top

Termo tašky

Termotašky jsou ideální pro nejteplejší dny v roce. Do těchto praktických izolovaných tašek, které si můžete vzít s sebou na pláž nebo k jezeru, se vejde chladný nápoj, šťavnaté ovoce nebo sendvič.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Termotaška Outwell Cormorant L - black

  wish list

 2. -10%
  Termoizolační taška Outwell Cormorant M - black

  wish list

 3. -10%
  Termotaška Outwell Cormorant S - black

  wish list

 4. -10%
  Termotaška Easy Camp Backgammon Cool bag S

  wish list

 5. -10%
  Termotaška Easy Camp Backgammon Cool bag M

  wish list

 6. -10%
  Termotaška Easy Camp Backgammon Cool bag L

  wish list

 7. -10%
  Termotaška Outwell Hula L
  Termotaška Outwell Hula L
  1 662 Kč 1 847 Kč

  wish list

 8. -10%
  Tepelný batoh Robens Cool Bag 15L
  Tepelný batoh Robens Cool Bag 15L
  1 350 Kč 1 501 Kč

  wish list

 9. -10%
  Termotaška Outwell Puffin - dark blue

  wish list

 10. -32%
  Termotaška Outwell Albatross L
  Termotaška Outwell Albatross L
  1 175 Kč 1 729 Kč

  wish list

 11. -31%
  Termotaška Outwell Albatross M - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

Termo tašky - ideální volba na cesty

V letních vedrech není nic lepšího než chladivý nápoj. Udržet nápoje a potraviny v chladu je obzvláště obtížné v kempu nebo při kempování ve stanu. Na pomoc přicházejí termo tašky, které pomohou udržet nápoje a potraviny delší dobu chladné. Izolované tašky přes rameno kombinují ochranu před vysokými teplotami s možností snadného přenášení zásob. Toto řešení je ideální jak pro kempování, kdy si vozíte studené nápoje přímo z obchodu, tak pro delší cesty autem. Termo taška s chladicí vložkou je ideálním úložným prostorem pro chladné nápoje, sendviče a sladké občerstvení, kde budou dobře chráněny před sluncem.

Jak fungují termo tašky?

Na rozdíl od turistických ledniček, termo tašky nesnižují teplotu uvnitř, ale izolují vnitřní prostor od vysoké venkovní teploty. Proto je důležité, abyste do tašky vkládali dobře vychlazené produkty. Pokud je to možné, lze celou termo tašku před přepravou umístit do chladničky, aby se ochladil i její vnitřek a vzduch uvnitř. Pro snížení teploty uvnitř můžete použít vložky do termo tašky. Jsou naplněny speciální kapalinou, která navíc ochlazuje vnitřek tašky. Termo tašky jsou často vyrobeny z husté pěny se vzduchovými bublinami, které jsou přirozeným izolantem. Celek je obvykle zakončen hliníkovou fólií, která navíc udržuje teplotu,

Praktické termo tašky v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr izolačních tašek. Díky různým tvarům a kapacitám si můžete vybrat model dokonale přizpůsobený vašim potřebám - jak prostoru v zavazadlovém prostoru vašeho vozu, tak obsahu, který do něj chcete zabalit. Značky jako Outwell nebo Easy Camp, které se specializují na design a výrobu kempingového vybavení, zaručují, že termoizolační tašky budou vysoce funkční a odolné. Součástí nabídky jsou samozřejmě také vložky do termo tašky, které vám umožní udržet obsah v chladu ještě déle.