top

Dámské pokrývky hlavy

Dámské klobouky chrání nejen před chladem, větrem a deštěm, ale také před slunečními paprsky. Jsou nepostradatelnou součástí šatníku každé milovnice pohybu a pobytu venku bez ohledu na roční období.
Zobrazení Mřížka Seznam

795 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Zimní čepice Evoc Ripp Beanie - carbon grey

  wish list

 2. -26%
  Zimní čepice Carhartt Watch Hat - black

  wish list

 3. -25%
  Zimní čepice Carhartt Watch Hat - navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

795 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské pokrývky hlavy - maximální izolace a styl v zimě

Dámské zimní čepice se vyrábějí v různých modelech, které se hodí pro všechny druhy aktivit. Bez ohledu na to, zda si plánujete běžecký trénink v chladném dni, vyrazíte na skialpy, nebo se jen procházíte zasněženými alejemi, máme pro vás tu správnou pokrývku hlavy. Nabízíme dámské sportovní pokrývky hlavy, které nejsou příliš silné a poskytují pouze základní izolaci. Jsou ideální volbou pro namáhavé aktivity, kde je důležitý účinný odvod vlhkosti. Pro každodenní použití jsou k dispozici mnohem silnější dámské zimní čepice, které nabízejí velmi dobrou izolaci. Často jsou zdobeny bambulkami nebo logy známých výrobců, takže se budou líbit fanouškům horských značek. Tyto dámské zimní pokrývky hlavy jsou oblíbené jak pro každodenní nošení, tak pro lyžování a poskytují jedinečný styl. V turistickém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku modelů. Nabízíme dámské zimní čepice pro chladné dny, sportovní čepice na běhání a trekking.

Dámské pokrývky hlavy na léto

Při letních výletech je ochrana hlavy a očí před ostrým sluncem prioritou. Kromě dámských slunečních brýlí mohou pomoci i letní kšiltovky pro ženy. V nabídce je mnoho modelů od oblíbených dámských kšiltovek typu trucker až po klasické bavlněné modely. Plochý, zakřivený nebo skládací kšilt? Volba je na vás. Pro příznivce klasických řešení jsme připravili osvědčené klasické pokrývky hlavy - dámské čepice pro trekking a turistiku. Jsou oblíbenou volbou nejen pro cesty do tropů, ale i pro dovolenou. Ať už si vyberete kšiltovku nebo klobouk, ochrání vaše oči před ostrými slunečními paprsky a zaručí vám za slunečného dne výbornou viditelnost.

Plný výběr dámských pokrývek hlavy pouze v obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme dámské pokrývky hlavy renomovaných značek, jako jsou Patagonia, Arcteryx, Salewa, Icebreaker, Dynafit, The North Face a mnoho dalších. Dámské sportovní čelenky jsou skvělým doplňkem našeho sortimentu, ideální na běhání nebo skialpy. Dokonale chrání uši a dutiny před rychlým ochlazením a zároveň poskytují velmi vysokou úroveň ventilace. Kromě toho jsme pro zimní období připravili širokou nabídku kukel, které jsou ideální pro použití pod horolezeckou nebo lyžařskou přilbou. Zajišťují optimální tepelnou izolaci a vysoký komfort používání.