top

Stany pro 3 osoby

Stany pro 3 osoby jsou ideální pro menší skupiny. Jsou lehké a mají malé balení, které se snadno vejde do batohu. Nabízíme specializované stany pro tři osoby do hor, na trekking a větší modely pro kempování. Zde si můžete zakoupit turistický stan pro 3 osoby s předsíňkou a vysoce voděodolnou plachtou!
36
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce
 1. -5%
  Stan pro 3 osoby Samaya 2.5 - blue

  wish list

 2. -5%
  Stan pro 3 osoby Samaya 2.5 - rose

  wish list

 3. -5%
  Stan pro tři osoby Coleman Darwin 3

  wish list

 4. -5%
  Stan pro 3 osoby Outwell Earth 3
  Stan pro 3 osoby Outwell Earth 3
  5 152 Kč 5 424 Kč

  wish list

 5. -6%
  Stan pro 3 osoby Outwell Cloud 3
  Stan pro 3 osoby Outwell Cloud 3
  5 098 Kč 5 424 Kč

  wish list

 6. -3%
  Stan Fjallraven Abisko Lite 3 - sand
  Stan Fjallraven Abisko Lite 3 - sand
  20 344 Kč 20 974 Kč

  wish list

 7. -10%
  Stan Wild Country by Terra Nova Blizzard 3 - green

  wish list

 8. -3%
  Stan pro 3 osoby Robens Boulder 3
  Stan pro 3 osoby Robens Boulder 3
  7 109 Kč 7 329 Kč

  wish list

 9. -10%
  Turistický stan Coleman Laramie 3 - green/black

  wish list

 10. -8%
  Stan pro 3 osoby Salewa Atlas III Tent - cactus/grey

  wish list

 11. -5%
  Stan pro 3 osoby Fjord Nansen Andy III - thyme green

  wish list

 12. -10%
  Stan pro 3 osoby Terra Nova Hoolie Compact 3 - green

  wish list

 13. -10%
  Stan pro 3 osoby Terra Nova Helm Compact 3 - green

  wish list

 14. -5%
  Turistický stan Robens Lodge 3
  Turistický stan Robens Lodge 3
  9 598 Kč 10 104 Kč

  wish list

 15. -10%
  Stan pro 3 osoby Coleman Kobuk Plus 3

  wish list

 16. -3%
  Turistický stan Robens Stony Brook 3
  Turistický stan Robens Stony Brook 3
  14 558 Kč 15 009 Kč

  wish list

 17. -6%
  Turistický stan Robens Tor 3
  Turistický stan Robens Tor 3
  7 866 Kč 8 369 Kč

  wish list

 18. -10%
  Stan pro 3 osoby Coleman Cortes 3 - blue

  wish list

 19. -20%
  Stan Wild Country by Terra Nova Foehn 3

  wish list

 20. -10%
  Turistický stan Coleman Tasman 3 Plus

  wish list

 21. -6%
  Stan pro tři osoby Salewa Denali III - cactus/grey

  wish list

 22. -10%
  Stan Salewa Sierra Leone III - light grey/cactus

  wish list

 23. -10%
  Stan pro tři osoby Coleman Rock Springs 3

  wish list

 24. -5%
  Stan pro tři osoby Coleman Crestline 3

  wish list

 25. -10%
  Tunelový stan pro 2 osoby Coleman Tasman

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce

Stany pro 3 osoby do hor, na kolo i do kempu

Ačkoli se stany pro tři osoby zdají být na první pohled velmi podobné, v jejich konstrukci a použitých materiálech jsou značné rozdíly. Nabízíme jak nejmodernější expediční stany pro tři osoby, vybrané pro expedice do nejvyšších hor světa, tak turistické modely a nejjednodušší konstrukce vhodné pro kempování. Nejlehčí tropické stany pro 3 osoby s extrémně lehkým rámem jsou určeny pro trekingové a cyklistické výpravy. Jejich nízká hmotnost a omezené rozměry přepravních krytů je předurčují k použití v lehkých soupravách - k turistický batoh nebo brašna. Lehký stan pro tři osoby s předsíňkou je vybaven všemi prvky potřebnými pro jeho pohodlné používání během vícedenních výletů. Na druhou stranu kempinkové stany kladou důraz na větší pohodlí a vnitřní prostor. O něco prostornější předsíně nabízejí další prostor a často jsou vybaveny okny, která usnadňují sledování počasí. Pro delší pobyty na jednom místě je nejlepší stan pro 3 osoby s předsíňkou, protože poskytuje o něco více užitného prostoru. Nejodolnější stany v naší nabídce jsou expediční stany pro 3 osoby, které jsou určeny pro celoroční použití a zdolávání vysokohorských výzev po celý rok.

Jak jsou stany pro 3 osoby vodotěsné?

Třímístný stan s pláštěm a vodotěsností 5000-6000 mm H2O se osvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Tato úroveň nepromokavosti je typická pro nepromokavé expediční a trekingové stany, které musí dobře fungovat i v silném dešti. Jsou optimální volbou pro cesty do oblastí, kde můžeme očekávat časté bouřky. Klasické turistické a kempingové stany jsou obvykle stany pro 3 osoby s tropikem a voděodolností 3000 mm H2O. To se osvědčí ve většině podmínek, které se vyskytují během letního cestování. Stojí za to vědět, že mnoho lehkých stanů pro 3 osoby s plachtou má voděodolnost dokonce nižší než 2000 mm H2O. Důvodem je obvykle snaha o co největší snížení hmotnosti, a tedy použití velmi tenkých materiálů. Takové stany pro 3 osoby ochrání i před deštěm, ale jsou určeny spíše pro cesty za příznivějších povětrnostních podmínek. Rozhodně by neměly být vaší první volbou, pokud očekáváte déšť po většinu cesty.

Stan pro 3 osoby s předsíňkou - je to dobrý nápad pro 2 osoby?

Voděodolné stany pro tři osoby jsou velmi univerzální konstrukce. Díky tomu, že se většina modelů vyznačuje velmi nízkou hmotností a rozměry, jsou často voleny místo modelů pro dvě osoby. V tomto případě získáme uvnitř stanu další prostor, který lze využít například pro umístění zavazadel nebo silnější samonafukovací rohože Třímístné stany s předsíňkou jsou dobrou volbou pro lidi, kteří cestují ve dvou, ale na kempování potřebují trochu více prostoru chráněného před deštěm nebo větrem. To vše při velmi kompaktních celkových rozměrech.

Vysoká spolehlivost stanů pro tři osoby

V naší nabídce 8a.cz pro každou turistickou aktivitu nabízíme pouze vysoce kvalitní turistické stany pro 3 osoby. Mezi nimi jsou jak základní, ekonomické stany pro tři osoby na kempování, tak nepromokavé expediční nebo horské stany vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Pokud si vyberete některý z nich, můžete si být jisti, že odolá náhlým výkyvům počasí, silnému dešti nebo intenzivnímu slunečnímu svitu. Značkové stany pro 3 osoby s plachtou se navíc velmi snadno staví, takže se nemusíte obávat opakovaného stavění a stěhování. Stan pro 3 osoby s předsíňkou je dokonalým místem na spaní, které postavíte během několika okamžiků, ať už kempujete v kempu, nebo jen tak mimo trasu.