top

Black Diamond

Black Diamond je značka pro horské nadšence, která poskytuje horolezecké a turistické vybavení a také technické oblečení. Legendární výrobky Black Diamond - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu produktů na léto i zimu.
Zobrazení Mřížka Seznam

741 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Pánské tričko Black Diamond Rhythm Tee - black

  wish list

 2. -40%
  Přilba Black Diamond Vapor - bordeaux

  wish list

 3. -15%
  Lyžařské rukavice Black Diamond Legend - anthracite

  wish list

 4. -15%
  Bunda softshell Black Diamond Element Hoody - amber

  wish list

 5. -15%
  Lavinový detektor Black Diamond Recon X Beacon

  wish list

 6. -13%
  Sada Black Diamond Recon X Avy Safety Set

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

741 výrobky

na stránce
Vymazat

Lidé, kteří vytváří značku Black Diamond dokonale znají potřeby všech lidí, kteří se věnuji horským aktivitám na amatérské i profesionální úrovni. Každý z nich žije horskými výzvami v létě a zimě. Při lezení po skalách, ledu nebo lyžování po zasněženém svahu prožívají úplně to stejné jako ostatní milovníci hor - radost a euforii. To je důvod, proč jsou tak úspěšní při uspokojování potřeb jedné velké globální rodiny horolezců, lyžařů a všech, kteří milují hory. Black Diamond, stejně jako mnoho ikonických amerických značek, zahájil svou činnost v roce 1957 jen ve svém nejbližším okolí. Zavedením inovativních řešení v oblasti bezpečnosti při lezení na trh se rychle stal číslem 1 pro mnoho milovníků hor.

Zvláštní pozornost věnovaná detailům, ale také zaměření nejen na samotný produkt, ale také na hodnoty, které s sebou nese pobyt na horách, dovedly značku Black Diamond tam, kde je dnes. Je světovým výrobcem horského, horolezeckého a lyžařského vybavení, speciálního oblečení a dokonce i obuvi. Společnost má pobočky na třech kontinentech, a výrobky Black Diamond jsou známy i v těch nejodlehlejších koutech planety. Mezi fanoušky značky patří jak horolezci, lyžaři, horští běžci, tak klasičtí turisté, kteří hledají špičkové oblečení a vybavení pro horské treky.

Špičkové lezecké vybavení a batohy Black Diamond

Lezecké vybavení s logem americké značky znamená vysokou spolehlivost a inovativní řešení. Karabiny a expresky Black Diamond jsou vysoce ceněny pro svůj moderní design a spolehlivost. V nabídce značky nechybí ani jistící pomůcky, vruty do ledu a friendy, nezbytné při lezení s vlastním jištěním. Stejně vysokou propracovanost mají také lezecké postroje Black Diamond – od sportovních modelů, přes horské úvazky až po ultralehké turistické postroje. V nabídce je také široký výběr zimního lezeckého vybavení. Cepíny a nesmeky Black Diamond, ledovcové šrouby a další příslušenství, nezbytné při horolezectví a lezení v ledu, jsou mezi nadšenci této zimní aktivity velmi oblíbené.

Při horských výpravách je nezbytná pohodlná přeprava zavazadel a vybavení. Také v tomto případě Vás americká značka nezklame. Batohy Black Diamond je široká škála modelů pro prakticky jakoukoli horskou aktivitu. Minimalistické batohy - vesty pro horské běžce se skvěle hodí na běžecké výlety a ultra závody. Klasické horské a trekové batohy Black Diamond Vám umožní vylézt na vyšší vrcholy a také se vydat na delší túru na vrcholky hor. Kompaktní lezecké modely Vám umožní vzít s sebou veškeré vybavení během letních výletů na skály. Pro milovníky lyžování je na zimní sezónu připravena zcela odlišná kolekce batohů. Mezi nimi zcela vynikají batohy Black Diamond JetForce s moderním systémem airbagů. Toto inovativní řešení výrazně zvyšuje bezpečnost při lyžování nebo snowboardingu.

Lezecké a horské oblečení BD

Značka je známá také projektováním a výrobou vysoce kvalitního oblečení pro horolezce a milovníky hor. V její nabídce najdete modely připravené na letní i zimní období. Obzvláště široká nabídka oblečení amerických značek je zaměřená na horolezce. Odolné lezecké kalhoty Black Diamond nebo trička z BIO bavlny se výborně hodí na Vaše letní výlety na skály nebo bouldering. Velkou část kolekce tvoří klasické horské oblečení do různých podmínek. Membránové bundy do deště, softshellové a lehké péřové bundy se v chladnějším období roku ukážou jako nenahraditelné, a to jak na lezeckých, tak i trekových cestách. Značka nabízí také zvláště široký sortiment produktů v oblasti ochrany rukou. Rukavice Black Diamond to jsou modely určené pro lyžování, na hory, na lezení nebo via ferraty. Ať už potřebujete hrubé rukavice do toho nejchladnějšího počasí nebo lehký a přilnavý model pro držení cepínu při lezení v ledu, v široké nabídce značky BD je zcela jistě najdete.

Čelovky a hole Black Diamond – nenahraditelná pomoc na stěně nebo pži treku

Americká značka se proslavila také kvalitními doplňky pro horskou výbavu, které jsou často zastíněny mnohem důležitější výbavou. Optimálně zvolená Čelovka Black Diamond pro konkrétní aktivit dokáže osvítit jakoukoli tmu, bez ohledu na to, zda lezeme, lyžujeme, běháme nebo jsme na treku. Neocenitelným pomocníkem budou také hole Black Diamond. Najdete mezi nimi trekové, běžecké a lyžařské modely. Umožní Vám udržet rovnováhu na náročnějších pasážích. Spolehlivý systém skládání Z-Pole umožní jejich snadnou přepravu, když je zrovna nepoužíváte.