top

Brašny na kolo

Cyklistické brašny špičkových značek znamenají snadnou přepravu zavazadel za všech podmínek. Nabízíme brašny pro bikepacking, klasickou cykloturistiku s brašnami i malé brašny na nezbytnosti, které se vám budou hodit každý den.
Zobrazení Mřížka Seznam

121 výrobky

 1. -22%
  Brašna na rám kola Jack Pack Waleń

  wish list

 2. -22%
  Obal na vidličku Jack Pack Juk

  wish list

 3. -21%
  Brašna na rám kola Jack Pack Mały Waleń

  wish list

 4. -35%
  Feedbag Topeak Freeloader - black

  wish list

 5. -35%
  Podsedlová brašna Topeak MondoPack

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

121 výrobky

Vymazat

Brašny na kolo - cestovní a expediční

Plánujete dlouhou cestu na kole a potřebujete si sbalit potřebné vybavení? Vyrážíte večer na krátké vyjížďky a nemáte si kam dát klíče od kola, náhradní duši a pár dalších drobností? Nebo možná dojíždíte do práce na kole a hledáte pohodlný způsob, jak přenášet notebook a oblečení na převléknutí? Všechny tyto problémy vyřeší brašny na kolo různých velikostí, tvarů a systémů upevnění. Ať už jezdíte na jakémkoli typu kola, mezi nabízenými modely jistě najdete ten, který splní všechny vaše požadavky.

Voděodolné a klasické brašny na kolo

Všechny brašny na kolo od předních výrobců tohoto typu vybavení jsou vyrobeny z velmi pevných materiálů. Díky tomu se výborně osvědčují při intenzivním používání na kole. Většina modelů nás doprovází na stovkách kilometrů tras. Pokud potřebujeme dodatečnou ochranu našich zavazadel před nepříznivými povětrnostními podmínkami, vyplatí se rozhodnout se pro nepromokavé brašny na kolo. Robustní materiál nepropustí vodu dovnitř ani během lijáku. Rolovací uzávěry a vodotěsné zámky používané v těchto modelech se vyznačují vysokou těsností. Velmi důležitým bodem každé brašny na kolo je také systém upevnění. Menší bikepackingové brašny se obvykle připevňují k různým částem kola pomocí popruhů s přezkami nebo suchých zipů. Několik těchto držáků s nastavitelnou délkou umožňuje vynikající stabilizaci celého nákladu, i když jsou zavazadla zcela plná.

V obchodě 8a.cz naleznete širokou nabídku brašen na jízdní kola

Do naší nabídky jsme zařadili brašny na kola různých velikostí, tvarů a rozměrů. Díky tomu nabízíme produkty dokonale přizpůsobené vašim potřebám. Mezi dostupnými modely najdete jak malé, tak velmi objemné modely. Kompaktní brašny, upevněné pod sedlem nebo na řídítkách, jsou skvělým místem pro peněženku, klíče, náhradní duši nebo jiné drobné příslušenství, které byste rádi vyndali z kapsy. Jedná se o optimální řešení při každodenním používání kola i na kratších trasách. Na druhou stranu, velké brašny připevněné k nosiči nebo brašny na bikepacking, které se vejdou na rám, poskytnou o něco více prostoru pro vybavení potřebné na delších cestách.