top

The North Face Dámské bundy

Dámské membránové bundy North Face dokonale izolují vaše tělo před deštěm a větrným chladem, zatímco zateplené modely vám nedovolí zažít nepříjemný chlad.

.
Zobrazení Mřížka Seznam

143 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

143 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské bundy The North Face jsou víc než jen okouzlující svrchní oblečení

Dámské bundy North Face jsou ideální na kempování, posezení s přáteli nebo procházky po ulicích. Tato známá značka nabízí modely pro každou situaci. S dobře padnoucí bundou můžete přijímat různé výzvy, cítit se velmi pohodlně a zároveň vypadat stylově. V každé verzi se designéři snaží kombinovat technické prvky s originálním designem. Výsledkem je výrobek, který lahodí oku, ale zároveň poskytuje dobrou ochranu před povětrnostními vlivy.

Dámské bundy The North Face pro teplé a chladné dny

Dámské bundy The North Face jsou k dispozici v různých variantách. Boty s membránou jsou ideální volbou pro deštivé dny a mokré prostředí. Pod látkou nepropustí ani kapku vlhkosti a vy si tak udržíte příjemné klima vedle pokožky za každé situace. Můžete si vybrat bundu s vlastní membránou The North Face, nebo se rozhodnout pro verzi se spolehlivou, dlouhodobě osvědčenou membránou GORE-TEX Jedno je jisté - nepromoknete ani vás neprochladí nepříjemný vítr. Membránové tkaniny chrání před sněhem a větrem jako žádné jiné. Modely s podlepenými švy zaručují plnou těsnost, protože mají také chráněné zipy. Je třeba dodat, že plná nepromokavost neznamená nedostatek prodyšnosti. Velkou výhodou některých typů membrán je jejich schopnost chránit a udržovat vysokou úroveň prodyšnosti.

Dámské větruodolné bundy The North Face

Ne vždy podmínky v terénu vyžadují ochranu před sněhem a deštěm. Ve dnech, kdy nepohodlí nezpůsobuje vlhkost, ale chladný vítr, se vyplatí mít s sebou větruodolnou bundu. Dámská bunda The North Face odolná proti větru, která se nosí přes teplejší mikinabundu, stačí k tomu, abyste si zpříjemnili pozdně jarní turistiku, jízdu na horském kole a rekreaci v přírodě. Softshell vás nenechá prochladnout a bude dokonale spolupracovat s vrstvami, které si obléknete pod něj. V letních dnech si můžete vzít jen lehké tričko a v kombinaci s jednou vrstvou pod ním bude tato ochrana proti větru také účinná. Díky tenké tkanině jej lze snadno stlačit a pohodlně uložit do zavazadla. Výhodu, kterou by neměly přehlížet turistky vyrážející do přírody s malým zavazadlem.

Dámské bundy The North Face s kapucí a bez kapuce

V extrémně nepříznivých venkovních podmínkách není kukla vždy nezbytná. Pokud již máte mikinu s kapucí, můžete si místo ní vybrat bundu s vyšším límcem. To vás účinně chrání před chladným vzduchem a snižuje riziko onemocnění, které se zvyšuje, pokud si oblast krku řádně nechráníte. U bund určených k nošení v deštivých částech roku se jistě bude hodit kapuce. Dostatečně hluboký design se pohodlně vejde i přes helmu nebo čepici, aniž by omezoval vaše zorné pole. Pomocí pásků na okraji si můžete velikost kukly snadno přizpůsobit svým individuálním preferencím.