top

Předsíňky a podlahy stanů

Předsíňky a podlážky stanů jsou dokonalým doplňkem vaší turistické výbavy, který zvýší pohodlí při kempování. Díky tomu bude každý výlet pod stan mnohem příjemnější.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Vymazat

Předsíňky a podlahy stanů - pro bivakování a kempování

V nabídce obchodu 8a.cz najdete stany pro horskou turistiku a cyklistické výlety i rodinné kempingové konstrukce. Ať už se vydáte na jakoukoli formu turistiky, je dobré se vybavit takovými prvky, jako jsou předsíňky a podlahy stanů. Předsíňky stanů zvětšují obytný prostor. V kempingových modelech získáte prostor pro přípravu jídla nebo noční uložení kola a zároveň se ochráníte před deštěm. Je také ideální, pokud si chcete odpočinout ve stínu po dlouhém dni horské túry. Předsíňky kempingových stanů jsou větší a vyšší, takže v nich můžete zřídit dětský koutek, kuchyňku nebo jídelnu.

Předsíňky pro stany - více úložného prostoru

Tento kus turistické výbavy je vždy odolný, takže si zachová svou funkčnost po další sezóny. Značky jako Outwell nebo Robens používají odolné tkaniny, které mají dostatečnou úroveň voděodolnosti. Předsíňky stanů jsou často ošetřeny impregnačním prostředkem, takže déšť neproniká do tkaniny a volně odtéká. Předsíňky stanů vrhají příjemný stín, který vám umožní snadnější odpočinek po aktivním dni. V této konstrukci budete připravovat a jíst táborová jídla a také trávit čas s ostatními společníky.

Podlahy stanů - vnitřní a venkovní

Tyto konstrukce se dělí na vnitřní a venkovní, ale každá z nich chrání před zemní vlhkostí. Podlahy venkovních stanů se vyznačují vysokou pevností, takže je snadno nepoškodí ani mírně tvrdší podklad. Kromě toho mají účinnou voděodolnost, která zajišťuje, že do stanu nepronikne zemní vlhkost. Vnitřní stanové podlážky jsou naopak umístěny v ložnici nebo předsíni. Ty také poskytují ochranu před vlhkostí, ale také izolaci. Často jsou vyrobeny z materiálu příjemného na dotek, takže pod nohy získáte pohodlný kempingový koberec.