top

Kuchyňské příslušenství

Turistické kuchyňské náčiní je nezbytnou součástí provizorní kuchyně, kterou si během pobytu v divočině uspořádáte. Turistické pomůcky ocení každý světoběžník a milovník kempování.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
 1. -18%
  Lunchbox Baladeo Nagano
  Lunchbox Baladeo Nagano
  425 Kč 519 Kč

  wish list

 2. -18%
  Lunchbox Baladeo Akita - black

  wish list

 3. -12%
  Lis na kávu Jetboil Coffee Press Silicone

  wish list

 4. -9%
  Turistický zapalovač Primus Piezo Igniter

  wish list

 5. -7%
  Kuchyňská sada MSR Ultralight Kitchen Set

  wish list

 6. -19%
  Sítko MSR Alpine Grater/Strainer

  wish list

 7. -8%
  Píst Primus Coffee/ tea press

  wish list

 8. -21%
  Turistický toustovač Primus Toaster

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Kdy sáhnout po cestovních kuchyňských doplňcích?

Turistické kuchyňské doplňky by si měli vybírat zejména ti, kteří tráví hodně času v přírodě a chtějí si své aktivity co nejvíce zpříjemnit. V batohu každého světoběžníka a turisty, který ocení pohodlí pobytu pod širým nebem, by se mělo najít místo například pro kávovar. Díky němu si i v divočině budete moci odpočinout u šálku horkého nápoje a obdivovat krásy okolní přírody. Pokud se tedy nechcete vzdát dalších vymožeností, které se často zdají být pod širým nebem nedosažitelné, vyplatí se přibalit si nějaké pomůcky do turistické kuchyně.

Lehké a praktické kuchyňské příslušenství - usnadní vám cestování

Hledáte způsob, jak si během kempování nebo pěšího výletu neodepřít chuť aromatické kávy? Turistický kávovar z nerezové oceli je skvělou volbou pro všechny milovníky kávy, kteří tráví svůj volný čas pod širým nebem. Kdo nechce na svých cestách po světě pít náhražky, musí si pro ně najít místo v zavazadle. Tato a další cestovní pomůcky se velmi hodí zejména na delších cestách. Mnohé z těchto výrobků jsou kompaktní a skládací, aby se ušetřilo místo. To usnadňuje jeho umístění mezi ostatní vybavení a přepravu v batohu. Minimalistické rozměry umožňují brát s sebou příslušenství na různé cesty. Jsou ideální pro horolezce, turisty a milovníky trekingu.

Kompaktní příslušenství do cestovní kuchyně i mimo ni

Design cestovních kuchyňských doplňků musí především splňovat zásadu kompaktnosti. Všichni světoběžníci vědí, že prostor v batohu nebo zavazadle vzatém do přírody je omezený. Pokud se nechcete vzdát dalších vymožeností, měli byste si vybrat pomůcky, které mají malé rozměry a které lze snadno stlačit. Toho si naštěstí jsou vědomi i výrobci, kteří považují kompaktnost za jednu z nejdůležitějších vlastností svých návrhů. Mnoho návrhů kuchyňského náčiní se proto snadno vejde i do malého zavazadla.

Minimalistické kuchyňské doplňky - cestovní značky nabízejí promyšlená řešení

Turistické kuchyňské pomůcky doplní svou funkčností výbavu každého turisty. Díky širokému výběru si v sortimentu obchodu najde vhodný model každý milovník kempování, táboření a trekingu. 8a.cz správný model. Můžete si zde pohodlně objednat nejen různé turistické kuchyňské doplňky, ale také turistické vybavení, trekingové oblečení a doplňky. Pokud si nedokážete představit jinou dovolenou než tu na venkově, podívejte se do internetového obchodu. Veškeré potřebné vybavení si můžete objednat, aniž byste museli opustit svůj domov. Mezi výrobky známých a uznávaných značek najde každý turista vše, co potřebuje, a ještě mnohem více. Batoh lze doplnit také kompasem, čelovkou a držákem na mapu, které vám ještě více zpříjemní pobyt v přírodě.