top

Tašky

Brašny jsou kategorií v obchodě 8a.cz, kde se můžete vybavit na každou cestu a toulky městem. Můžete si tak vzít vše potřebné s sebou, ať už jste kdekoli.
Zobrazení Mřížka Seznam

352 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

352 výrobky

Vymazat

Tašky pro cestování na dlouhé vzdálenosti

Cestovní tašky typu Duffel nabízené společnostmi The North Face, Patagonia nebo Marmot patří mezi nejobjemnější a nejodolnější konstrukce. Můžete do nich dát horolezeckou výstroj, obuv a oblečení, lano a další vybavení potřebné pro horskou výpravu. Pokud se chystáte do dalekých And na trekking, převezete si vybavení v takové tašce a na úpatí hor si nasadíte na záda batoh. V nabídce 8a.cz najdete také modely s menším objemem, které se hodí na služební cesty nebo na výlety k polskému moři. Tašky, které hledáte v našem obchodě, se vyznačují vysokou odolností. Je to způsobeno tím, že výrobci používají polyamidové materiály, často tkané metodou rip stop. To znamená, že taková zavazadla vydrží útrapy manipulace v letištním zavazadlovém systému nebo přepravu na korbě pickupu, ve kterém vás Chilan odveze na vrchol v Andách, který chcete zdolat.

Praktická taška pro městské výzvy

Městské modely se vyznačují maximálním pohodlím při nošení, které je často dáno propracovanou konstrukcí ramenního popruhu. Díky tomu je mnohem snazší vyrazit do práce, na univerzitu nebo na schůzku s přáteli. V nabídce 8a.cz najdete městské tašky Salewa, Columbia nebo Pacsafe. Každá z nich má přihrádky a kapsy, do kterých se vejde veškeré potřebné vybavení. Můžete tak mít vše, co nosíte, přehledně a uklizené. Některé městské tašky jsou vyvinuty s ochranou proti krádeži. Jejich konstrukce je odolnější, riziko proříznutí pláště je nižší a zámky jsou chráněny proti nechtěnému otevření. Kromě toho se v těchto taškách používá technologie RFID, která chrání před elektronickou krádeží údajů o platebních kartách a dokladů. Samostatnou kategorií jsou tašky na notebook, které umožňují pohodlné přenášení osobního počítače. Přihrádka pro něj má speciální polstrování, které tlumí nárazy způsobené městským blouděním.

Bederní tašky

Ledvinky na 8a.cz jsou synonymem pohodlí a funkčnosti, protože jak víme, nošení potřebných věci v kapsách kalhot není praktické. Do bederní tašky se vejde telefon, peněženka, klíče, drobné občerstvení a další drobnosti, bez kterých se neobejdete. Díky snadné organizaci vybavení jsou ledvinky velmi rozumným řešením pro každého městského turistu. Tyto modely jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je nylon nebo polyester rip stop, takže si zachovají svou funkčnost po několik dalších sezón. Některé tašky jsou opatřeny ochranou proti krádeži, aby byla vaše zavazadla bezpečnější.

Cestovní organizéry, které udrží vaši tašku nebo batoh v pořádku

Tato položka v kategorii tašek umožňuje efektivní organizaci vašeho vybavení. Cestovní organizéry mají speciální komory a přihrádky, do kterých můžete uložit boty, čisté a špinavé oblečení a toaletní potřeby. Profil těchto konstrukcí se vejde do cestovních tašek, kufrů nebo batohů a zkrotí chaos. Díky tomu se trička také tak snadno nezmačkají, jako kdybyste je prostě hodili do batohu. Tyto modely jsou vyrobeny z odolných materiálů, přičemž některé kapsy jsou vyrobeny z pomalu nasákavých tkanin. To znamená, že do nich můžete vložit vlhké oblečení a ochránit tak zbytek před ušpiněním.

Zámky na tašky

V kategorii tašky jsme nemohli vynechat cestovní zámky. Slouží k upevnění zipů batohů, kufrů nebo tašek na cestách. To se hodí zejména během letu letadlem nebo dlouhé cesty autobusem, kdy nemáme zavazadla stále na očích. Zámky na tašky mají kod nebo klíč, takže si na své přijdou milovníci obojího. Je třeba dodat, že většina modelů je shodná s požadavky americké agentury pro leteckou dopravu TSA. To znamená, že při kontrole zavazadel na letišti nedojde k roztržení zámku.