top

Přilby Black Diamond

Lezecké přilby Black Diamond znamenají maximální bezpečnost v horách. Moderní modely kombinují nízkou hmotnost s vynikajícím větráním. Nabídka zahrnuje pánské a dámské přilby BD na skály a do hor.
Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Přilba Black Diamond Vapor - bordeaux

  wish list

 2. -15%
  Přilba Black Diamond Vision - bordeaux

  wish list

 3. -15%
  Přilba Black Diamond Vision - aqua verde

  wish list

 4. -15%
  Přilba Black Diamond Capitan - pewter/black

  wish list

 5. -15%
  Lezecka přilba Black Diamond Vision Mips - black

  wish list

 6. -37%
  Přilba Black Diamond Vapor - envy green

  wish list

 7. -34%
  Přilba Black Diamond Vapor - steel grey

  wish list

 8. -37%
  Přilba Black Diamond Vapor - blizzard

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

23 výrobky

na stránce
Vymazat

Lezecké přilby Black Diamond - nezbytná součást vybavení

Značka Black Diamond je skutečným specialistou v oblasti horského vybavení. Její nabídka zahrnuje všechny prvky potřebné pro lezení. Mezi nimi nemohly chybět přilby Black Diamond. Přilba je jedním z nejdůležitějších prvků vybavení při lezení ve skalách nebo v horách. Ochrana hlavy před padajícím kamením nebo ledem je prioritou při zajištění bezpečnosti. Modely značky BD jsou konstrukce zdokonalené během mnoha let výroby, které nabízejí nejen maximální úroveň bezpečnosti, ale jsou také velmi pohodlné při používání. Vhodný tvar skořepiny, větrací otvory, systém přizpůsobení obvodu hlavy, konektory pro čelovku - všechny tyto prvky a způsob jejich provedení se promítají do pohodlí při používání. Přilby Black Diamond se vyrábějí jak v pánské, tak v dámské verzi, což zaručuje optimální přizpůsobení jak pro ženy, tak pro muže.

Jaké jsou vlastnosti horolezeckých přileb Black Diamond?

Přilby BD jsou pokročilé konstrukce s důrazem na detail. Většina modelů je vyrobena z kombinace pěnového EPS a polykarbonátové skořepiny. Tato konstrukce je ideální pro kamennou drť. Vnitřní vrstva má vynikající vlastnosti tlumení nárazu a pohlcování části energie. Vnější vrstva je poměrně tvrdá, poskytuje skvělý vzhled a chrání přilbu před snadným poškozením během přepravy. Celá věc je také velmi lehká. Lezecké přilby Black Diamond dokonale padnou na hlavu. To je částečně způsobeno tím, že se vyrábějí ve dvou verzích - pro ženy a pro muže. Částečně za to může i systém nastavení. Umožňuje optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy, takže zůstává stabilní i na nejtěžších úsecích. Všechny modely přileb BD jsou velmi dobře odvětrané. To je způsobeno velkým počtem otvorů v plášti, které umožňují dobrou cirkulaci vzduchu. Všechny přilby Black Diamond jsou vybaveny praktickými úchyty na čelovku. To znamená, že i po setmění se budete moci bezpečně pohybovat po stěně.

Black Diamond - horolezecké přilby, které můžete koupit online na adrese 8a.cz

Poskytujeme kompletní výběr horolezeckých přileb Black Diamond. Patří mezi ně již kultovní model BD Half Dome - v dámské i pánské verzi. Z kolekce jistě vyčnívá i model Black Diamond Vapor, který se vyznačuje neuvěřitelně nízkou hmotností. Je to ideální řešení, pokud vám záleží na maximální lehkosti vašeho vybavení. Všechny přilby Black Diamond jsou tvarovány tak, aby zajišťovaly maximální pohodlí při používání. Optimálně profilovaný přední okraj poskytuje široké zorné pole a umožňuje pohodlný pohled vzhůru.

Podívejte se také na další vybavení Black Diamond!

Expresky Black Diamond Lezecká lana Black Diamond Batohy Black Diamond Čelovky Black Diamond Trekkingové hole Black Diamond