top

Deuter Batohy pro děti

Dětské turistické batohy Deuter® jsou navrženy s ohledem na ty nejmenší. Nosné systémy a konstrukce v řadě batohů jak pro nejmenší turisty, tak pro mládež. Důraz je kladen na pohodlí, bezpečnost a zdraví páteře.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy Deuter pro děti a mládež

Batohy pro děti od známé značky Deuter nejsou jen školní modely a určené pro studující batolata. Výrobce nabízí mnoho různých variant pohodlných batohů pro menší uživatele. Ty, které jsou určeny pro každodenní použití, mají menší kapacitu a méně komplikovaný design. Ty varianty, které si vaše dítě rádo vezme do školy, budou rozhodně trvanlivější a odolnější vůči poškození, a to nejen těm, která mohou vzniknout v důsledku používání dítětem. Je samozřejmé, že větší zátěž je také větší hrozbou pro trvanlivost celku.

Deuter batohy pro děti do školy i mimo ni

Každý cestovatel si s sebou před odjezdem bere vybavení. To platí i pro menší světoběžníky, kteří si s sebou mohou vzít nejnutnější věci v každé situaci. Známá značka vyvinula mírně upravené modely batohů, které se mnohem lépe vejdou na malá záda menších uživatelů. Díky speciálně vyvinutým nosným systémům lze tyto modely používat nejen v každodenních situacích, ale také na cestě do školy, takže si menší batohy mohou nosit své věci s sebou. Modely lze použít i na cestě do školy k bezpečnému přenášení učebnic a školních pomůcek.

Dětské batohy Deuter

Kromě toho, že jsou dětské batohy Deuter odolné a nezklamou vás ani při přenášení těžkého obsahu, vynikají také výrazným vizuálním zpracováním. To je jistě první věc, které si všimnete. Široká nabídka zahrnuje batohy, které jsou vhodné pro dívky i chlapce. Poutavý design jde samozřejmě ruku v ruce s řadou funkčních výhod a mnoho řešení, která jsou navržena tak, aby podpořila poutavý design, má také vliv na pohodlí batohů. Od prvního okamžiku, kdy si vaše dítě vezme batoh Deuter do ruky, si ho bude s radostí vybírat na různé výlety. Pokud chcete svému dítěti ještě více pomoci s organizací věcí, nabídněte mu, že mu zabalíte i batoh turistická kosmetika. Nejen mladé cestovatelky, ale i cestovatelé toužící po dobrodružství jistě ocení, že mají svůj vlastní model.

Podívejte se také na další produkty Deuter:

Deuter EL pro vysoké osoby Deuter Bike Deuter Orbit Deuter Futura Turistické peněženky Deuter Turistická kosmetika Deuter