top

Kempování

Camping je kategorie, která obsahuje veškeré vybavení pro pohodlné kempování i pro horské túry. Najdete zde potřeby pro kempinkovou kuchyň, karimatky a dokonce i nábytek.
Zobrazení Mřížka Seznam

1521 výrobky

na stránce
  1. Hrnec MSR Ceramic 2.5 L Pot

    wish list

  2. -25%
    Cestovní hrnek Hydro Flask 12 Oz Mug - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1521 výrobky

na stránce
Vymazat

Kompletní kempingové vybavení

Nabízíme velké rodinné stany, a také ultralehké trekingové stany pro jednu osobu. Stejně široký výběr je k dispozici i v oblasti kempingového příslušenství, včetně velmi pohodlných, ale o něco větších kusů vybavení a ultralehkých verzí pro minimalisty. Nabízíme komplexní sortiment kempingového vybavení od nejmenších položek až po ty největší. Všechny prvky do turistické kuchyně jsou velmi oblíbené. Ultralehké hrnky, turistické vařiče a hrnce vám umožní jíst v obtížných podmínkách. Turistický hořák vám umožní připravit teplé jídlo a horký nápoj. Teplou kávu nebo čaj nejlépe uchováte v termosce, která udrží teplotu tekutiny a včas vás postaví na nohy. Mimořádně důležitou součástí kempingového vybavení je vhodné osvětlení. V podmínkách, kde není k dispozici elektřina, se pravděpodobně bude hodit svítilna na baterie nebo oblíbená čelovka. V našem obchodě najdete také některé větší kusy kempingového vybavení. Nábytek na kempování umožňuje pohodlně trávit čas před stanem a matrace a karimatky zaručují dobrý spánek.

Správně doplněná výbava do kempu a na hory je základem úspěšného výletu

Naše kempingové vybavení je většinou vyrobeno z lehkých materiálů, takže se snadno přenáší. Navíc lze každou položku pohodlně složit, takže při přepravě v batohu zabere mnohem méně místa. Spolehlivé a pohodlné vybavení pro turistiku a kempování pouze v obchodě 8a.cz!