top

Dámské sandály a žabky

Dámské sandály a žabky jsou obuví, která nesmí chybět na prázdninových cestách. Poskytují nohám chladný vzduch a správné větrání během túr nebo odpočinku v přírodě.
Zobrazení Mřížka Seznam

126 výrobky

  1. -37%
    Sandály Hannah Feet - jazzy

    wish list

  2. -38%
    Dámské sandály Chaco Bodhi - teal avocado

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

126 výrobky

Vymazat

Dámské sportovní a turistické sandály - široký výběr modelů

Mezi sandály dostupnými na trhu lze i přes jejich jednoduchý design rozlišit několik typů modelů. Dámské trekové sandály jsou na procházce nepostradatelné. Jejich podrážky tlumící nárazy a odolné, měkké pásky chrání nohy před únavou, přehřátím a nepříjemnými odřeninami, které by mohly narušit radost z turistiky. Modely s pásky v podrážce vás nezklamou ani na těch nejpřekvapivějších trasách - po souši i po vodě. Přední část sandálů je často opatřena ochranou, která zabraňuje náhodnému nárazu prstů do kamenů nebo kořenů na stezce. Lehčí dámské sportovní sandály jsou ideální pro dynamičtější námahu a také pro cesty na dovolenou. Dámské turistické sandály rádi využijete i při každodenních povinnostech, protože nabízejí vysoký stupeň pohodlí. Sandály se budou skvěle hodit k dámským kraťasům a lehkým dámským tričkům, které vytvářejí pohodlné a větrané oblečení.

Dámské turistické sandály znamenají pohodlí a styl

Nezáleží na tom, jak trávíte dovolenou: na horách, u moře či jezera nebo třeba ve městě - pohodlné dámské sandály a žabky v módním sportovním střihu se postarají o vaše pohodlí na každém kroku a skvěle doplní každou letní stylizaci. V internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr turistických sandálů a žabek renomovaných značek, jako jsou: Keen, Lizard, Columbia, Merrell, Teva, The North Face.