top

Pánské oděvní doplňky

Pánské oděvní doplňky jsou nesmírně důležitým doplňkem oblečení do hor. Drobnosti, jako jsou brýle, multifunkční šátek nebo jehlice, mohou přispět k plnému úspěchu naší cesty.
Zobrazení Mřížka Seznam

124 výrobky

 1. -9%
  Opasek Arcade Earthling - ivy green

  wish list

 2. -8%
  Opasek Arcade Blackwood - navy/bay

  wish list

 3. -7%
  Opasek Arcade Wild Rag - bay

  wish list

 4. -7%
  Opasek Arcade Earthling - bay

  wish list

 5. -7%
  Opasek Arcade Earthling - sky

  wish list

 6. -7%
  Opasek Arcade Sierra - black/blush

  wish list

 7. -23%
  Opasek Arcade Wild Rag Slim - sky

  wish list

 8. -13%
  Opasek Peak Performance Rider Belt - black

  wish list

 9. -26%
  Opasek Mons Royale Mons Belt - black

  wish list

 10. -33%
  Opasek Arcade Terroflage - dusk

  wish list

 11. -39%
  Pásek Maloja Soul - cognac
  Pásek Maloja Soul - cognac
  1169 Kč 1940 Kč

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

124 výrobky

Vymazat

Široká nabídka oděvních doplňků

V naší nabídce najdete všechny nezbytné oděvní doplňky pro aktivní lidi. Známé chrániče horských a trekových bot, známé také jako návleky, jsou nezbytným doplňkem při pohybu ve sněhu i v blátě. Pásky na kalhoty pomohou, aby vám oblečení správně sedělo, zejména na delších výpravách, kde se rozhodně ztrácí váha. Velmi oblíbené jsou multifunkční šátky a nákrčníky, které mohou nahradit několik různých doplňků. Podle potřeby se z nich může stát čepice, šátek, čelenka nebo dokonce kukla. Nabízíme také pláštěnky a ponča, které jsou mezi turisty velmi oblíbené a jsou ideální do nepříznivého počasí. Pro správnou péči o specializované horské a turistické oblečení nabízíme také impregnační prostředky ve spreji a prací prostředky.

Oděvní doplňky v obchodě 8a.cz

Obchod 8a.cz nabízí kompletní výběr oděvních doplňků špičkových značek, určených pro všechny aktivní lidi. Nemohou chybět ve výbavě a zavazadlech žádného cestovatele a horského turisty. Jsou nepostradatelné při horských túrách, výletech a odpočinku pod širým nebem, kdy jsme vystaveni rozmarům počasí. Chrání nejen naše oblečení, ale často i naše zdraví, prodlužují životnost našeho vybavení a zvyšují úroveň pohodlí. Pouze nejlepší outdoorové značky zaručují vysokou spolehlivost a dokonalé zpracování. Takové oděvní doplňky si můžete zakoupit na 8a.cz!