrobený konec trubice je nesmírně důležitý pro zajištění pohodlí při pití a zároveň vysoké těsnosti v době, kdy vodu nepoužíváte. Podívejte se a vyberte si nejlepší batoh s hydrovakem na kolo, běh nebo rychlou turistiku po stezkách!