top

Pánské sportovní sandály

Sportovní sandály jsou nepostradatelnou obuví v létě, kdy se můžeme věnovat mnoha sportům: od jízdy na kajaku po pěší turistiku. Když je potřeba maximální větrání, poslouží vám lehké žabky.
Zobrazení Mřížka Seznam

142 výrobky

 1. -40%
  Turistické sandály Teva Trailpulse - brown

  wish list

 2. -27%
  Pánské sandály Source Classic - blue drops

  wish list

 3. -25%
  Žabky Scarpa Tegu - black
  Žabky Scarpa Tegu - black
  1089 Kč 1469 Kč

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

142 výrobky

Vymazat

Pánské sandály do hor, do města i k vodě

Letní turistická obuv zabrání bolestivým odřeninám nebo otlakům a udrží naše nohy odpočaté a připravené na další dobrodružství. Jsou skvělou volbou pro letní oblečení, protože vám umožní vytvořit sladěný komplet, který doplní lehké tričko, kšiltovku a kraťasy. Pánské trekové sandály se vyrábějí v mnoha provedeních. Mezi turisty jsou nejoblíbenější ty, které jsou vybaveny chrániči prstů. Chránič špičky je ideální do náročnějšího terénu. Chrání prsty před snadným zraněním. O něco lehčí sportovní sandály jsou oblíbené pro cestování a turistiku v lehčím terénu. Nabízejí dobré tlumení a skvělou přilnavost v různorodém terénu. Když si teplota a spalující slunce vybírají svou daň, pánské trekové sandály poskytují chlad, proudění vzduchu a neocenitelné pohodlí. Při letních aktivitách u jezer budou nepostradatelné sandály do vody, které umožní obuv zcela namočit bez obav ze snadného poškození. Díky rychleschnoucím materiálům použitým v těchto modelech je celá věc velmi rychle suchá. Výrobci také dbali na to, aby uživatelům poskytovali pohodlí nejen při výletech do terénu. Z toho vyplývá rozsáhlá nabídka modelů, které se dokonale hodí do městského terénu a nabídnou pohodlí a větrání během horkého počasí ve městě.

Pánské trekové sandály z kůže a syntetiky - kompletní výběr na 8a.cz

V nabídce obchodu 8a.cz najdete mnoho různých modelů, které vám umožní vybrat si ten nejlepší typ obuvi pro každou aktivitu. Hbité pánské sportovní sandály, kožené sandály vhodné pro každodenní aktivity nebo odolné trekové modely, které se díky podrážce tlumící nárazy osvědčí na náročnějším povrchu. Doporučujeme sportovní sandály a žabky známých značek, jako jsou Lizard, Merrell, Teva, The North Face, Keen.