top

Pánské oděvní doplňky

Pánské oděvní doplňky jsou nesmírně důležitým doplňkem oblečení do hor. Drobnosti, jako jsou brýle, multifunkční šátek nebo jehlice, mohou přispět k plnému úspěchu naší cesty.
150
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 150

na stránce
 1. -8%
  Pásek Arcade Open Range - vermillion fade

  wish list

 2. -8%
  Pásek Arcade Ridge - vermilion/moody blue

  wish list

 3. -8%
  Pásek Arcade Vista - navy

  wish list

 4. Pásek Maloja Soul - cognac

  wish list

 5. -8%
  Pásek Helly Hansen Adventure Belt - black

  wish list

 6. -5%
  Návleky Fjallraven Singi Gaiters - dark olive

  wish list

 7. -5%
  Návleky Fjallraven Singi Gaiters - black

  wish list

 8. -20%
  Návleky Kohla Easy Fix Light - red/blue

  wish list

 9. -5%
  Pásek Ortovox Strong Belt - black steel

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 150

na stránce

Široká nabídka oděvních doplňků

V naší nabídce najdete všechny nezbytné oděvní doplňky pro aktivní lidi. Známé chrániče horských a trekingových bot, známé také jako stupačky nebo kamaše, jsou nezbytným doplňkem při pohybu ve sněhu i v blátě. Pásky na kalhotách pomohou, aby vám oblečení správně sedělo, zejména na delších výpravách, kde se rozhodně ztrácí váha. Velmi oblíbené jsou multifunkční šátky a komínky na krk, které mohou nahradit několik různých doplňků. Podle potřeby se z nich může stát čepice, šátek, čelenka nebo dokonce kukla. Nabízíme také pláštěnky a ponča, které jsou mezi turisty velmi oblíbené a jsou ideální do nepříznivého počasí. Pro správnou péči o specializované horské a turistické oblečení nabízíme také impregnační prostředky ve spreji a prací prostředky.

Příslušenství v obchodě 8a.cz

Obchod 8a.cz nabízí kompletní výběr oděvních doplňků špičkových značek, určených pro všechny aktivní lidi. Nemohou chybět ve výbavě a zavazadlech žádného cestovatele a horského turisty. Jsou nepostradatelné při horských túrách, výletech a odpočinku pod širým nebem, kdy jsme vystaveni rozmarům počasí. Chrání nejen naše oblečení, ale často i naše zdraví, prodlužují životnost našeho vybavení a zvyšují úroveň pohodlí. Pouze nejlepší outdoorové značky zaručují vysokou spolehlivost a dokonalé zpracování. Takové oděvní doplňky si můžete koupit na 8a.cz!