top

Termo tašky

Termotašky jsou ideální pro nejteplejší dny v roce. Do těchto praktických izolovaných tašek, které si můžete vzít s sebou na pláž nebo k jezeru, se vejde chladný nápoj, šťavnaté ovoce nebo sendvič.
22
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce

Termobrašny - ideální volba na cesty

V letních vedrech není nic lepšího než chladivý nápoj. Udržet nápoje a potraviny v chladu je obzvláště obtížné v kempu nebo při kempování ve stanu. Na pomoc přicházejí termotašky, které pomohou udržet nápoje a potraviny delší dobu chladné. Izolované tašky přes rameno kombinují ochranu před vysokými teplotami s možností snadného přenášení zásob. Toto řešení je ideální jak pro kempování, kdy si vozíte studené nápoje přímo z obchodu, tak pro delší cesty autem. Termo taška s chladicí vložkou je ideálním úložným prostorem pro chladné nápoje, sendviče a sladké občerstvení, kde budou dobře chráněny před sluncem.

Jak fungují termotašky?

Na rozdíl od cestovních chladicích tašek nesnižují teplotu uvnitř, ale izolují vnitřní prostor od vysoké venkovní teploty. Proto je důležité, abyste do sáčku vkládali dobře vychlazené produkty. Pokud je to možné, lze celou termotašku před přepravou umístit do chladničky, aby se ochladil i její vnitřek a vzduch uvnitř. Pro snížení teploty uvnitř můžete použít vložky do termobrašny. Jsou naplněny speciální kapalinou, která navíc ochlazuje vnitřek sáčku. Termotašky jsou často vyrobeny z husté pěny se vzduchovými bublinami, které jsou přirozeným izolantem. Celý sáček je obvykle zakončen hliníkovou fólií, která navíc udržuje teplotu,

Praktické termotašky v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr izolačních vaků. Díky různým tvarům a kapacitám si můžete vybrat model dokonale přizpůsobený vašim potřebám - jak prostoru v zavazadlovém prostoru vašeho vozu, tak obsahu, který do něj chcete zabalit. Značky jako Outwell nebo Easy Camp, které se specializují na design a výrobu kempingového vybavení, zaručují, že termoizolační vaky budou vysoce funkční a odolné. Součástí nabídky jsou samozřejmě také vložky do termotašky, které vám umožní udržet obsah v chladu ještě déle.