top

The North Face Dámské bundy

Dámské membránové bundy North Face dokonale izolují vaše tělo před deštěm a větrným chladem, zatímco zateplené modely vám nedovolí zažít nepříjemný chlad.

.
123
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 123

na stránce
  1. -20%
    Dámská vesta The North Face Nimble Vest - tnf black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 123

na stránce

Dámské bundy The North Face jsou víc než jen okouzlující svrchní oblečení

Dámské bundy North Face jsou ideální na kempování, posezení s přáteli nebo procházky po ulicích. Tato známá značka nabízí modely pro každou situaci. S dobře padnoucí bundou můžete přijímat různé výzvy, cítit se velmi pohodlně a zároveň vypadat stylově. V každé verzi se designéři snaží kombinovat technické prvky s originálním designem. Výsledkem je výrobek, který lahodí oku, ale zároveň poskytuje dobrou ochranu před povětrnostními vlivy.

Dámské bundy The North Face pro teplé a chladné dny

Dámské bundy The North Face jsou k dispozici v různých variantách. Boty s membránou jsou ideální volbou pro deštivé dny a mokré prostředí. Pod látkou nepropustí ani kapku vlhkosti a vy si tak udržíte příjemné klima vedle pokožky za každé situace. Můžete si vybrat bundu s vlastní membránou The North Face, nebo se rozhodnout pro verzi se spolehlivou, dlouhodobě osvědčenou membránou GORE-TEX Jedno je jisté - nepromoknete ani vás neprochladí nepříjemný vítr. Membránové tkaniny chrání před sněhem a větrem jako žádné jiné. Modely s podlepenými švy zaručují plnou těsnost, protože mají také chráněné zipy. Je třeba dodat, že plná nepromokavost neznamená nedostatek prodyšnosti. Velkou výhodou některých typů membrán je jejich schopnost chránit a udržovat vysokou úroveň prodyšnosti.

Dámské větruodolné bundy The North Face

Ne vždy podmínky v terénu vyžadují ochranu před sněhem a deštěm. Ve dnech, kdy nepohodlí nezpůsobuje vlhkost, ale chladný vítr, se vyplatí mít s sebou větruodolnou bundu. Dámská bunda The North Face odolná proti větru, která se nosí přes teplejší mikinabundu, stačí k tomu, abyste si zpříjemnili pozdně jarní turistiku, jízdu na horském kole a rekreaci v přírodě. Softshell vás nenechá prochladnout a bude dokonale spolupracovat s vrstvami, které si obléknete pod něj. V letních dnech si můžete vzít jen lehké tričko a v kombinaci s jednou vrstvou pod ním bude tato ochrana proti větru také účinná. Díky tenké tkanině jej lze snadno stlačit a pohodlně uložit do zavazadla. Výhodu, kterou by neměly přehlížet turistky vyrážející do přírody s malým zavazadlem.

Dámské bundy The North Face s kapucí a bez kapuce

V extrémně nepříznivých venkovních podmínkách není kukla vždy nezbytná. Pokud již máte mikinu s kapucí, můžete si místo ní vybrat bundu s vyšším límcem. To vás účinně chrání před chladným vzduchem a snižuje riziko onemocnění, které se zvyšuje, pokud si oblast krku řádně nechráníte. U bund určených k nošení v deštivých částech roku se jistě bude hodit kapuce. Dostatečně hluboký design se pohodlně vejde i přes helmu nebo čepici, aniž by omezoval vaše zorné pole. Pomocí pásků na okraji si můžete velikost kukly snadno přizpůsobit svým individuálním preferencím.