top

Spojovací a kotvící prvky

Spojovací a kotvicí prvky jsou nezbytným vybavením pro všechny, kdo pracují ve výškách. Pomocí těchto nenápadných a robustních prvků lze vytvořit i ty nejsložitější systémy.
27
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

27 položek

na stránce
 1. -6%
  Kotva Climbing Technology Forest 250 - black/orange

  wish list

 2. -6%
  Kotva Climbing Technology Forest 150 - black/orange

  wish list

 3. -5%
  Kotva Climbing Technology Steel Ankor 150cm

  wish list

 4. -6%
  Climbing Technology Cheese Plate L - black

  wish list

 5. -6%
  Climbing Technology Cheese Plate L - red

  wish list

 6. -5%
  Pás Climbing Technology Fast Ankor

  wish list

 7. -6%
  Climbing Technology Plates Belay Station

  wish list

 8. -8%
  Kotvící deska Petzl Paw L
  Kotvící deska Petzl Paw L
  1 438 Kč 1 564 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

27 položek

na stránce

Kotvící prvky - nepostradatelné při práci ve výškách

Ačkoli jsou spojovací prvky malé a snadno přehlédnutelné v početné výbavě každého výškového pracovníka, jsou nesmírně důležitou součástí bezpečnostního systému. Proto je nesmírně důležité zvolit správné zařízení, které zajistí vysokou odolnost a spolehlivost i při intenzivním používání. Při práci ve výškách je často nutné nastavit poněkud složitější polohu. V takovém případě jsou neocenitelné desky pracovního stolu, které uživateli umožní vměstnat podstatně více prvků a zachovat potřebný pořádek. Stolní desky jsou vyrobeny z lehkých slitin, které dokonale kombinují nízkou hmotnost s vysokou pevností. Při zvedání břemene se velmi osvědčí otočné lano, které účinně eliminuje nepříjemnosti spojené se zkroucenými lany. Mezi spojovací prvky patří také odolná poutka a nastavitelné popruhy. Umožňují stavět sloupky na méně typických místech s využitím stavebních prvků.

Kotvení a spojovací prvky pro práci ve výškách

V obchodě 8a.cz poskytujeme komplexní vybavení pro práci ve výškách. Naše nabídka zahrnuje jak základní vybavení, jako jsou průmyslové postroje, tak přilby pro práci ve výškách, stejně jako nejmenší kusy vybavení, včetně lavicových desek, otočných kol a mnoho dalšího.