top

Dámské sandály a žabky

Dámské sandály a žabky jsou obuví, která nesmí chybět na prázdninových cestách. Poskytují nohám chladný vzduch a správné větrání během túr nebo odpočinku v přírodě.
Zobrazení Mřížka Seznam

153 výrobky

na stránce
 1. -35%
  Dámské papuče Gumbies Brumby - grey/pink

  wish list

 2. -38%
  Papuče Gumbies Brumby - charcoal/red

  wish list

 3. -35%
  Papuče Gumbies Brumby - grey/curry

  wish list

 4. -35%
  Žabky Gumbies Outback - charcoal/turquoise

  wish list

 5. -40%
  Dámské žabky Gumbies Outback - navy/pink

  wish list

 6. -35%
  Žabky Gumbies Outback - grey/curry

  wish list

 7. -31%
  Dámské sandály Source Classic - dream

  wish list

 8. -28%
  Dámské turistické sandály Lizard Super Hike - pink

  wish list

 9. -35%
  Dámské sandály Lizard Voda - etno ash grey

  wish list

 10. -13%
  Dámské žabky Chaco Chillos Slide - fossil

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

153 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské sportovní a turistické sandály - široký výběr modelů

Mezi sandály dostupnými na trhu lze i přes jejich jednoduchý design rozlišit několik typů modelů. Dámské trekové sandály jsou na procházce nepostradatelné. Jejich podrážky tlumící nárazy a odolné, měkké pásky chrání nohy před únavou, přehřátím a nepříjemnými odřeninami, které by mohly narušit radost z turistiky. Modely s pásky v podrážce vás nezklamou ani na těch nejpřekvapivějších trasách - po souši i po vodě. Přední část sandálů je často opatřena ochranou, která zabraňuje náhodnému nárazu prstů do kamenů nebo kořenů na stezce. Lehčí dámské sportovní sandály jsou ideální pro dynamičtější námahu a také pro cesty na dovolenou. Dámské turistické sandály rádi využijete i při každodenních povinnostech, protože nabízejí vysoký stupeň pohodlí. Sandály se budou skvěle hodit k dámským kraťasům a lehkým dámským tričkům, které vytvářejí pohodlné a větrané oblečení.

Dámské turistické sandály znamenají pohodlí a styl

Nezáleží na tom, jak trávíte dovolenou: na horách, u moře či jezera nebo třeba ve městě - pohodlné dámské sandály a žabky v módním sportovním střihu se postarají o vaše pohodlí na každém kroku a skvěle doplní každou letní stylizaci. V internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr turistických sandálů a žabek renomovaných značek, jako jsou: Keen, Lizard, Columbia, Merrell, Teva, The North Face.