top

Meindl

Meindl je dobře známý pro své vysoce kvalitní horské boty. V nabídce jsou klasické trekové boty i turistické boty s moderním designem. Podívejte se na široký výběr outdoorové obuvi!
0
výrobky
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.

Boty Meindl znamenají vysokou spolehlivost

Nejspíš neexistuje trekový nadšenec, který by se během četných horských výprav nesetkal s pohorkami značky Meindl. Klasická kožená treková obuv, která poskytuje vynikající stabilitu, vysokou odolnost a skvělý design, je charakteristickým znakem tohoto německého výrobce. Boty této značky jsou jednou z nejčastějších voleb všech milovníků turistiky. Jak mnohatýdenní expedice po horských stezkách v odlehlých částech světa, tak víkendové výlety do okolních lesů. Pohodlí nohou je přece pro každého turistu zásadní, ať už se jedná o jakkoli náročnou výzvu. Značka Meindl vyrábí obuv již téměř 100 let, i když její kořeny sahají až do konce 17. století, kdy se jméno Meindl objevuje v historických záznamech v souvislosti s prvním ševcem v Kirchanschoringu. Až ve dvacátém století se však firma začala dynamicky rozvíjet a stala se velmi oblíbenou mezi milovníky horské turistiky, kteří potřebují spolehlivou obuv, která bude v terénu perfektně fungovat.

Široká nabídka bot Meindl

Mezi obuví německého výrobce určitě převažují klasické trekové boty. Konstrukční řešení kožených svršků, vyvíjená po desetiletí, činí každý model maximálně propracovaným. Důraz na klasickou trekingovou obuv samozřejmě neznamená, že by značka Meindl ustrnula na mrtvém bodě, pokud jde o technologie obuvi. Právě naopak. Výrobce dokonale kombinuje tradiční řešení s nejnovějšími technologickými vynálezy. Kromě bot s klasickým koženým svrškem jsou k dispozici i boty Meindl s podporou nepromokavé membrány GORE-TEX®. Ta je vynikající bariérou proti vodě, díky níž je chůze v deštivých nebo zasněžených podmínkách ještě pohodlnější a nohy jsou lépe chráněny proti vlhkosti. Specialisté společnosti Meindl také aktivně pracují na zdokonalování klasických materiálů, jako je přírodní kůže. Vývojem a používáním zcela nových způsobů činění kůže lze výrazně snížit dopad na životní prostředí.

Široký výběr obuvi značky Meindl

Německý výrobce bot nabízí širokou škálu modelů pro mnoho aktivit. V nabídce dominují trekové boty určené pro zdolávání horských tras s batohem na zádech. Nabízejí vynikající stabilitu, dostatečné tlumení a ochranu před proměnlivým počasím, které nás může na cestě potkat. Velmi oblíbené jsou také lehčí turistické boty Meindl, které mají modernější design. Jsou ideální pro jednodušší trasy, poskytují lehkost a vynikající tlumení. Mezi botami této německé značky najdeme také boty pro každodenní nošení ve městě. Nejkvalitnější přírodní kůže použitá na výrobu svršků jim dodává fantastický vzhled a bezkonkurenční výkon pro každodenní použití. Ať už potřebujete jakýkoli druh obuvi, v nabídce Meindl určitě najdete perfektní model!