top

Ledvinky

Ledvinky jsou velmi praktickým řešením jak na cestách, tak při každodenních povinnostech. Větší a menší kabelky biord jsou ideální pro zabezpečení dokumentů, klíčů nebo miniaturních elektronických zařízení.
Zobrazení Mřížka Seznam

156 výrobky

na stránce
 1. -8%
  Ledvinka Evoc Hip Pouch 1 - stone

  wish list

 2. -12%
  Ledvinka Osprey Savu 2 - black
  Ledvinka Osprey Savu 2 - black
  1 509 Kč 1 715 Kč

  wish list

 3. -23%
  Dětská ledvinka Deuter Junior Belt - ink

  wish list

 4. -22%
  Ledvinka Snap Hip Bag - black

  wish list

 5. -30%
  Ledvinka Tatonka Travel - off black

  wish list

 6. -10%
  Ledvinka Kohla Swift 5L - caviar/bleached

  wish list

 7. -28%
  Ledvinka Thule Rail 4L Hip Pack - dark slate

  wish list

 8. -10%
  Ledvinka Evoc Hip Pouch 1 - ocean

  wish list

 9. -11%
  Ledvinka Evoc Hip Pack 3 - olive

  wish list

 10. -10%
  Ledvinka Evoc Hip Pack Pro 3 - multicolour

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

156 výrobky

na stránce
Vymazat

Turistické ledvinky

Bederní tašky, obecně známé jako ledvinky, jsou ideální náhradou za větší a o něco méně pohodlné městské tašky. Zároveň nabízejí stejně rychlý přístup k věcem, které jsou v nich shromážděny. Jsou zajímavou alternativou k menším batohům nebo kabelkám a volí je lidé, kteří neradi "nosí vzduch" a vlastně by do nich kromě pár věcí neměli co dát. Turistické ledvinky pomáhají vyhnout se kapsám nacpaným peněženkou, chytrým telefonem, klíči a několika dalšími drobnostmi. Ledvinky vám také poskytnou větší pocit bezpečí na přeplněných místech, kde se můžete obávat zlodějů prohledávajících kapsy vašeho batohu, když nemáte úplnou volnost pohybu nebo kontrolu nad situací. V tomto smyslu mohou být bederní tašky nejen alternativou, ale také doplňkem vašeho hlavního zavazadla. Díky tomu, že v nich můžete nosit důležité doklady nebo hotovost, můžete tašku téměř kdykoli otočit, abyste ji měli hned po ruce nebo dokonce před tělem.

Bezpečné ledvinky

Na 8a.cz najdete bederní tašky mnoha barev, tvarů a objemů. Většina modelů se bude líbit ženám i mužům. Nejen vzhled je však činí atraktivními. Vybrané modely mají promyšlenou ochranu proti krádeži: jak ve smyslu fyzické krádeže obsahu, tak ve smyslu zachycení dat z karty. Malé tašky s označením RFiD chrání před neoprávněným čtením údajů z kreditní karty. Ultratenké tašky s přihrádkou umožňují ukrýt více peněz pod svrchní oblečení. Vnitřní ocelová vlákna chrání před těmi troufalými zloději - kteří se snaží nožem v okamžiku nepozornosti pásek odříznout. Renomované značky zaručují nejvyšší kvalitu a funkčnost jednotlivých řešení i odolnost materiálů a zipů, takže vás nezklamou ani na druhém konci světa.