top

Stany pro 3 osoby

Stany pro 3 osoby jsou ideální pro menší skupiny. Jsou lehké a mají malé balení, které se snadno vejde do batohu. Nabízíme specializované stany pro tři osoby do hor, na trekking a větší modely pro kempování. Zde si můžete zakoupit turistický stan pro 3 osoby s předsíňkou a vysoce voděodolnou plachtou!
Zobrazení Mřížka Seznam

28 výrobky

 1. -16%
  Stan pro 3 Terra Nova Blizzard - deep green

  wish list

 2. -8%
  Trekový stan Samaya Samaya 2.5 - blue

  wish list

 3. -8%
  Stan pro 3 Samaya Radical 3 - white

  wish list

 4. -10%
  Stan pro 3 Big Agnes C Bar 3 Tent

  wish list

 5. -17%
  Stan pro 3 Nemo Dragonfly OSMO 3P

  wish list

 6. -36%
  Stan pro 3 Easy Camp Flameball 300

  wish list

 7. -29%
  Stan pro 3 Robens Challenger 3XE - green

  wish list

 8. -29%
  Stan pro 3 Robens Pioneer 3EX - blue

  wish list

 9. -37%
  Stan pro 3 Robens Boulder 3 - blue

  wish list

 10. -25%
  Stan pro 3 Hannah Sett 3 - mandarin red II

  wish list

 11. -35%
  Stan pro tři osoby Coleman Coastline 3 Plus

  wish list

 12. -37%
  Stan pro 3 osoby Outwell Earth 3

  wish list

 13. -35%
  Stan pro 3 osoby Outwell Cloud 3

  wish list

 14. -30%
  Stan pro 3 osoby Robens Nordic Lynx 3

  wish list

 15. -30%
  Stan pro 3 osoby Robens Chaser 3XE

  wish list

 16. -25%
  Stan pro 3 osoby Nemo Dagger Osmo 3P - green

  wish list

 17. -34%
  Stan Robens Voyager Versa 3
  Stan Robens Voyager Versa 3
  10749 Kč 16320 Kč

  wish list

 18. -36%
  Tunelový stan Robens Voyager 3 EX

  wish list

 19. -40%
  Turistický stan Robens Lodge 3

  wish list

 20. -42%
  Turistický stan Robens Stony Brook 3

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

28 výrobky

Vymazat

Stany pro 3 osoby do hor, na kolo i do kempu

Ačkoli se stany pro tři osoby zdají být na první pohled velmi podobné, v jejich konstrukci a použitých materiálech jsou značné rozdíly. Nabízíme jak nejpokročilejší expediční stany pro tři osoby, vybrané pro výpravy do nejvyšších hor světa, tak turistické modely a nejjednodušší konstrukce vhodné pro kempování. Nejlehčí stany pro 3 osoby s tropikem. Mají extrémně lehký rám a jsou určeny pro trekingové a cyklistické výpravy. Jejich nízká hmotnost a omezené rozměry transportních obalů z nich dělá perfektní vhodné pro sadu lehkého vybavení pro turistický batoh nebo brašnu na kolo. Lehký stan pro tři osoby s předsíňkou je vybaven všemi prvky potřebnými pro jeho pohodlné používání během vícedenních výletů. Na druhou stranu kempingové stany kladou důraz na větší pohodlí. Poskytují tak více prostoru uvnitř. O něco prostornější předsíně nabízejí další prostor a často jsou vybaveny okny, která usnadňují sledování počasí. Pro delší pobyty na jednom místě je nejlepší stan pro 3 osoby s předsíňkou, protože poskytuje o něco více užitného prostoru. Nejodolnější stany v naší nabídce jsou expediční stany pro 3 osoby, které jsou určeny pro celoroční použití a zdolávání vysokohorských výzev po celý rok.

Jaká je voděodolnost stanů pro 3 osoby?

Stan s pláštěm a voděodolností 5000-6000 mm H2O se osvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Tato úroveň voděodolnosti je typická pro nepromokavé expediční a trekingové stany, které musí dobře fungovat i v silném dešti. Jsou optimální volbou pro cesty do oblastí, kde můžeme očekávat časté bouřky. Klasické turistické a kempingové stany jsou obvykle stany pro 3 osoby s tropikem a voděodolností 3000 mm H2O. To se osvědčí ve většině podmínek, které se vyskytují během letního cestování. Stojí za to vědět, že mnoho lehkých stanů pro 3 osoby s tropikem má voděodolnost dokonce nižší než 2000 mm H2O. Důvodem je obvykle snaha o co největší snížení hmotnosti, a tedy použití velmi tenkých materiálů. Takové stany pro 3 osoby ochrání i před deštěm, ale jsou určeny spíše pro cesty za příznivějších povětrnostních podmínek. Rozhodně by neměly být vaší první volbou, pokud očekáváte déšť po většinu cesty.

Stan pro 3 osoby s předsíňkou - je to dobrý nápad pro 2 osoby?

Voděodolné stany pro tři osoby jsou velmi univerzální konstrukce. Díky tomu, že se většina modelů vyznačuje velmi nízkou hmotností a rozměry, jsou často voleny místo modelů pro dvě osoby. V tomto případě získáme uvnitř stanu další prostor. Lze jej využít například pro umístění zavazadel nebo silnější samonafukovací karimatky. Stany pro 3 osoby s předsíňkou jsou dobrou volbou pro lidi, kteří cestují ve dvou. Tato volba vám umožní pohodlnější spánek díky většímu prostoru, který stan pro 3 osoby nabízí. To vše při velmi kompaktních celkových rozměrech.

Vysoká spolehlivost stanů pro tři osoby

V obchodě 8a.cz nabízíme pouze vysoce kvalitní turistické stany pro 3 osoby pro jakoukoli aktivitu. Mezi nimi jsou jak základní, ekonomické stany pro tři osoby na kempování, tak nepromokavé expediční nebo horské stany vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Pokud si vyberete některý z nich, můžete si být jisti, že odolá náhlým výkyvům počasí, silnému dešti nebo intenzivnímu slunečnímu svitu. Značkové stany pro 3 osoby s tropikem se navíc velmi snadno staví. Takže se nemusíte obávat opakovaného stavění a přemísťování. Stan pro 3 osoby s předsíňkou je dokonalým místem na spaní, které postavíte během několika okamžiků, ať už kempujete v kempu, nebo jen tak mimo trasu.