top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Zobrazení Mřížka Seznam

273 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

273 výrobky

na stránce
Vymazat

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.