top

Impregnace na oblečení

Nepromokavé prostředky pro oděvy umožňují obnovit nebo dodat vodoodpudivé vlastnosti různým typům oděvů. Nabízíme prostředky, které působí při mytí, i přípravky ve formě spreje.
7
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce

Impregnace oděvů - proč jsou tak důležité?

Chcete, aby se vaše bunda opět pomalu namáčela? Nebo snad tuto vlastnost vůbec nemá a vy byste mu ji chtěli dát? Pak je pro vás sortiment vodoodpudivých prostředků z našeho obchodu to pravé. Vodoodpudivost mikiny nebo kalhot může po několika vypráních vyprchat. Ačkoli dříve nasákly pomaleji, nyní propouštějí dešťové kapky do vašeho modelu během chvilky. Pak se vyplatí použít impregnační prostředky. Díky nim bude materiál lépe chránit před sněhem nebo deštěm. Získáte tak čas na vyhledání úkrytu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Výrobci vodoodpudivých látek zároveň dbají na to, aby nebránily prodyšnosti. Technická mikina bude i nadále odvádět vlhkost od pokožky, takže klima kolem vás zůstane příjemné po dlouhou dobu..

Impregnační prostředky určené pro různé typy oděvů

Déšť nebo sníh mohou snížit izolační schopnosti. Pokud nechcete, aby vaše bundy s touto přírodní izolací rychle absorbovaly vodu, používejte nepromokavé výrobky určené speciálně pro tento typ oděvů. Jejich vlastnosti se mírně liší od vlastností výrobků určených pro technické blůzy nebo rouna. To dodá oděvům vodoodpudivost, aniž by došlo k poškození dalších důležitých vlastností modelu. Nabízíme nepromokavost nejen pro péřové, ale také pro softshellové oblečení. Speciální konstrukce softshellu vyžaduje speciální ošetření, které zajistí, že zůstane dlouho odolný proti větru. V nabídce najdete také nepromokavé prostředky pro fleece. Díky svému složení tyto oděvy pomaleji absorbují vodu, aniž by to mělo vliv na izolační vlastnosti modelu nebo jeho měkkost. Náš sortiment zahrnuje také impregnační přípravky na boty a kalhoty. Tyto výrobky pomohou osvěžit jejich vlastnosti a udržet vlákna, ze kterých jsou vyrobeny, v co nejlepším stavu.

Impregnace na oděvy - vaše pohodlí a šetrnost k životnímu prostředí

Výrobci dbají na to, aby použití hydroizolačních prostředků bylo co nejpohodlnější. Některé z nich se aktivují během praní. Stačí odměřit správné množství tekutiny a nalít ji do správného oddílu pračky. Během standardního pracího cyklu proniká kapalina do tkaniny a vytváří na ní hydrofobní film. Některé výrobky navíc není nutné sušit v bubnové sušičce. Některé přípravky na ošetření oděvů se dodávají také ve formě spreje. Jednoduše jej nastříkejte na látku oděvu, který chcete učinit vodoodpudivým. Přebytečný přípravek setřete hadříkem a nechte zaschnout (pokud není uvedeno jinak). Tímto způsobem během chvilky osvěžíte vodoodpudivou vrstvu svého oblečení. Kromě toho nabízíme výrobky, které získaly certifikát bluesign®. To potvrzuje, že výrobní proces dané impregnace je šetrný k životnímu prostředí. To je vynikající informace pro všechny, kterým není osud naší přírody lhostejný.