top

Salomon Trekové boty

Trekingové boty Salomon jsou ideální volbou pro rozmanité trasy. Vysoké boty pro horskou turistiku a nižší modely pro lehčí stezky poskytují pohodlí a přilnavost. Turistické boty Salomon s membránou GORE-TEX® nepropustí déšť.
Zobrazení Mřížka Seznam

68 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

68 výrobky

Vymazat

Vysoké trekové boty Salomon

Značka je neodmyslitelně spjata s horskými aktivitami, a to jak letními, tak zimními. Turistické boty Salomon jsou dobře známé, zejména díky svým trailovým modelům a běžeckému vybavení. Používají je nejlepší sportovci i amatéři po celém světě. V nabídce samozřejmě nemohla chybět obuv pro ty, kteří raději chodí po stezkách s větším batohem a pomalejším tempem. Trekové boty Salomon jsou dobře propracované modely, které vám umožní bezpečný pohyb po horských stezkách s menším či větším batohem.

Treková obuv Salomon do každého počasí

Tento výrobce nabízí obuv, která se osvědčí za každého počasí. Lehčí modely s nižším svrškem jsou skvělou volbou pro letní túry, kdy je důležité větrání. Nízké turistické boty Salomon se skvěle hodí na túry s batohem, kdy nepotřebujete extra oporu kotníku. Nabízejí větší dynamiku a lehkost pohybu v terénu. Panely použité ve svršku jsou často vyrobeny z prodyšných materiálů, které zajišťují vynikající ventilaci. Trekové boty Salomon vysoké jsou ideální na nejdelší trasy s velkým batohem. Nabízejí stabilitu a oporu kotníku. Turistické boty Salomon musí často fungovat v náročných povětrnostních podmínkách, jako je déšť nebo sníh. Tehdy přichází na pomoc turistická obuv Salomon s membránou GORE-TEX®. Je to spolehlivý způsob, jak zabránit přístupu vody. Boty Salomon GTX vám umožní zdolávat stezky v blátě a sněhu při zachování naprostého vnitřního pohodlí.

Podrážka Salomon Contagrip® - horská treková obuv s vysokou trakcí

Jedním z charakteristických prvků, které dělají boty Salomon je určitě podrážka, která se v nich používá. Značka totiž vyvinula vlastní modely, které se od řešení jiných výrobců liší nejen tvarem běhounu, ale také pečlivě vybranými pryžovými směsmi. Turistické boty Salomon jsou vhodné na mnohakilometrové trasy, takže důležitým faktorem byla také odolnost. Trekingová obuv Salomon s podešví Contagrip® je konstruována tak, aby fungovala na široké škále povrchů. Tyto trekové boty jsou stvořené pro výkon, ať už jde o skalnaté a kamenité stezky nebo lesní cesty s kořeny a trávou.

Vyznavači horského běhu jsou dobře známí tím, že běžecké boty Salomon díky bohatým zkušenostem v této oblasti si návrháři tohoto výrobce dobře uvědomují důležitou funkci mezipodešve v botě. Právě mezipodešev zachycuje nárazy a vibrace a tlumí velkou část nárazů. To je klíčový faktor u běžecké obuvi, ale promítá se i do pohodlí při cestování v trekové obuvi Salomon. Při sestupu s těžkým batohem je nesmírně důležité správné odlehčení kolen. Ergonomická stélka Salomon je navržena tak, aby tlumila nárazy a poskytovala noze oporu v náročném terénu.

Trekové a turistické boty Salomon si můžete zakoupit na 8a.cz

Poskytujeme široký výběr horské a trekové obuvi značky Salomon. Od vysokých trekových bot přes modely se 3/4 svrškem až po turistické boty střední výšky. Ať už potřebujete trekingové boty Salomon na celé týdny, nebo na krátký víkendový výlet, určitě si vyberete ty pravé.