top

Stany pro 3 osoby

Stany pro 3 osoby jsou ideální pro menší skupiny. Jsou lehké a mají malé balení, které se snadno vejde do batohu. Nabízíme specializované stany pro tři osoby do hor, na trekking a větší modely pro kempování. Zde si můžete zakoupit turistický stan pro 3 osoby s předsíňkou a vysoce voděodolnou plachtou!
15
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
 1. -5%
  Stan pro 3 osoby Samaya 2.5 - blue

  wish list

 2. -5%
  Stan pro 3 osoby Samaya 2.5 - rose

  wish list

 3. -28%
  Stan pro tři osoby Coleman Coastline 3 Plus

  wish list

 4. -27%
  Stan pro 3 osoby Robens Nordic Lynx 3
  Stan pro 3 osoby Robens Nordic Lynx 3
  10 956 Kč 15 009 Kč

  wish list

 5. -22%
  Stan pro 3 osoby Robens Chaser 3XE
  Stan pro 3 osoby Robens Chaser 3XE
  10 494 Kč 13 454 Kč

  wish list

 6. -5%
  Stan pro 3 osoby Nemo Dragonfly 3P - green

  wish list

 7. -5%
  Stan pro 3 osoby Nemo Dagger Osmo 3P - green

  wish list

 8. -10%
  Stan pro 3 osoby Nemo Aurora 3P - nova green

  wish list

 9. -27%
  Stan Robens Voyager Versa 3
  Stan Robens Voyager Versa 3
  9 777 Kč 13 394 Kč

  wish list

 10. -27%
  Tunelový stan Robens Voyager 3 EX
  Tunelový stan Robens Voyager 3 EX
  8 978 Kč 12 299 Kč

  wish list

 11. -27%
  Turistický stan Robens Stony Brook 3
  Turistický stan Robens Stony Brook 3
  10 956 Kč 15 009 Kč

  wish list

 12. -34%
  Turistický stan Robens Tor 3
  Turistický stan Robens Tor 3
  5 523 Kč 8 369 Kč

  wish list

 13. -9%
  Stan pro 3 osoby MSR Elixir 3 - green
  Stan pro 3 osoby MSR Elixir 3 - green
  10 027 Kč 11 019 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Stany pro 3 osoby do hor, na kolo i do kempu

Ačkoli se stany pro tři osoby zdají být na první pohled velmi podobné, v jejich konstrukci a použitých materiálech jsou značné rozdíly. Nabízíme jak nejmodernější expediční stany pro tři osoby, vybrané pro expedice do nejvyšších hor světa, tak turistické modely a nejjednodušší konstrukce vhodné pro kempování. Nejlehčí tropické stany pro 3 osoby s extrémně lehkým rámem jsou určeny pro trekingové a cyklistické výpravy. Jejich nízká hmotnost a omezené rozměry přepravních krytů je předurčují k použití v lehkých soupravách - k turistický batoh nebo brašna. Lehký stan pro tři osoby s předsíňkou je vybaven všemi prvky potřebnými pro jeho pohodlné používání během vícedenních výletů. Na druhou stranu kempinkové stany kladou důraz na větší pohodlí a vnitřní prostor. O něco prostornější předsíně nabízejí další prostor a často jsou vybaveny okny, která usnadňují sledování počasí. Pro delší pobyty na jednom místě je nejlepší stan pro 3 osoby s předsíňkou, protože poskytuje o něco více užitného prostoru. Nejodolnější stany v naší nabídce jsou expediční stany pro 3 osoby, které jsou určeny pro celoroční použití a zdolávání vysokohorských výzev po celý rok.

Jak jsou stany pro 3 osoby vodotěsné?

Třímístný stan s pláštěm a vodotěsností 5000-6000 mm H2O se osvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Tato úroveň nepromokavosti je typická pro nepromokavé expediční a trekingové stany, které musí dobře fungovat i v silném dešti. Jsou optimální volbou pro cesty do oblastí, kde můžeme očekávat časté bouřky. Klasické turistické a kempingové stany jsou obvykle stany pro 3 osoby s tropikem a voděodolností 3000 mm H2O. To se osvědčí ve většině podmínek, které se vyskytují během letního cestování. Stojí za to vědět, že mnoho lehkých stanů pro 3 osoby s plachtou má voděodolnost dokonce nižší než 2000 mm H2O. Důvodem je obvykle snaha o co největší snížení hmotnosti, a tedy použití velmi tenkých materiálů. Takové stany pro 3 osoby ochrání i před deštěm, ale jsou určeny spíše pro cesty za příznivějších povětrnostních podmínek. Rozhodně by neměly být vaší první volbou, pokud očekáváte déšť po většinu cesty.

Stan pro 3 osoby s předsíňkou - je to dobrý nápad pro 2 osoby?

Voděodolné stany pro tři osoby jsou velmi univerzální konstrukce. Díky tomu, že se většina modelů vyznačuje velmi nízkou hmotností a rozměry, jsou často voleny místo modelů pro dvě osoby. V tomto případě získáme uvnitř stanu další prostor, který lze využít například pro umístění zavazadel nebo silnější samonafukovací rohože Třímístné stany s předsíňkou jsou dobrou volbou pro lidi, kteří cestují ve dvou, ale na kempování potřebují trochu více prostoru chráněného před deštěm nebo větrem. To vše při velmi kompaktních celkových rozměrech.

Vysoká spolehlivost stanů pro tři osoby

V naší nabídce 8a.cz pro každou turistickou aktivitu nabízíme pouze vysoce kvalitní turistické stany pro 3 osoby. Mezi nimi jsou jak základní, ekonomické stany pro tři osoby na kempování, tak nepromokavé expediční nebo horské stany vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Pokud si vyberete některý z nich, můžete si být jisti, že odolá náhlým výkyvům počasí, silnému dešti nebo intenzivnímu slunečnímu svitu. Značkové stany pro 3 osoby s plachtou se navíc velmi snadno staví, takže se nemusíte obávat opakovaného stavění a stěhování. Stan pro 3 osoby s předsíňkou je dokonalým místem na spaní, které postavíte během několika okamžiků, ať už kempujete v kempu, nebo jen tak mimo trasu.