top

Ledvinky

Ledvinky jsou velmi praktickým řešením jak na cestách, tak při každodenních povinnostech. Větší a menší kabelky biord jsou ideální pro zabezpečení dokumentů, klíčů nebo miniaturních elektronických zařízení.
Zobrazení Mřížka Seznam

86 výrobky

 1. -24%
  Ledvinka Pacsafe Metrosafe X - black

  wish list

 2. -19%
  Ledvinka Snap Hip Bag - grenadine

  wish list

 3. -16%
  Ledvinka Norrona 6L Hip Pack - indigo night

  wish list

 4. -19%
  Ledvinka Osprey Savu 2 - black

  wish list

 5. -22%
  Ledvinka Osprey Savu 2 - aprium purple

  wish list

 6. -21%
  Ledvinka Deuter Pulse 3 - graphite

  wish list

 7. -19%
  Ledvinka Salewa Lite Train Hipbelt - flame

  wish list

 8. -8%
  Ledvinka Kohla Swift 5L - caviar/bleached

  wish list

 9. -24%
  Ledvinka Thule Rail 4L Hip Pack - dark slate

  wish list

 10. -14%
  Ledvinka Evoc Hip Pouch 1 - ocean

  wish list

 11. -25%
  Ledvinka Silva Flow 6X
  Ledvinka Silva Flow 6X
  1101 Kč 1468 Kč

  wish list

 12. -29%
  Ledvinka Silva Free 10X
  Ledvinka Silva Free 10X
  1738 Kč 2448 Kč

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

86 výrobky

Vymazat

Turistické ledvinky

Bederní tašky, obecně známé jako ledvinky, jsou ideální náhradou za větší a o něco méně pohodlné městské tašky. Zároveň nabízejí stejně rychlý přístup k věcem, které jsou v nich shromážděny. Jsou zajímavou alternativou k menším batohům nebo kabelkám a volí je lidé, kteří neradi "nosí vzduch" a vlastně by do nich kromě pár věcí neměli co dát. Turistické ledvinky pomáhají vyhnout se kapsám nacpaným peněženkou, chytrým telefonem, klíči a několika dalšími drobnostmi. Ledvinky vám také poskytnou větší pocit bezpečí na přeplněných místech, kde se můžete obávat zlodějů prohledávajících kapsy vašeho batohu, když nemáte úplnou volnost pohybu nebo kontrolu nad situací. V tomto smyslu mohou být bederní tašky nejen alternativou, ale také doplňkem vašeho hlavního zavazadla. Díky tomu, že v nich můžete nosit důležité doklady nebo hotovost, můžete tašku téměř kdykoli otočit, abyste ji měli hned po ruce nebo dokonce před tělem.

Bezpečné ledvinky

Na 8a.cz najdete bederní tašky mnoha barev, tvarů a objemů. Většina modelů se bude líbit ženám i mužům. Nejen vzhled je však činí atraktivními. Vybrané modely mají promyšlenou ochranu proti krádeži: jak ve smyslu fyzické krádeže obsahu, tak ve smyslu zachycení dat z karty. Malé tašky s označením RFiD chrání před neoprávněným čtením údajů z kreditní karty. Ultratenké tašky s přihrádkou umožňují ukrýt více peněz pod svrchní oblečení. Vnitřní ocelová vlákna chrání před těmi troufalými zloději - kteří se snaží nožem v okamžiku nepozornosti pásek odříznout. Renomované značky zaručují nejvyšší kvalitu a funkčnost jednotlivých řešení i odolnost materiálů a zipů, takže vás nezklamou ani na druhém konci světa.