top

Vozíky za kolo pro děti

Dětské přívěsy na kolo jsou vynikající volbou pro výlety s nejmenšími dětmi. Pohodlné modely s polstrováním a stříškou poskytují pohodlí a ochranu před nepříznivým počasím. Náš sortiment dětských přívěsů za kolo lze snadno přestavět na běžecký kočárek.
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Vymazat

Vozík za kolo pro děti je ideální volbou pro aktivní rodiče

Pokud právě milujete venkovní aktivity a chcete se svými ratolestmi sportovat, pak bude vozík za kolo pro děti tou nejlepší volbou. Je to skvělé řešení pro delší i kratší cesty. Ve vozíku za kolo je dětem zajištěna nejen odpovídající bezpečnost, ale také vysoký komfort cestování. Optimální podmínky pro cestování zajišťují vhodně tvarovaná sedadla, měkké bezpečnostní pásy nebo kryt proti dešti a náporu vzduchu. Pohodlný vozík za kolo umožní dětem během jízdy mnohokrát si zdřímnout. Důležité je, že většina vozíků od známých výrobců může plnit i další funkce. Stačí připevnit přídavné kolo vpředu a vozík se změní na dětský běžecký kočárek. To je ideální řešení pro běhání nebo procházky v přírodě, které vám umožní objevovat s dětmi nové cesty. Příznivce lyžování potěší možnost připevnit k vozíku lyže. Díky speciální sadě ojí lze tento vozík táhnout na sněhu na běžkách. Díky tomu je vozík za kolo pro děti vhodný ke koupi nejen na letní sezónu, ale na celý rok. To je skvělá zpráva pro všechny aktivní rodiče!

Vozíky za kolo od renomovaných výrobců se k jízdnímu kolu obvykle připevňují dvěma způsoby. Nejoblíbenější je speciální adaptér namontovaný na osu zadního kola. Umožňuje rychlé a efektivní připojení a odpojení vozíku. Jedná se o velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlý výlet s dětmi v kočárku i rychlý trénink bez vozíku. Montáž adaptérů na dvě kola také umožní rychlou výměnu osoby, která děti během výletu táhne. Méně častým řešením je adaptér připevněný pod sedlo nebo na rám kola.

Proč pro své dítě vybrat značkový vozík za kolo?

Ačkoli z dálky vypadají všechny vozíky za kolo velmi podobně, při bližším pohledu na různé modely si všimnete podstatných rozdílů. Pouze výrobci, kteří se specializují na dětské vozíky za kolo, mohou nabídnout výrobek nejvyšší kvality. První výhodou značkových vozíků za kolo pro děti je jejich propracovaná konstrukce. Celá věc je připravena tak, aby nejen poskytovala dostatečnou pevnost pro dané zatížení, ale byla také funkční. Dobrý vozík za kolo pro děti by se měl snadno složit, když ho chcete přepravit například autem. Možnost rychlé demontáže kol nebo složení oje a samotné konstrukce vozíku by měla být intuitivní a snadno proveditelná jednou osobou. To vše by samozřejmě nebylo možné bez nejkvalitnějších materiálů. Lehký hliník a odolné plasty se vyznačují na jedné straně nízkou hmotností a na druhé straně vysokou pevností. To znamená, že vozík za kolo lze bez problémů používat po mnoho sezón.

Nejlepší modely známých výrobců vozíků za kolo jsou vybaveny systémem tlumení nárazů. Ty jsou užitečné zejména tehdy, když se s dětmi vydáte mimo zpevněné cesty. Dodatečné tlumení nerovností zajistí dětem větší pohodlí a výrazně sníží únavu při delších cestách. Multifunkční kočárky za kolo pro děti, které fungují jako vozík za kolo a jogger zároveň, jsou často vybaveny mimořádně účinnými kotoučovými brzdami. Ty umožní kočárku zpomalit při jízdě ve strmějším terénu.

Dětské kočárky za kolo si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete pouze nejkvalitnější vozíky za kolo pro děti, které jsou ideální pro různé trasy. Propracovaný design nabízí snadnou manipulaci a vysoký komfort pro děti. Většina modelů je vybavena praktickými kryty na ochranu proti hmyzu během jízdy. K dispozici je také stříška, která chrání před deštěm v případě zhoršení počasí. Skvěle se hodí i na prudkém slunci, kde dětem poskytne trochu stínu. Kromě moskytiéry lze v přední části spustit průhledné okno, které chrání před větrem v chladnějších dnech. Dobrý vozík za kolo pro děti má také další prostor pro zavazadla. Do něj se vejde vše potřebné pro vaše dítě, včetně hraček, jídla nebo pití. Vozík za kolo pro děti je skvělou volbou jak pro dítě, které ještě nemůže používat sedačku, tak pro trochu větší děti, kterým poskytne vysoký komfort při delších výletech.