top

Brašny na kolo

Cyklistické brašny špičkových značek znamenají snadnou přepravu zavazadel za všech podmínek. Nabízíme brašny pro bikepacking, klasickou cykloturistiku s brašnami i malé brašny na nezbytnosti, které se vám budou hodit každý den.
63
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 63

na stránce
 1. -10%
  Podsedlová brašna Topeak BackLoader 6L - green

  wish list

 2. -10%
  Podsedlová brašna Topeak BackLoader 10L - green

  wish list

 3. -10%
  Podsedlová brašna Topeak BackLoader 15L - green

  wish list

 4. -10%
  Brašna na rám Topeak MidLoader 4.5L - green

  wish list

 5. -10%
  Brašna na rám Topeak MidLoader 4.5L - black

  wish list

 6. -10%
  Podsedlová brašna Topeak BackLoader 15L - black

  wish list

 7. -10%
  Podsedlová brašna Topeak BackLoader 10L - black

  wish list

 8. -10%
  Brašna na rám Topeak FastFuel DryBag X

  wish list

 9. -10%
  Brašna na řídítka Topeak FrontLoader 8L - black

  wish list

 10. -10%
  Podsedlová brašna Topeak BackLoader 6L - black

  wish list

 11. -10%
  Brašna na rám Topeak FastFuel Tribag

  wish list

 12. -23%
  Brašna na řídítka Deuter City Bag - bl.

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 63

na stránce

Brašny na kolo - cestovní a expediční

Plánujete dlouhou cestu na kole a potřebujete si sbalit potřebné vybavení? Vyrážíte večer na krátké vyjíždky a nemáte si kam dát klíče od kola, náhradní duši a pár dalších drobností? Nebo možná dojíždíte do práce na kole a hledáte pohodlný způsob, jak přenášet notebook a převlékat se? Všechny tyto problémy vyřeší brašny na kolo různých velikostí, tvarů a systémů upevnění. Ať už jezdíte na jakémkoli typu kola, mezi nabízenými modely jistě najdete ten, který splní všechny vaše požadavky.

Voděodolné a klasické brašny na kolo

Všechny brašny na kolo od předních výrobců tohoto typu vybavení jsou vyrobeny z velmi pevných materiálů. Díky tomu se výborně osvědčují při intenzivním používání na kole. Většina modelů nás doprovází na stovkách kilometrů tras. Pokud potřebujeme dodatečnou ochranu našich zavazadel před nepříznivými povětrnostními podmínkami, vyplatí se rozhodnout se pro nepromokavé brašny na kolo. Robustní materiál nepropustí vodu dovnitř ani během lijáku. Rolovací uzávěry a vodotěsné zámky používané v těchto modelech se vyznačují vysokou těsností. Velmi důležitým bodem každé brašny na kolo je také systém upevnění. Menší cyklistické brašny se obvykle připevňují k různým částem kola pomocí popruhů s přezkami nebo suchých zipů. Několik těchto držáků s nastavitelnou délkou umožňuje vynikající stabilizaci celého nákladu, i když jsou zavazadla zcela plná.

V obchodě naleznete širokou nabídku brašen na jízdní kola. 8a.cz

Do naší nabídky jsme zařadili brašny na kola různých velikostí, tvarů a rozměrů. Díky tomu nabízíme produkty dokonale přizpůsobené vašim potřebám. Mezi dostupnými modely najdete jak malé, tak velmi objemné modely. Kompaktní brašny, upevněné pod sedlem nebo na řídítkách, jsou skvělým místem pro peněženku, klíče, náhradní hadičku nebo jiné drobné příslušenství, které byste rádi vyndali z kapsy. Jedná se o optimální řešení při každodenním používání kola i na kratších trasách. Na druhou stranu, velké brašny připevněné k nosiči nebo brašny na kola, které se vejdou do rámu, poskytnou o něco více prostoru pro vybavení potřebné na delších cestách.