top

Kuchyňské příslušenství

Turistické kuchyňské náčiní je nezbytnou součástí provizorní kuchyně, kterou si během pobytu v divočině uspořádáte. Turistické pomůcky ocení každý světoběžník a milovník kempování.
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Lunchbox Baladeo Nagano
  Lunchbox Baladeo Nagano
  389 Kč 519 Kč

  wish list

 2. -25%
  Lunchbox Baladeo Akita - black

  wish list

 3. -12%
  Sada koření GSI Outdoors Spice Rack

  wish list

 4. -31%
  Lis na kávu Jetboil Coffee Press Silicone

  wish list

 5. -25%
  Kuchyňská sada MSR Ultralight Kitchen Set

  wish list

 6. -30%
  Sítko MSR Alpine Grater/Strainer

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
Vymazat

Kdy sáhnout po turistické kuchyňské příslušenství?

Turistické kuchyňské příslušenství by si měli vybírat zejména ti, kteří tráví hodně času v přírodě a chtějí si své aktivity co nejvíce zpříjemnit. V turistickém batohu každého světoběžníka a turisty, který ocení pohodlí pobytu pod širým nebem, by se mělo najít místo například pro kávovar. Díky němu si i v divočině budete moci odpočinout u šálku horkého nápoje a obdivovat krásy okolní přírody. Pokud se tedy nechcete vzdát dalších vymožeností, které se často zdají být v přírodě nedosažitelné, vyplatí se přibalit si nějaké pomůcky do turistické kuchyně.

Lehké a praktické kuchyňské příslušenství - usnadní vám cestování

Hledáte způsob, jak si během kempování nebo pěšího výletu neodepřít chuť aromatické kávy? Turistický kávovar z nerezové oceli je skvělou volbou pro všechny milovníky kávy, kteří tráví svůj volný čas v přírodě. Kdo nechce na svých cestách po světě pít náhražky, musí si pro něj najít místo v zavazadle. Tato a další cestovní pomůcky se velmi hodí zejména na delších cestách. Mnohé z těchto výrobků jsou kompaktní a skládací, aby se ušetřilo místo. To usnadňuje jeho umístění mezi ostatní vybavení a přepravu v batohu. Minimalistické rozměry umožňují brát s sebou příslušenství na různé cesty. Jsou ideální pro horolezce, turisty a milovníky trekingu.

Kompaktní příslušenství do turistické kuchyně i mimo ni

Konstrukce turistických kuchyňských doplňků musí především splňovat zásadu kompaktnosti. Všichni světoběžníci vědí, že prostor v batohu nebo zavazadle vzatém do přírody je omezený. Pokud se nechcete vzdát dalších vymožeností, měli byste si vybrat pomůcky, které mají malé rozměry a které lze snadno stlačit. Toho si naštěstí jsou vědomi i výrobci, kteří považují kompaktnost za jednu z nejdůležitějších vlastností svých návrhů. Mnoho návrhů kuchyňského příslušenství se proto snadno vejde i do malého zavazadla.

Minimalistické kuchyňské příslušenství - turistické značky nabízejí promyšlená řešení

Turistické kuchyňské příslušenství doplní svou funkčností výbavu každého turisty. Díky širokému výběru si v sortimentu obchodu 8a.cz najde vhodný model každý milovník kempování, táboření a trekingu. Můžete si zde pohodlně objednat nejen různé turistické kuchyňské příslušenství, ale také turistické vybavení, trekingové oblečení a doplňky. Pokud si nedokážete představit jinou dovolenou než tu v přírodě, podívejte se do internetového obchodu. Veškeré potřebné vybavení si můžete objednat, aniž byste opustili svůj domov. Mezi výrobky známých a uznávaných značek najde každý turista vše, co potřebuje, a ještě mnohem více. Batoh lze doplnit také kompasem, čelovkou a mapníkem, které vám ještě více zpříjemní pobyt v přírodě.