top

Skialpové hole

Lyžařské hole jsou důležitou součástí vybavení parašutistů, bez nichž by bylo téměř nemožné dosáhnout vrcholu a také sestoupit. Značky jako Black Diamond, Dynafit a Majesty jsou zárukou spolehlivosti.
25
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce
 1. -8%
  Skialpové hole Gabel Carbon Force F.L.K.

  wish list

 2. -8%
  Skialpové hole Gabel Escape Carbon Tour

  wish list

 3. -8%
  Skialpové hole Gabel Escape Carbon Lite Tour

  wish list

 4. -10%
  Hole skialpové Black Diamond Traverse 3 Ski - green

  wish list

 5. -10%
  Hole skialpové Black Diamond Traverse Ski - red

  wish list

 6. -10%
  Hole skialpové Black Diamond Expedition 3 Ski - green

  wish list

 7. -15%
  Hole skialpové Black Diamond Traverse Pro - blue

  wish list

 8. -5%
  Hole Komperdell Contour Titanal II Foam

  wish list

 9. -10%
  Trekingové hole Gabel FR-5 FL Lite XTL

  wish list

 10. -10%
  Trekingové hole Gabel FR-5 FL Lite XTS

  wish list

 11. -18%
  Skialpové hole Majesty Telescopic Bear - army green

  wish list

 12. -8%
  Hliníkové hole Gabel FR-3 EF
  Hliníkové hole Gabel FR-3 EF
  1 687 Kč 1 834 Kč

  wish list

 13. -10%
  Hole Gabel Mont Blanc Tour - moss
  Hole Gabel Mont Blanc Tour - moss
  1 412 Kč 1 569 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce

Výběr lyžařských holí

Otázka "Jaké lyžařské hole si mám vybrat? "Mnoho nadšenců do zimních sportů si klade otázku. Mezi dostupnými tyčemi jsou dvě možnosti. Nenastavitelné modely je třeba volit přesně podle výšky uživatele a terénu, ve kterém se bude pohybovat. Jednodílné hole Dynafit jsou mezi začátečníky velmi oblíbené, protože se vyznačují bezkonkurenční odolností. Jsou také oblíbenou volbou závodníků, kteří pouze lyžují a nepotřebují nosit hůlky v lyžařském batohu. Nastavitelné tyče na kuželky jsou rozhodně oblíbenější. Jejich konstrukce sestávající ze dvou nebo tří segmentů umožňuje přizpůsobit jejich výšku terénu, ve kterém se právě nacházíte. Lídrem v tomto segmentu jsou hole Black Diamond. Tento americký výrobce je synonymem spolehlivosti a dokonalého propracování všech konstrukčních detailů. Jednotlivé prvky jsou uzamčeny spolehlivým systémem, který dobře funguje i v náročných povětrnostních podmínkách. Velké oblibě se těší také skialpové tyče složené stejným způsobem jako lavinové sondy. To zajišťuje extrémně nízkou hmotnost a velmi malou velikost balení, takže hole můžete snadno připevnit k batohu nebo je do něj dokonce uložit.

Lyžařské hole - nezbytné příslušenství

Poskytujeme komplexní nabídku skialpinistického vybavení. Kromě mnoha modelů lyžařských holí nabízíme také potřebné příslušenství. Patří mezi ně mimo jiné sněhové talíře o velkém průměru pro tyče, které jsou ideální pro hromady sněhu. Jedná se o nepostradatelný doplněk lyžařských holí při lyžování a chůzi v prachovém sněhu. Kromě toho poskytujeme hroty tyčí, které je třeba vyměnit, když se původní opotřebují během intenzivního používání. Značkové lyžařské hole - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů, které dokonale vyhovují potřebám všech skitouristů.