top

Skialpové boty Dynafit

Lyžařské boty DYNAFIT® nabízejí maximální pohodlí při výstupu i sjezdu. Vyznačují se nejnovějšími inovacemi v oblasti uzamykání bot, vázání, instalace krampů a tvaru skořepiny. Boty Dynafit určují trendy a udávají směr nejlehčího vybavení.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

Vymazat

Lyžařské boty nejvyšší kvality značky Dynafit

Specialisté společnosti Dynafit navrhují své skialpinistické boty s maximálním důrazem na detail. Každý model je propracovanou konstrukcí, v níž jednotlivé prvky tvoří dokonale sladěný celek. Díky tomu je radost je používat na divokých horských svazích. V pláštích jsou použity nejmodernější dostupné materiály, jako je Pebax, Grilamid a uhlíková vlákna. Zajišťují, že boty jsou lehké a tuhé. Spolehlivé systémy přezek umožňují přepínat mezi dvěma režimy: chůze a sjezd. První režim umožňuje široký rozsah pohybu horní části lyže vpřed a vzad, což běžkaři umožňuje pohodlné stoupání i na strmých svazích. Ve druhém režimu nabízí bota tuhost, kterou potřebujete pro sjezd. Boty na bruslení Dynafit jsou také vybaveny vysoce kvalitními vnitřními botičkami, které optimálně padnou na nohu.

Lyžařské boty Dynafit pro všechny uživatele

Skitur obchod 8a.cz nabízí široký výběr specializovaných lyžařských bot. Turistické modely a modely určené pro začátečníky se vyznačují vysokou odolností a pohodlím, které vám umožní pohodlně lyžovat dlouhé hodiny. Pro zkušenější lyžaře jsou k dispozici také lehčí verze většiny modelů. Nejlehčí lyžařské boty Dynafit byly vyvinuty s ohledem na závodníky. Ultralehké modely využívají ve své konstrukci karbonová vlákna, která na jedné straně nabízejí extrémně nízkou hmotnost a zároveň vysokou tuhost potřebnou pro náročné sjezdovky.
Ať už dáváte přednost rychlým výstupům, dokonale technickým sjezdům nebo skialpinismu, pro všechny tyto aktivity najdete ideální lyžařskou botu Dynafit. 8a.cz.

Další oblíbené kategorie Dynafit:

Lyže Dynafit Vázání Dynafit Dynafit Vyprodej Dynafit Outlet