top

Dětské lyžařské rukavice

Dětské lyžařské rukavice byly vyvinuty speciálně pro nejmenší příznivce lyžování na sjezdovkách. Chrání před zimním chladem a jejich speciální design se dokonale přizpůsobí malým rukám. Podívejte se na teplé lyžařské rukavice pro děti!
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

Vymazat

Dětské lyžařské rukavice - co nabízejí?

Zateplené dětské lyžařské rukavice jsou při prvních krůčcích na zasněženém svahu nezbytné. Ochrana rukou nejmladších sportovních nadšenců před mrazem a sněhem je v mrazivých dnech klíčová. Značkové lyžařské rukavice pro děti jsou zárukou správné volby z hlediska jejich výkonnostních vlastností. Výrobci specializující se na zimní vybavení nezapomínají ani na potřeby dětí a nabízejí modely vyrobené ze stejně kvalitních materiálů jako rukavice pro dospělé. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak zajistit maximální pohodlí pro vaše dítě při hře na sněhu.

Dětské lyžařské rukavice dobře izolují

Nejdůležitější vlastností dobrých lyžařských rukavic pro nejmenší děti jsou bezpochyby jejich tepelné vlastnosti. Použití vysoce kvalitní syntetické izolace ve většině z nich znamená schopnost zajistit optimální teplotu během aktivit na sněhu. Dalším požadavkem na dobré dětské rukavice je jejich vysoká úroveň nepromokavosti, aby nepromokly při prvním kontaktu se sněhem. To zaručuje, že ani při výuce lyžování a častých pádech se nejmenší dítě nenechá odradit od tohoto typu aktivity. Kromě technických vlastností by dětské lyžařské rukavice měly mít také vhodný design. Zářivé barvy jsou zárukou, že dítě bude rukavice nosit s radostí.

Všeobecné dětské lyžařské rukavice v barvě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu modelů. Patří mezi ně rukavice pro dívky a pro chlapce V nabídce jsou jak tradiční pětiprsté modely, tak i boty se stélkou, které ještě více usnadňují udržení rukou v teple. Lyžařské rukavice pro děti jsou ideální nejen pro výuku lyžování. Díky svým vlastnostem jsou také oblíbenou volbou pro hry na sněhu, sáňkování a mnoho dalších aktivit v zimních podmínkách. Plná ochrana proti sněhu a chladu poskytne malým dětem ideální podmínky pro užívání si zimního počasí. Dětské lyžařské rukavice jsou kvalitně zpracované, což jim umožní široké využití během zimní sezóny.

Podívejte se také na další dětské kategorie:

Termo prádlo pro dívky Termo prádlo pro chlapce Cepice pro dívky Cepice pro chlapce