top

Dámské sandály a žabky

Dámské sandály a žabky jsou obuví, která nesmí chybět na prázdninových cestách. Poskytují nohám chladný vzduch a správné větrání během túr nebo odpočinku v přírodě.
176
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 176

na stránce
 1. -15%
  Dámské sandály Lizard SH - skin dark grey

  wish list

 2. -30%
  Dámské sandály Teva Winsted Solid - raspberry

  wish list

 3. -15%
  Dámské sandály Teva Tirra - black/white

  wish list

 4. -15%
  Dámské sandály Lizard Ride II H2O - map lite

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 176

na stránce

Dámské sportovní a turistické sandály - široký výběr modelů

Mezi sandály dostupnými na trhu lze i přes jejich jednoduchý design rozlišit několik typů modelů. Dámské trekové sandály jsou na procházce nepostradatelné. Jejich podrážky tlumící nárazy a odolné, měkké pásky chrání nohy před únavou, přehřátím a nepříjemnými odřeninami, které by mohly narušit požitek z turistiky. Modely s řemínky v podrážce vás nezklamou ani na těch nejpřekvapivějších trasách - po souši i po vodě. Přední část sandálů je často opatřena ochranou, která zabraňuje náhodnému nárazu prstů do kamenů nebo kořenů na stezce. Lehčí dámské sportovní sandály jsou ideální pro dynamičtější námahu a také pro cesty na dovolenou. Dámské turistické sandály rádi využijete i při každodenních povinnostech, protože nabízejí vysoký stupeň pohodlí. Sandály se budou skvěle hodit ke krátkým dámským šortkám a lehkým t-košile pro dámy, které vytvářejí pohodlné a větrané oblečení.

Dámské turistické sandály znamenají pohodlí a styl

Nezáleží na tom, jak trávíte dovolenou: na horách, u moře či jezera nebo třeba ve městě - pohodlné dámské sandály a žabky v módním sportovním střihu se postarají o vaše pohodlí na každém kroku a skvěle doplní každou letní stylizaci. V internetovém obchodě 8a.cz najdete zde široký výběr turistických sandálů, žabek a žabek renomovaných značek, jako jsou: Keen, Lizard, Columbia, Merrell, Teva, The North Face.