top

Dámské pokrývky hlavy

Dámské klobouky chrání nejen před chladem, větrem a deštěm, ale také před slunečními paprsky. Jsou nepostradatelnou součástí šatníku každé milovnice pohybu a pobytu venku bez ohledu na roční období.
928
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 928

na stránce
 1. -20%
  Čepice Majesty Beanie - neon pink

  wish list

 2. -20%
  Zimní čepice Majesty Beanie - neon blue

  wish list

 3. -20%
  Čelenka Buff Dryflx Headband - fire

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 928

na stránce

Dámské pokrývky hlavy - maximální izolace a styl v zimě

Dámské zimní čepice se vyrábějí v různých modelech, které se hodí pro všechny druhy aktivit. Ať už trénujete v chladném dni na běžkách, sjíždíte sjezdovku, nebo se jen procházíte zasněženými alejemi, máme pro vás tu správnou čepici. Nabízíme dámské sportovní pokrývky hlavy, které nejsou příliš silné a poskytují pouze základní izolaci. Jsou ideální volbou pro namáhavé aktivity, kde je důležitý účinný odvod vlhkosti. Pro každodenní použití je k dispozici mnohem silnější dámská zimní čepice, která nabízí velmi dobrou izolaci. Často jsou zdobeny bambulkami nebo logy známých výrobců, takže se budou líbit fanouškům horských značek. Tyto dámské zimní čepice jsou oblíbené jak pro každodenní nošení, tak pro lyžování a poskytují jedinečný styl. V cestovním obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku modelů. Nabízíme dámské zimní čepice pro chladné dny, sportovní čepice na běhání a treking.

Dámské pokrývky hlavy na léto

Při letních výletech je ochrana hlavy a očí před ostrým sluncem prioritou. Kromě dívčích slunečních brýlí mohou pomoci i letní baseballové čepice pro ženy. V nabídce je mnoho modelů od oblíbených dámských baseballových čepic až po klasické bavlněné modely. Ploché, zakřivené nebo skládací? Volba je na vás. Pro příznivce klasických řešení jsme připravili osvědčené klasické pokrývky hlavy - dámské čepice pro treking a turistiku. Jsou oblíbenou volbou nejen pro cesty do tropů, ale i pro dovolenou. Ať už si vyberete kšiltovku nebo klobouk, ochrání vaše oči před ostrými slunečními paprsky a zaručí vám za slunečného dne výbornou viditelnost.

Plný výběr dámských pokrývek hlavy pouze v obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme dámské pokrývky hlavy renomovaných značek, jako jsou Patagonia, Arcteryx, Salewa, Icebreaker, Dynafit, The North Face a mnoho dalších. Dámské sportovní čelenky jsou skvělým doplňkem našeho sortimentu, ideální na běhání nebo lyžování. Dokonale chrání uši a dutiny před rychlým ochlazením a zároveň poskytují velmi vysokou úroveň ventilace. Kromě toho jsme pro zimní období připravili širokou nabídku kukel, které jsou ideální pro použití pod horolezeckou nebo lyžařskou helmou. Zajišťují optimální tepelnou izolaci a vysoký komfort používání.