top

Kempování

Camping je kategorie, která obsahuje veškeré vybavení pro pohodlné kempování i pro horské túry. Najdete zde potřeby pro kempinkovou kuchyň, karimatky a dokonce i nábytek.
1353
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 1353

na stránce
 1. -24%
  Impregnace Grangers Tent and Gear Repel 500ml

  wish list

 2. -20%
  Nůž Gerber Remix Folding

  wish list

 3. -3%
  Obálka Lesovik Larva - kangaroo brown

  wish list

 4. -3%
  Obálka Lesovik Larva - crocodile green

  wish list

 5. -27%
  Samonafukovací karimatka Exped SIM Lite 3.8 LW green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 1353

na stránce

Kompletní kempingové vybavení

Nabízíme jak velké rodinné stany, a také ultralehké trekové stany pro jednu osobu Stejně široký výběr je k dispozici i v oblasti kempinkového příslušenství, včetně velmi pohodlných, ale o něco větších kusů vybavení a ultralehkých verzí pro minimalisty. Nabízíme komplexní sortiment kempinkového vybavení od nejmenších položek až po ty největší. Všechny položky pro kempinkovou kuchyni jsou velmi oblíbené. Ultralehké hrnky, turistické vařiče a hrnce vám umožní jíst v obtížných podmínkách. Kempinkový hořák vám umožní připravit teplé jídlo a horký nápoj. Teplou kávu nebo čaj nejlépe uchováte v termosce, která udrží teplotu tekutiny a včas vás postaví na nohy. Mimořádně důležitou součástí kempinkového vybavení je vhodné osvětlení. V podmínkách, kde není k dispozici elektřina, se pravděpodobně bude hodit baterie nebo oblíbená čelovka. V našem obchodě najdete také některé větší kusy kempinkového vybavení. Kempinkový nábytek umožňuje pohodlně trávit čas před stanem a matrace a karimatky zaručují dobrý spánek.

Základem úspěšného výletu je vhodné kempinkové a horské vybavení

Naše kempingové vybavení je většinou vyrobeno z lehkých materiálů, takže se snadno přenáší. Navíc lze každou položku pohodlně složit, takže při přepravě v batohu zabere mnohem méně místa. Spolehlivé a pohodlné vybavení pro turistiku a kempování pouze v obchod 8a.cz!