top

Cyklistické batohy Deuter

Cyklistické batohy Deuter nabízejí maximální pohodlí na cyklistických výletech. Nosný systém optimálně přizpůsobený jízdě poskytuje pohodlí a správně stabilizuje batoh během jízdy.
Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
 1. -35%
  Cyklistický batoh Deuter Race Lite - graphite/black

  wish list

 2. -28%
  Cyklistický batoh Deuter Road One - black

  wish list

 3. -35%
  Cyklistický batoh Deuter Race X - marine/dusk

  wish list

 4. -37%
  Cyklistický batoh Deuter Race - tin/shale

  wish list

 5. -34%
  Cyklistický batoh Deuter Race - azure/lapis

  wish list

 6. -31%
  Cyklistický batoh Deuter Superbike 18 EXP - arctic

  wish list

 7. -31%
  Cyklistický batoh Deuter Trans Alpine 24 - black

  wish list

 8. -37%
  Cyklistický batoh Deuter Bike I 20 - steel/midnight

  wish list

 9. -36%
  Cyklistický batoh Deuter Race Air - black

  wish list

 10. -35%
  Cyklistický batoh Deuter Race X - black

  wish list

 11. -34%
  Cyklistický batoh Deuter Race - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy na kolo Deuter pro pokročilé i začínající cyklisty

Na většinu výletů na kole si s sebou bereme několik nezbytností. Nafukovačka, duše, klíče, pláštěnka, svačina, pití. Obvykle je to příliš málo na to, aby se to vešlo do nepohodlné brašny, a příliš mnoho na to, aby se to vešlo do brašny na sedadlo. Zde přicházejí na pomoc kompaktní batohy na kolo Deuter, navržené speciálně pro milovníky dvou kol. Tyto modely mají nosné systémy navržené tak, aby batoh poskytoval maximální pohodlí a nepřekážel při jízdě. Komfortní větrací kanálky zajišťují přirozenou cirkulaci vzduchu. Speciálně navržený nosný systém umožňuje, aby se batoh přizpůsobil tvaru našeho těla a poloze na kole. Neštípe a neomezuje v pohybu, což je důležité zejména při sportovních aktivitách.

Cyklistické batohy Deuter zaujmou především MTB a enduro cyklisty. Dobře se však hodí i pro silniční cyklisty na dlouhých trasách. Nespornou výhodou některých modelů je možnost jejich zvětšení. Zřejmě relativně malé batohy po stažení zipu po celé délce získají několik litrů navíc. Tento prostor lze využít na dlouhých cestách nebo výpravách v nejistém počasí, kdy je třeba mít s sebou další věci na převlečení.

Deuter - dokonalý batoh na kolo

Batohy na kolo značky Deuter mají řadu vlastností, které z nich dělají mnohem lepší volbu pro dvě kola než standardní turistické modely. Především nosný systém zajišťuje, že se batoh optimálně přizpůsobí vaší postavě. Vhodně navržené ramenní a bederní pásy udržují celou brašnu ve správné poloze. I při rychlém sjezdu z kopce plně naložený batoh přesně kopíruje pohyb cyklisty. Větší modely jsou vybaveny speciálním tunelem v zádovém panelu, který zabraňuje dodatečnému tlaku batohu na páteř. Za zmínku stojí také speciální vedení bederního pásu, který je umístěn výše než u klasických modelů batohů. Batohy na kolo Deuter mají vynikající stabilitu díky širokým a nastavitelným bederním a hrudním popruhům.

Dalším kladem cyklistických batohů této německé značky je jejich funkčnost. Cyklistické batohy Deuter jsou vybaveny kapsami speciálně navrženými pro cyklisty. Snadno do nich uložíte klíče, duši a pumpičku. Speciální přepážky zajišťují, že se nepohybují na každém hrbolku. Kromě toho jsou často k dispozici vnější popruhy nebo kapsy dostatečně velké pro uložení přilby. Je to velmi pohodlné řešení, když kolo nepoužíváme a nemáme s přilbou nic společného. Většina batohů navíc umožňuje použití rezervoáru na vodu. Toto řešení je užitečné zejména na delších trasách, kdy potřebujeme mít neustálý přístup k nápojům. Takový hydratační systém nám umožňuje pravidelně se rehydratovat, aniž bychom museli pokaždé zastavovat a používat láhev nebo bidon.

Deuter pánské a dámské cyklistické batohy

Jaká je podstata rozdělení na dámské a pánské modely batohů? Především v odlišné konstrukci batohu, která je navržena speciálně s ohledem na ženy. Drobnější dámy zpravidla ocení konstrukční řešení, které používají cyklistické batohy Deuter. Dámské modely se mimo jiné vyznačují užšími roztečemi ramenních popruhů. Ramínka jsou také vhodně tvarovaná s ohledem na ženskou anatomii. Celý nosný systém batohů pro ženy je o něco kratší než u pánských modelů. To vše má vliv na komfort používání a pohodlí. Pocítíme to zejména při mnohahodinovém používání batohů v terénu.

Batohy na kolo Deuter v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr cyklistických batohů Deuter. Od modelů inspirovaných klasickými batohy přes kompaktní modely pro milovníky silniční cyklistiky až po větší batohy určené pro horská a enduro kola. Většina modelů je samozřejmě k dispozici i v dámské verzi. Batohy SL se vyznačují o něco kratším nosným systémem a ramenními popruhy, které lépe vyhovují tvaru ženského těla.

Oblíbené kategorie značky Deuter:

Brašny na kolo Deuter Batohy Deuter Kolekce Deuter Bike Školní batohy Deuter Batohy na notebooky Deuter
Deuter Dámské batohy Deuter batohy pro děti Nosítka Deuter Deuter Outlet Deuter Sportovní tašky
Deuter Futura Deuter Aircontact Výprodej Deuter Deuter EL – batohy pro vysoké osoby Deuter Orbit
Deuter Malé tašky a ledvinky