top

Buff

Buff je značka, která pro outdoorový trh znovu objevila multifunkční šátky. Vyrábějí se v mnoha provedeních a jsou ideální volbou pro turistiku a sport. Buff také nabízí baseballové čepice a čelenky.
Zobrazení Mřížka Seznam

434 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

434 výrobky

Vymazat

Historie značky Buff

Je jistě málo nadšenců turistiky a horolezectví, kteří se nikdy nesetkali s logem nebo značkou Buff. Tento mimořádně oblíbený výrobce multifunkčních šátků a pokrývek hlavy oslovuje svými produkty outdoorové nadšence po celém světě. Příběh této značky začal v roce 1992 v Barceloně. Jednoduchý nápad Joan Rojase na bezešvý motocyklový šátek si rychle získal oblibu nejen mezi motorkáři, ale i mezi nadšenci mnoha dalších aktivit. Díky všestrannosti a vysoké kvalitě produktů jejich obliba rostla velmi dynamickým tempem. Brzy se výrazně rozšířil výběr multifunkčních šátků - základního produktu značky. V následujících letech došlo k rozšíření nabídky o nové produktové skupiny, jako jsou kšiltovky, kukly a čelenky. V současné době je k dispozici několik kolekcí, které dobře fungují v různých podmínkách. Bez ohledu na to, jakému sportu nebo aktivitě se věnujete, v nabídce značky Buff jistě najdete ten správný model.

Kolekce Buff Vám umožní vybrat si produkt ideálně vyhovující vašim potřebám

Potřebujete čepici do větrného počasí nebo obličejovou masku na chladnější období? Nebo možná hledáte šátek, který ochrání Váš krk před spalujícími paprsky slunce v bezmračných letních dnech? Potřebujete stylový doplněk se skvělou grafikou, nebo naopak typický technický produkt, který bude fungovat i při té nejintenzivnější námaze? Všechny tyto možnosti jsou vám k dispozici v široké nabídce značky Buff. Díky rozdělení do jednotlivých kolekcí snadno najdete produkt, který zrovna hledáte.

Buff Neckwear – ikonické multifunkční šátky

Kukly a multifunkční šátky jsou nejrozsáhlejší kolekcí této značky. Jsou to právě tyto výrobky, které vše odstartovaly. V rámci kolekce lze rozlišit několik řad, které jsou určeny pro různé povětrnostní podmínky, proto se vyznačují odlišnou strukturou. Řada Buff Original je středně hrubá a funguje nejlépe v přechodných částech roku, účinně chrání před podchlazením. Nejoblíbenější volbou pro větrné podmínky a sporty, při kterých se dosahuje velkých rychlostí, je řada GORE® WINDSTOPPER®. Účinně blokuje nárazy studeného vzduchu a působí jako bariéra proti větru. V zimě mohou účinnou izolaci poskytnout modely z merino vlny a šály Buff Polar. Jsou lehké a zároveň nabízejí výbornou termiku, ideální do mrazivého počasí. Ať už si vyberete jakýkoli šátek Buff, poskytne Vám maximální všestrannost, díky možnosti nošení na mnoho způsobů.

Oblíbené bandana šátky Buff Bandanas

Pokud nejste fanoušky multifunkčních šátků. Určitě si oblíbíte šátky bandana. Zaručují výbornou ochranu krku před nárazy větru, prachem a mrazem. Šátky bandana to je maximální pohodlí a vynikající design.

Nákrčník s kapucí - Hoods

Když je zima a máte zrovna mikinu bez kapuce, tak určitě oceníte Buff Hoods. Jedná se o spojení nákrčníku a kapuce, které umí dokonale nahradit klasickou čepici a šálu. Celek nabízí skvělé funkční vlastnosti - poskytuje správnou tepelnou izolaci, a když se oteplí, kapuci lze jednoduše schovat do kapsy nebo batohu. Je to skvělá volba pro chladnější část roku.

Kukly Buff – Balaclavas

Nabídka španělské značky by nebyla kompletní bez kukel. Jde o komplexní ochranu hlavy před chladem a větrem. Ideální pod přilbu, jak na motorku, tak i na lyže. Tenký materiál poskytne základní termoochranu a zároveň Vám nebude pod přilbou překážet. Technické vlastnosti vláken také umožní odvod vlhkosti, takže i při intenzivní námaze bude na pokožce zachováno optimální klima.

Buff Headbands - čelenky

Lehké čelenky jsou skvělým řešením pro treking, běh a spoustu jiných sportů s vysokou intenzitou námahy. Dokonale kombinují ochranu uší a dutin před prochladnutím s možností účinného odvodu přebytečného tepla. Čelenka Buff z technického materiálu skvěle nahradí tenkou čepici. Je to také skvělé řešení pro lidi s delšími vlasy, které Vám umožní mít pod kontrolou rozcuchané vlasy, které se na Vaší hlavě objeví vždy, když začnete s klasickou čepicí intenzivně sportovat .

Čepice Buff Hats

Zavedení čepic do nabídky této oblíbené značky bylo jen otázkou času. Musíme uznat, že to bylo provedeno opravdu velmi profesionálně. Čepice Buff jsou opravdu známkou kvality. Bez ohledu na to, zda zvolíte klasický, pletený model pro každodenní nošení nebo lehkou sportovní čepici z technického materiálu, můžete očekávat maximální komfort používání a perfektní zpracování. Různá tloušťka čepic a materiály, v nich použité, znamenají, že nabídka značky zahrnuje jak hrubé modely do zimních mrazů, tak tenké čepice do jarního a podzimního chladného počasí.

Oblíbené kšiltovky, tedy Buff Caps

Nabídka čepic na léto této španělské značky je opravdu velmi široká. Klasické trucker kšiltovky se síťkou vzadu Vám dokonale poslouží při jakémkoliv Vašem letním výletě. Tyto kšiltovky jsou ideálním doplňkem k outdoorovému oblečení, které si oblečete na výlet nebo jen tak ve všední den. V nabídce této značky najdete také lehké běžecké čepice, které Vám nesmí chybět při žádném Vašem běžeckém tréninku nebo závodě.

Výrobky s licencovanou grafikou - Buff Licenses

Buff šátky a další výrobky přicházejí v mnoha různých grafických verzích. Jednou z nejoblíbenějších je kolekce National Geographic inspirována vzory z různých kultur a expedic. Pro děti jsou připraveny speciální šátky se superhrdiny známými z komiksů nebo postavičkami z pohádek. Mimořádně oblíbené jsou také šátky Star Wars.

Čepice Buff na běhání, čelenka, kukla – pestrá nabídka pokrývek hlavy.

Sortiment značky se neustále rozšiřuje, a to jak v katalogu výrobce, tak v našem turistickém obchodě. Všechny výrobky se však vyznačují velmi vysokou kvalitou zpracování. Fanoušky běhání určitě potěší lehká běžecká čepice. Pro ženy a muže s dlouhými vlasy jsou připraveny tenké čelenky, které se budou hodit při jakékoliv fyzické aktivitě. Nechybí ani extrémně pohodlné kukly a čepice, které Vám nemůžou chybět během chladnější části roku. Kromě tradičních kolekcí, značka nabízí také speciálně navržené Buffy pro ženy a děti, díky kterým si výrobky Buffy oblíbí celá Vaše rodina.