top

Spojovací a kotvící prvky

Spojovací a kotvicí prvky jsou nezbytným vybavením pro všechny, kdo pracují ve výškách. Pomocí těchto nenápadných a robustních prvků lze vytvořit i ty nejsložitější systémy.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

 1. -34%
  Kotvící deska Petzl Paw L - black

  wish list

 2. -35%
  Kotvící deska Petzl Paw M - black

  wish list

 3. -33%
  Kotvící deska Petzl Paw S - black

  wish list

 4. -30%
  Kotvící deska Petzl Paw M - yellow

  wish list

 5. -25%
  Kotvící deska Petzl Paw S - yellow

  wish list

 6. -10%
  Kotva Climbing Technology Steel Ankor 200 cm

  wish list

 7. -8%
  Climbing Technology Plate 8 mm

  wish list

 8. -8%
  Pás Climbing Technology Fast Ankor

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

Vymazat

Kotvící prvky - nepostradatelné při práci ve výškách

Ačkoli jsou spojovací prvky malé a snadno přehlédnutelné v početné výbavě každého výškového pracovníka, jsou nesmírně důležitou součástí bezpečnostního systému. Proto je nesmírně důležité zvolit správné vybavení, které zajistí vysokou odolnost a spolehlivost i při intenzivním používání. Při práci ve výškách je často nutné zbudovat poněkud složitější stanoviště. V takovém případě jsou neocenitelné kotvící desky, které uživateli umožní správné uspořádat karabiny a zachovat potřebný pořádek. Kotvící desky jsou vyrobeny z lehkých slitin, které dokonale kombinují nízkou hmotnost s vysokou pevností. Při zvedání břemene se velmi osvědčí otočné spojky, které účinně eliminují nepříjemnosti spojené se zkroucenými lany. Mezi spojovací prvky patří také odolná poutka a nastavitelné popruhy. Umožňují stavět stanoviště na méně typických místech s využitím stavebních prvků.

Kotvící a spojovací prvky pro práci ve výškách

V obchodě 8a.cz poskytujeme komplexní vybavení pro práci ve výškách. Naše nabídka zahrnuje jak základní vybavení, jako jsou pracovní postroje, tak přilby pro práci ve výškách, stejně jako nejmenší kusy vybavení, včetně kotvících desek, otočných spojek a mnoho dalšího.