top

Impregnace na oblečení

Nepromokavé prostředky pro oděvy umožňují obnovit nebo dodat vodoodpudivé vlastnosti různým typům oděvů. Nabízíme prostředky, které působí při mytí, i přípravky ve formě spreje.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
 1. -24%
  Impregnace Grangers Down Repel OWP 300ml

  wish list

 2. -15%
  Vosk Fjällräven Greenland Wax Travel Pack

  wish list

 3. -15%
  Vosk Fjallraven Greenland Wax

  wish list

 4. -23%
  Sada Grangers Active Wear Kit

  wish list

 5. -15%
  Vosk Fjallraven Greenland Wax Bag

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
Vymazat

Impregnace na oblečení - proč jsou tak důležité?

Chcete, aby se vaše bunda opět pomalu namáčela? Nebo snad tuto vlastnost vůbec nemá a vy byste jí ji chtěli dát? V takovém případě se vám budou hodit impregnace na oblečení, které najdete v našem obchodě. Po několika vypráních se může vodoodpudivost mikiny nebo kalhot snížit. Ačkoli dříve nasákly pomaleji, nyní propouštějí dešťové kapky do vašeho modelu během chvilky. Pak se vyplatí použít impregnační prostředky. Díky nim bude materiál lépe chránit před sněhem nebo deštěm. Získáte tak čas na vyhledání úkrytu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Výrobci impregnačních prostředků zároveň dbají na to, aby nebránily prodyšnosti. Technická mikina bude i nadále odvádět vlhkost od pokožky, takže klima kolem vás zůstane příjemné po dlouhou dobu..

Impregnační prostředky určené pro různé typy oděvů

Déšť nebo sníh mohou snížit izolační schopnosti peří. Pokud nechcete, aby vaše bundy s touto přírodní výplní rychle absorbovaly vodu, používejte impregnaci určenou speciálně pro tento typ oděvů. Její vlastnosti se mírně liší od vlastností výrobků určených pro technické mikiny nebo fleecové oblečení. To dodá oděvům voděodolnost, aniž by došlo k poškození dalších důležitých vlastností modelu. Nabízíme impregnace nejen na péřové, ale také na softshellové oblečení. Speciální konstrukce softshellového oblečení vyžaduje speciální ošetření, které zajistí, že zůstane dlouho odolné proti větru. V nabídce najdete také impregnace na fleecové oblečení. Díky svému složení tyto oděvy pomaleji absorbují vodu, aniž by to mělo vliv na izolační vlastnosti modelu nebo jeho měkkost. Náš sortiment zahrnuje také impregnační prostředky na nepromokavé bundy a kalhoty. Tyto výrobky pomohou osvěžit jejich vlastnosti a udržet vlákna, ze kterých jsou vyrobeny, v co nejlepším stavu.

Impregnace na oblečení - vaše pohodlí a šetrnost k životnímu prostředí

Výrobci dbají na to, aby použití impregnačních prostředků bylo co nejpohodlnější. Některé z nich se aktivují během praní. Stačí odměřit správné množství tekutiny a nalít ji do správné přihrádky pračky. Během standardního pracího cyklu proniká kapalina do tkaniny a vytváří na ní hydrofobní povlak. Některé výrobky navíc není nutné sušit v bubnové sušičce. Některé impregnace na oblečení se dodávají také ve formě spreje. Jednoduše jej nastříkejte na látku oděvu, který chcete učinit vodoodpudivým. Přebytečný přípravek setřete hadříkem a nechte zaschnout (pokud není uvedeno jinak). Tímto způsobem během chvilky osvěžíte vodoodpudivou vrstvu svého oblečení. Kromě toho nabízíme výrobky, které získaly certifikát bluesign®. To potvrzuje, že výrobní proces dané impregnace je šetrný k životnímu prostředí. To je vynikající informace pro všechny, kterým není osud naší přírody lhostejný.