top

Kuchyňské příslušenství

Turistické kuchyňské náčiní je nezbytnou součástí provizorní kuchyně, kterou si během pobytu v divočině uspořádáte. Turistické pomůcky ocení každý světoběžník a milovník kempování.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

 1. -25%
  Obal Jetboil Micromo Lid - black

  wish list

 2. -25%
  Lunchbox Baladeo Nagano

  wish list

 3. -19%
  Lunchbox Baladeo Akita - black

  wish list

 4. -13%
  Sítko MSR Alpine Grater/Strainer

  wish list

 5. -17%
  Píst Primus Coffee/ tea press

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

Vymazat

Kdy sáhnout po turistické kuchyňské příslušenství?

Turistické kuchyňské příslušenství by si měli vybírat zejména ti, kteří tráví hodně času v přírodě a chtějí si své aktivity co nejvíce zpříjemnit. V turistickém batohu každého světoběžníka a turisty, který ocení pohodlí pobytu pod širým nebem, by se mělo najít místo například pro kávovar. Díky němu si i v divočině budete moci odpočinout u šálku horkého nápoje a obdivovat krásy okolní přírody. Pokud se tedy nechcete vzdát dalších vymožeností, které se často zdají být v přírodě nedosažitelné, vyplatí se přibalit si nějaké pomůcky do turistické kuchyně.

Lehké a praktické kuchyňské příslušenství - usnadní vám cestování

Hledáte způsob, jak si během kempování nebo pěšího výletu neodepřít chuť aromatické kávy? Turistický kávovar z nerezové oceli je skvělou volbou pro všechny milovníky kávy, kteří tráví svůj volný čas v přírodě. Kdo nechce na svých cestách po světě pít náhražky, musí si pro něj najít místo v zavazadle. Tato a další cestovní pomůcky se velmi hodí zejména na delších cestách. Mnohé z těchto výrobků jsou kompaktní a skládací, aby se ušetřilo místo. To usnadňuje jeho umístění mezi ostatní vybavení a přepravu v batohu. Minimalistické rozměry umožňují brát s sebou příslušenství na různé cesty. Jsou ideální pro horolezce, turisty a milovníky trekingu.

Kompaktní příslušenství do turistické kuchyně i mimo ni

Konstrukce turistických kuchyňských doplňků musí především splňovat zásadu kompaktnosti. Všichni světoběžníci vědí, že prostor v batohu nebo zavazadle vzatém do přírody je omezený. Pokud se nechcete vzdát dalších vymožeností, měli byste si vybrat pomůcky, které mají malé rozměry a které lze snadno stlačit. Toho si naštěstí jsou vědomi i výrobci, kteří považují kompaktnost za jednu z nejdůležitějších vlastností svých návrhů. Mnoho návrhů kuchyňského příslušenství se proto snadno vejde i do malého zavazadla.

Minimalistické kuchyňské příslušenství - turistické značky nabízejí promyšlená řešení

Turistické kuchyňské příslušenství doplní svou funkčností výbavu každého turisty. Díky širokému výběru si v sortimentu obchodu 8a.cz najde vhodný model každý milovník kempování, táboření a trekingu. Můžete si zde pohodlně objednat nejen různé turistické kuchyňské příslušenství, ale také turistické vybavení, trekingové oblečení a doplňky. Pokud si nedokážete představit jinou dovolenou než tu v přírodě, podívejte se do internetového obchodu. Veškeré potřebné vybavení si můžete objednat, aniž byste opustili svůj domov. Mezi výrobky známých a uznávaných značek najde každý turista vše, co potřebuje, a ještě mnohem více. Batoh lze doplnit také kompasem, čelovkou a mapníkem, které vám ještě více zpříjemní pobyt v přírodě.