top

Maloja

Maloja je oblečení pro outdoorové nadšence, kteří hledají radost z objevování nových míst. Nabídka zahrnuje turistické, cyklistické a lyžařské oblečení vhodné pro všechna roční období. Podívejte se na jedinečné oblečení Maloja!
Zobrazení Mřížka Seznam

302 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Softshell kalhoty Maloja Marcus - moonless

  wish list

 2. -40%
  Lezecké kalhoty Maloja Sedrun - midnight multi

  wish list

 3. -40%
  Softshellová bunda Maloja Beifuss - midnight

  wish list

 4. -40%
  Vesta Maloja Weidelgras - midnight multi

  wish list

 5. -40%
  Lezecká mikina Maloja Zordo - midnight multi

  wish list

 6. -40%
  Lezecká mikina Maloja Zordo - boulder multi

  wish list

 7. -40%
  Dámská mikina Maloja Grauschnepper - midnight

  wish list

 8. -40%
  Dámská mikina Maloja Blaumeise - rosewood

  wish list

 9. -40%
  Zimní čepice Maloja Cavour - moss

  wish list

 10. -40%
  Zimní čepice Maloja Cavour - moonless

  wish list

 11. -40%
  Zimní čepice Maloja Cavour - rosewood

  wish list

 12. -43%
  Skialpové kalhoty Maloja Specht - deep sunset multi

  wish list

 13. -40%
  Dámské turistické kalhoty Maloja Mankei - midnight

  wish list

 14. -40%
  Bunda Maloja Steinbock - deep sunset

  wish list

 15. -40%
  Dámská bunda skit Maloja Froneben - midnight multi

  wish list

 16. -42%
  Lyžařská bunda Maloja Parsm - midnight multi

  wish list

 17. -40%
  Bunda Maloja Steinbock - midnight

  wish list

 18. -40%
  Bunda Maloja Kesch - midnight multi

  wish list

 19. -40%
  Pánská péřová bunda Maloja Fuchs - midnight multi

  wish list

 20. -40%
  Dámská zateplená bunda Maloja Marcenam - moss

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

302 výrobky

na stránce
Vymazat

Maloja – pohodlné oblečení pro aktivní

Jedná se o poměrně mladou značku, která vznikla díky vášni pro hory a outdoorový životní styl. Lidé, kteří ji vytvářejí, nabízejí svým zákazníkům nejen výrobky Maloja, tedy kvalitní oblečení pro různé outdoorové aktivity, ale především životní styl. Je to způsob, jak se odpoutat od každodenní reality a načerpat sílu z každého setkání s přírodou. Ať už se vydáte na pěší túru, lyžování nebo jízdu na kole, oblečení Maloja vám vždy poskytne vysokou úroveň pohodlí v široké škále povětrnostních podmínek. Moderní bundy, mikiny, trička a kalhoty pro ty, kteří hledají kvalitní oblečení vytvořené nadšenými lidmi.

Odkud pochází název značky, která byla založena v roce 2004? Její příběh se začal psát o tři roky dříve během pobytu ve švýcarských Alpách v Saint Mortiz. Po hustém sněžení se parta kamarádů rozhodla hledat neporušené místo k lyžování. Vzpomněli si na město Maloja a jeho malebné svahy, které viděli na internetu. Ukázalo se, že od přeplněného letoviska je to jen asi tucet kilometrů. Toto místo se ukázalo být skutečně kouzelné. Nedotčené sjezdovky nebo vlek, který byl otevřen speciálně pro skupinu přátel, na ně udělaly takový dojem, že se jméno města stalo na dlouhou dobu synonymem pro perfektní den a úžasné zážitky. Je to prostě vyjádření toho, co je v horách a v přírodě dobré a krásné. Když byla v roce 2004 založena oděvní návrhářská a výrobní společnost, nemohla se jmenovat jinak než Maloja. Je to vzpomínka na dokonalý den strávený uprostřed panenské přírody.

Outdoorové a sportovní oblečení Maloja

Značka nabízí komplexní sortiment oblečení pro všechny, kteří se věnují outdoorovým aktivitám v létě i v zimě. Mezi nabízenými modely lze rozlišit několik hlavních činností, pro které je určeno. Největší výběr představuje outdoorové oblečení pro turistiku a trekking. Jedná se o bundy, mikiny, trička a kalhoty Maloja, které jsou vhodné jak na krátké výlety, tak na dlouhé výpravy po stezkách. Mnohé z těchto modelů, které jsou ceněny pro svůj komfort, jsou voleny i pro každodenní použití ve městě.

Významnou část kolekce tvoří cyklistické oblečení. Cyklistická trička a kraťasy vyrobené z elastických materiálů dokonale padnou na postavu a zároveň zajišťují plnou volnost pohybu. Mezi dostupnými modely jsou i takové doplňky jako cyklistické rukavice, rukávy nebo nohavice, díky kterým budete připraveni na každé počasí. Mezi výrobky Maloja samozřejmě patří i modely pro milovníky lyžování. Lehké skialpové oblečení, dobře izolované freeridové modely a technické skialpové modely jsou zárukou, že si zde vybere každý, kdo má rád výzvy zimního lyžování.

Základem jsou kvalitní ekologické materiály

Textilní průmysl je jedním z největších na světě, a proto má tak velký dopad na životní prostředí. Proto se všechny velké outdoorové značky snaží minimalizovat svůj negativní dopad na přírodu. Nejinak je tomu i v případě společnosti Maloja, která se aktivně snaží snížit spotřebu přírodních zdrojů a hledá ekologičtější způsoby výroby outdoorového oblečení. Základem je použití vhodných tkanin vyrobených způsobem šetrnějším k životnímu prostředí. Velká část kolekce oblečení pro každodenní nošení inspirovaná outdoorovými trendy je vyrobena z organické bavlny, která je příjemná na dotek. Při výrobě jejích vláken se používá méně vody a chemikálií než při výrobě běžné průmyslové bavlny.

Důležitým materiálem pro společnost Maloja je také merino vlna. Jedná se o přírodní materiál, který poskytuje nepřekonatelné teplo a je ideální pro aktivity v chladnějších částech roku. Na chladné zimní měsíce jsou připraveny také bundy s recyklovaným prachovým peřím. Správně vyčištěné a vybrané kvalitní prachové peří je ideální pro zimní sporty a oblečení do hor. Mezi membránami sází značka na osvědčená kvalitní řešení. Nepromokavé oblečení GORE-TEX® zaručuje plnou ochranu proti vodě, sněhu a větru. Zároveň jsou nepromokavé bundy a kalhoty nebo lyžařské kalhoty GORE-TEX® velmi odolné, takže je lze používat k určenému účelu ještě déle.

Kde se produkty Maloja vyrábějí?

Značka klade velký důraz na to, kde a jak se oblečení vyrábí. Výrobce se zaměřuje na dlouhodobou a úzkou spolupráci s malými a středními podniky, které jsou schopny splnit vysoké požadavky na kvalitu a zajistit odpovídající pracovní standardy pro své zaměstnance. Důležité je, že většina výrobků značky (přibližně 70 %) se stále vyrábí v Evropě, například v Portugalsku, Itálii, Bulharsku, Litvě a Německu. Zbytek se vyrábí v Asii, včetně Jižní Koreje, Japonska, Vietnamu a Číny. Správný výběr spolupracovníků vede k nejvyšší kvalitě zpracování a umožňuje dodávat na trh výrobky, které splňují potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.