top

Dětské turistické batohy

Turistické batohy pro děti jsou nezbytnou součástí výbavy každého mladého turisty. Systémy pro přenášení, plyšové hračky a barvy, které jsou optimálně přizpůsobeny nižší tělesné výšce, se budou těm nejmenším jistě líbit.
39
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce
 1. -8%
  Dětský batoh Fjallraven Skule Kids - navy

  wish list

 2. -17%
  Dětský batoh Tatonka City Pack JR 12 - pink

  wish list

 3. -10%
  Batoh Fjallraven Kanken Mini - black

  wish list

 4. -18%
  Dětský turistický batoh Tatonka Mani 20 - blue

  wish list

 5. -17%
  Dětský batoh Tatonka City Pack JR 12 - blue

  wish list

 6. -17%
  Dětský batoh Tatonka City Pack JR 12 - navy

  wish list

 7. -24%
  Dětský batoh Deuter Kikki - hotpink/maron

  wish list

 8. -20%
  Turistický batoh Osprey Jet 12 pro deti - cosmic red

  wish list

 9. -21%
  Trekingový batoh Gregory Icarus 40 - capri green

  wish list

 10. -21%
  Trekingový batoh Gregory Icarus 40 - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

39 položek

na stránce

Není lepší způsob, jak povzbudit dítě k poznávání světa, k pohybu a aktivitě na čerstvém vzduchu, než ukázat, že právě pro to rodiče žijí. Turistika s batohem na zádech může být od útlého věku spojena s potěšením a uspokojením po vynaložené námaze. Turistický batoh pro dítě mu umožní, aby si některé potřebné věci neslo samo. Jednou to může být nedůležité autíčko, jindy pěkný kamínek nebo hromádka písku, ale tak už to bývá: i prázdný batoh, ve kterém dítě nosí vzduch, je součástí rituálu víkendového výletu.

Turistické batohy pro děti všech věkových kategorií

Nabízíme kompletní sortiment batohů pro děti, a to jak pro ty nejmenší, tak pro ty o něco starší. Každý rodič si najde model, který nejlépe vyhovuje potřebám jeho dítěte, bez ohledu na to, zda se jedná o batoh vyloženě turistický, nebo o batoh připomínající přátelské zvíře. Materiály a technologie použité v těchto modelech jsou často výsledkem dlouholetých zkušeností konstruktérů, proto turistické batohy pro děti takových značek jako Deuter, Kohla, Osprey nebo Salewa nejsou o nic méně pohodlné a propracované než jejich dospělé protějšky. Široká nabídka vám umožní vybrat si model optimálně přizpůsobený siluetě a schopnostem mladého turisty.

Velikost a nosné systémy umožňují vybrat správný turistický batoh i pro dvouleté dítě. Pro mladší turisty zvolte nejmenší z batohů - s objemem do cca 8 litrů. O něco starší děti předškolního věku (5-6 let) potěší model o objemu 9-15 litrů. Umožní vám nosit láhev s vodou, čelovku, dětský nůž nebo milovaného plyšáka.
Batoh pro děti ve věku 7-8 let má objem 15-20 litrů. Do této kapacity se vejde bunda, kniha, sendvič a voda. Batoh této velikosti je stále velmi lehký, ale dostatečně prostorný, aby se do něj vešla celá rodina nebo školní výlet.

Největší turistické batohy v dětské kategorii jsou juniorské modely. Do značné míry se podobají tradičním trekingové batohy a horolezecké batohy, které však mají vhodně upravený nosný systém, aby bylo zajištěno přizpůsobení výšce mladšího teenagera a následně odpovídající pohodlí na trase. Desetiletý nebo dvanáctiletý kluk, který se věnuje rodinným pochodům, lezení a kempování, se úspěšně sbalí do batohu o objemu 22, 30 nebo dokonce 40 litrů. Tyto modely mají mnohem propracovanější nosné systémy, ale také brašny, rozdělené do 2 oddílů, vybavené háčky na helmy a upevnění trekových holí atd.

Dětské batohy v obchodě 8a.cz

Klademe velký důraz na nejvyšší kvalitu nabízeného turistického vybavení, proto vybíráme pouze osvědčené značky, které mají potřebné zkušenosti s výrobou vybavení pro dospělé i děti. Výběrem dětských batohů Deuter, Kohla nebo Salewa zaručujeme maximální použitelnost a dokonalé zpracování detailů. Kromě toho nabízíme velký výběr různých modelů a barev, aby se batoh líbil každému dítěti. Mezi mnoha barevnými variantami snadno najdete turistický batoh pro dívku nebo chlapce.