top

Helikon-Tex

Helikon-Tex to je outdoorové, bushcraftové a survival oblečení a vybavení vyznačující se vysokou odolností a spolehlivostí. Nabídka zahrnuje výrobky, které jsou ideální pro treking a mnoho dalších survivalových výzev v terénu. Podívejte se na kvalitní a spolehlivé výrobky Helikon-Tex!
Zobrazení Mřížka Seznam

266 výrobky

  1. Rukavice Helikon-Tex Lumber Gloves - brown

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

266 výrobky

Vymazat

Helikon-Tex je značka pro ty, kteří hledají spolehlivé výrobky

Pokud potřebujete robustní oblečení nebo odolné vybavení, které vás při vašich outdoorových dobrodružstvích nezklame, jste na správném místě. Široká nabídka značky Helikon-Tex zahrnuje oblečení a vybavení pro bushcraft, přežití v divočině, trekking a sportovní střelbu Nejkvalitnější materiály použité při výrobě se vyznačují velmi vysokou odolností, která se projevuje vysokou spolehlivostí výrobku. Je to prostě vybavení, na které se můžete spolehnout za všech podmínek. Výrobky Helikon-Tex zahrnují vybavení a oblečení do nejtěžších povětrnostních podmínek a do terénu, stejně jako modely, které lze úspěšně použít na cestách nebo i pro každodenní použití. Ať už si vyberete jakýkoli výrobek, můžete si být jisti, že se bude vyznačovat vysokou odolností a funkčností. Společnost Helikon-Tex reaguje na potřeby zákazníků, nabídkou několika produktových řad, takže najít ten správný výrobek není nikdy obtížné. Každá kolekce je zaměřena na trochu jiné požadavky.

Široká nabídka polské značky

Helikon-Tex Bushcraft jsou výrobky připravené speciálně pro outdoorové nadšence. Najdete mezi nimi vybavení potřebné k přípravě tábora v lese nebo k přípravě jídla v terénu. Příslušenství pro přežití vám pomůže rozdělat oheň v jakýchkoli podmínkách a kompasy vás nenechají zabloudit. Skvělým doplňkem kolekce je robustní bushcraftové oblečení, které odolá drsným povětrnostním podmínkám. Produktová řada Helikon-Tex Medical zahrnuje různé lékárničky. Jsou nezbytným prvkem téměř každé outdoorové aktivity. Mezi výrobky polského výrobce najdete jak kompaktní lékárničky, které se vejdou do batohu, tak ty, které lze připevnit zvenčí. Obaly přizpůsobené popruhovým systémům jsou ideální pro taktické batohy. To znamená, že správný model si mohou vybrat jak ti, kteří potřebují základní výbavu, tak ti, kteří se specializují na první pomoc. Další kolekcí je Helikon-Tex Morale Jedná se o drobné oděvní doplňky, jako jsou trička, kšiltovky a malé nášivky. Vše, co vám umožní každý den projevovat svou vášeň pro outdoor. O něco rozsáhlejší je řada Helikon-Tex Outback Najdete zde outdoorové vybavení a oblečení pro milovníky několikadenních výprav do terénu. Bundy a kalhoty odolné proti povětrnostním vlivům vám umožní putování za všech podmínek. Funkční trekingové a turistické batohy vám usnadní přepravu nejnutnějšího vybavení.

Pro milovníky vojenské techniky jsou tu produkty z řady Helikon-Tex Patrol, a také Surplus Mezi nabízené produkty patří uniformy a další maskované oděvy, vojenská obuv a polní výstroj. Všechny se vyznačují velmi vysokou odolností a umožňují snadné splynutí s přírodním prostředím. Pro milovníky vojenství, kteří své zájmy berou sportovněji, je připravena kolekce Helikon-Tex Range Zahrnuje oblečení a vybavení potřebné pro výlety na střelnici. Speciální obaly a tašky umožní snadnou přepravu vybavení a rychlý přístup ke všem potřebným věcem. Poslední kolekce polského výrobce Helikon-Tex – Urban se zaměřuje na oblečení a vybavení používané každý den. Najdete zde oblečení inspirované taktickými modely, a to nejen z hlediska vzhledu, ale i funkčnosti. Jedná se o „civilnější” část nabídky tohoto výrobce. Důležité je, že modely z jednotlivých kolekcí lze mezi sebou úspěšně kombinovat a získat tak zcela nové sady oblečení. Všem výrobkům dominují odstíny jako černá, hnědá, zelená a také kamufláže, díky nimž si mezi nimi snadno vyberete ty nejzajímavější.

Historie značky Helikon-Tex

Tento polský výrobce outdoorového oblečení a vybavení byl založen v roce 1983. Zpočátku se společnost zabývala především obchodem s přebytečným vojenským vybavením. Devadesátá léta však přinesla velké změny a v roce 1995 zahájila značka Helikon-Tex vlastní výrobu Tento krok umožnil značce lépe se přizpůsobit požadavkům zákazníků. Oddělení výzkumu a vývoje, které vzniklo o několik let později, umožnilo společnosti zavádět vlastní řešení a návrhy a testovat zcela nové nápady. Díky neustálému vývoji a důvěře zákazníků v roce 2013 značka zahájila svou činnost v USA, na jednom z nejnáročnějších trhů pro firmy spojené se sportovní střelbou a přežitím. O rok později byla v Polsku otevřena šicí dílna značky, která umožňuje připravovat vybrané produktové řady s maximální pozorností k detailu. Dnes je společnost Helikon-Tex jedním z předních výrobců taktického a outdoorového vybavení na světě a její logo je známé daleko za hranicemi naší země. Výrobky této značky jsou vynikající volbou pro všechny, kteří hledají maximální spolehlivost za všech podmínek.

Široký výběr taktického a outdoorového oblečení

Jak jsme již zmínili, oblečení polské značky se vyznačuje výjimečnou odolností a funkčností. Proto jsou velmi oblíbené mezi nadšenci do přežití v divočině, bushcraftu nebo trekkingu. Všude tam, kde jsme daleko od civilizace, se musíme spoléhat sami na sebe,oblečení Helikon-Tex funguje perfektně. Velmi oblíbené jsou silné kalhoty a šortky připravené na léto. Díky dodatečným výztuhám na strategických místech, velkému množství kapes a odolným materiálům jsou tyto modely ideální do náročného terénu. Klasické trekové košile jsou kombinací moderních materiálů a tradičního designu. Jsou to vysoce funkční řešení pro všechny milovníky outdoorových aktivit. Nabídku značky Helikon-Tex doplňují bundy, mikiny a softshellové bundy. Široká nabídka modelů je připravena pro celoroční použití bez ohledu na počasí.

Vybavení pro outdoor, přežití a bushcraft od společnosti Helikon-Tex

Protože značka vychází z vojenské tradice, má bohaté zkušenosti s navrhováním a realizací extrémně odolného vybavení, které musí fungovat bez ohledu na povětrnostní podmínky a terén, ve kterém se nacházíme. Nabídka značky Helikon-Tex je v tomto ohledu velmi rozsáhlá. Nejoblíbenější jsou jistě brašny, batohy a bederní pásy, ve kterých můžete pohodlně přepravovat své vybavení na jakoukoli výpravu. Mezi batohy Helikon-Tex survivalovo-militární řada je velmi silně rozvinutá. Mnoho taktických modelů je kompatibilních s univerzálními systémy odnímatelných kapes, včetně MOLLE/PALS. Široká nabídka příslušenství pro toto řešení umožňuje přizpůsobit batoh vlastním požadavkům. Mnoho modelů používá jeden z nejpevnějších materiálů na trhu, Cordura® Tyto velmi pevné batohy jsou ideální pro výpravy na dlouhé vzdálenosti. Značka Helikon-Tex nabízí také širokou škálu vybavení pro bushcraft, včetně křesadel, sad pro přežití, paracordů a mnoha dalších produktů, které umožní všem outdoorovým nadšencům najít cestu nocí bez ohledu na podmínky.

Prohlédněte si širokou nabídku produktů Helikon-Tex online na 8a.cz!

Nabízíme široký výběr výrobků polské značky pro všechny outdoorové nadšence. Mezi nimi je oblečení a vybavení pro bushcraft, přežití a trekking Mnoho modelů dokonale vyhovuje vkusu lidí, kteří preferují vojenský styl i funkčnost U výrobků Helikon-Tex jsou tyto dvě vlastnosti stejně důležité, což je při řešení různých úkolů v terénu zásadní. Kromě modelů, u nichž je nejdůležitější odolnost, nabízíme širokou škálu produktů z kategorie městských, které jsou vhodné i pro každodenní použití, cestování a turistiku. Helikon-Tex je skvělou volbou pro lidi, kteří se nutně nezajímají o okázalé sportovní vzory, ale hledají funkční oblečení a vybavení, které dobře poslouží na různých cestách.