top

Tašky

Brašny jsou kategorií v obchodě 8a.cz, kde se můžete vybavit na každou cestu a toulky městem. Můžete si tak vzít vše potřebné s sebou, ať už jste kdekoli.
372
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 372

na stránce
 1. -10%
  Taška Tatonka Barrel M - black
  Taška Tatonka Barrel M - black
  2 960 Kč 3 289 Kč

  wish list

 2. -10%
  Taška Tatonka Barrel XL - black
  Taška Tatonka Barrel XL - black
  3 657 Kč 4 064 Kč

  wish list

 3. -10%
  Taška Tatonka Barrel L - black
  Taška Tatonka Barrel L - black
  3 176 Kč 3 529 Kč

  wish list

 4. -10%
  Ledvinka Tatonka Hip Bag M - black

  wish list

 5. -10%
  Ledvinka Tatonka Hip Bag M - titan grey

  wish list

 6. -8%
  Mala taška Tatonka Hip Belt Pouch - olive

  wish list

 7. Ledvinka Silva Flow 6X

  wish list

 8. Ledvinka Silva Free 10X

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 372

na stránce

Batohy pro cestování na dlouhé vzdálenosti

Cestovní tašky typuuffel nabízené společnostmi The North Face, Patagonia nebo Marmot patří mezi nejobjemnější a nejodolnější konstrukce. Můžete si pořídit horolezeckou výstroj, obuv a oblečení, lano a další vybavení potřebné pro horskou výpravu. Pokud se vydáte na trek do vzdálených And, ponesete si vybavení v takovém batohu a na úpatí hor si ho nasadíte na záda. V nabídce 8a.cz V nabídce najdete také modely s menší kapacitou, které se hodí na služební cesty nebo na výlety k polskému moři. Tašky, které hledáte v našem obchodě, se vyznačují vysokou odolností. Je to způsobeno tím, že výrobci používají polyamidové materiály, často tkané metodou rip stop. To znamená, že taková zavazadla vydrží útrapy manipulace v letištním zavazadlovém systému nebo přepravu na korbě pickupu, ve kterém vás Chilan vysadí na vrcholu And, které chcete zdolat.

Šikovná taška pro městské výzvy

Městské modely se vyznačují maximálním pohodlím při nošení, které je často dáno propracovanou konstrukcí ramenního popruhu. Díky tomu je mnohem snazší vyrazit do práce, na univerzitu nebo na schůzku s přáteli. V nabídce 8a.cz najdete městské brašny Salewa, Columbia nebo Pacsafe. Každá z nich má přihrádky a kapsy, do kterých se vejde veškeré potřebné vybavení. Můžete tak mít vše, co nosíte, přehledně a uklizené. Některé městské tašky jsou vyvinuty s ochranou proti krádeži. Jejich konstrukce je odolnější, riziko proříznutí pláště je nižší a zámky jsou chráněny proti nechtěnému otevření. Kromě toho se v těchto taškách používá technologie RFID, která chrání před elektronickou krádeží údajů o platebních kartách a dokladů. Samostatnou kategorií jsou brašny na notebook, které umožňují pohodlné přenášení osobního počítače. Přihrádka pro něj má speciální polstrování, které tlumí nárazy způsobené městským blouděním.

Bederní tašky

Biodiverzita v 8a.cz bederní tašky jsou synonymem pohodlí a funkčnosti, protože jak víme, nosit potřebné věci v kapsách kalhot není praktické. Do brašny se vejde telefon, peněženka, klíče, drobné občerstvení a další drobnosti, bez kterých se neobejdete. Díky snadné organizaci vybavení jsou brašny na bederním pásu velmi rozumným řešením pro každého městského turistu. Tyto modely jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je nylon nebo polyester rip stop, takže si zachovají svou funkčnost po několik dalších sezón. Některá zavazadla jsou opatřena ochranou proti krádeži, aby byla vaše zavazadla bezpečnější.

Cestovní organizéry, které udrží vaši tašku nebo batoh v pořádku

Tato položka v kategorii brašen umožňuje efektivní organizaci vašeho vybavení. Cestovní organizéry mají speciální přihrádky a přepážky, do kterých můžete uložit boty, čisté a špinavé oblečení a toaletní potřeby. Profil těchto konstrukcí se vejde do cestovních tašek, kufrů nebo batohů a zkrotí chaos. Díky tomu se trička také tak snadno nezmačkají, jako kdybyste je prostě hodili do batohu. Tyto modely jsou vyrobeny z odolných materiálů, přičemž některé kapsy jsou vyrobeny z pomalu nasákavých tkanin. To znamená, že do nich můžete vložit vlhké oblečení a ochránit tak zbytek před ušpiněním.

Věšákové zámky

V kategorii zavazadel jsme nemohli vynechat cestovní visací zámky. Slouží k upevnění zipů batohů, kufrů nebo tašek na cestách. To se hodí zejména během letu letadlem nebo dlouhé cesty autobusem, kdy nemáme zavazadla stále na očích. Visací zámky na tašky se dodávají s kombinačním zámkem nebo zámkem na klíč, takže si na své přijdou milovníci obojího. Je třeba dodat, že většina modelů je shodná s požadavky americké agentury pro leteckou dopravu TSA. To znamená, že při kontrole zavazadel na letišti nedojde k roztržení visacího zámku.