top

Smyčky a tlumiče pádu

Dlouhé šňůry a absorbéry energie jsou profesionální modely nabízené v našem horském obchodě 8a.cz, které umožňují připravit pracoviště. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a zajišťují bezpečnou práci.
74
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 74

na stránce
 1. -30%
  Smyčka Climbing Technology Multichain

  wish list

 2. -6%
  Lanyard Climbing Technology Flex ABS 140 - black

  wish list

 3. -6%
  Lanyard Climbing Technology Finch+ 10m - black

  wish list

 4. SmyčkaPetzl Jane-I 60cm

  wish list

 5. -6%
  Lanyard Climbing Technology Flex-Abs 140 I 170 cm

  wish list

 6. Smyčka Petzl Absorbica-I 80

  wish list

 7. -6%
  Lanyard Climbing Technology Link 40

  wish list

 8. -6%
  Lanyard Climbing Technology Link 20

  wish list

 9. -6%
  Tumiče pádu Climbing Technology Flex-Abs 140

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 74

na stránce

Lezecké úvazy pro jištění proti pádu

Primárním účelem šňůry pro práci ve výškách je ochrana proti pádu. Šňůra připevněná k průmyslovému postroji je nezbytným doplňkem při pohybu ve výškách. Aby výpadovka plnila svou funkci, musí být vybavena speciálně navrženým absorbérem energie, který zaručí bezpečnost v případě nekontrolovaného pádu tím, že pohltí značné množství energie. Šňůry s absorbéry energie se používají při pohybu v průmyslových objektech a v místech, kde hrozí nebezpečí pádu. Nabízíme speciální dvouramenné šňůry s velkými záchytnými háky pro připevnění k poněkud větším konstrukcím. Šňůry se často používají také při práci ve výškách, aby vám pomohly dostat se do optimální pracovní polohy. Ty jsou často délkově nastavitelné, takže je lze dokonale přizpůsobit vašim potřebám a situaci.

Úplný výběr výpadů pro práci ve výškách

V horském obchodě 8a.cz nabízíme kompletní výběr šňůr pro práce ve výškách. V nabídce máme kompletní šňůry s absorbéry energie a záchytnými háky i jednotlivé komponenty dostupné samostatně, a to jak ramena šňůr, absorbéry energie, tak karabiny a háky. Dobře zvolená šňůra znamená komfort a pohodlí při práci a maximální bezpečnost při pohybu ve velkých výškách.