top

Vybavení pro práci ve výškách

Vybavení pro práci ve výškách není jen o bezpečnosti, ale také o maximálním pohodlí při práci. V obchodě 8a.cz nabízíme pouze to nejkvalitnější vybavení pro horolezeckou práci.
407
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 407

na stránce
  1. -30%
    Smyčka Climbing Technology Multichain

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 407

na stránce

Základní vybavení pro práci ve výškách

Práce ve výškách vyžadují odpovídající přípravu a profesionální vybavení, a proto naše horská prodejna 8a.cz nabízí pouze certifikované vybavení, které zajistí bezpečnost a pohodlí. Základním vybavením každého výškového pracovníka je správně zvolený průmyslový postroj. V závislosti na typu činnosti a riziku, které s ní souvisí, existují modely s plnými pracovními postroji a bederní modely s možností připevnění popruhů. V závislosti na tom, zda je postroj určen k ochraně proti pádu nebo k práci na laně, se může vyznačovat nízkou hmotností nebo propracovanými panely, které poskytují vysoký komfort při dlouhém visení v postroji. Stejně jako veškeré vybavení pro práci ve výškách jsou všechny postroje vyrobeny z pevných materiálů, které umožňují jejich dlouhodobé používání. Druhou nezbytnou součástí vybavení při horolezecké práci je vhodná přilba. Při práci ve výškách je nezbytná účinná ochrana hlavy. Množství modelů umožňuje vybrat si ten, který nejlépe odpovídá povaze práce. Možnost připevnit k přilbě ochranu očí nebo chrániče sluchu zajišťuje její vysokou univerzálnost

Přístroje pro práci ve výškách - základní nářadí

Práce ve výškách zahrnuje používání řady zařízení, která umožňují efektivní manipulaci s lanem a zajišťují bezpečnost v případě pádu. K základnímu vybavení patří háky a karabiny, které se používají v různých konfiguracích v závislosti na potřebě. Nezbytnou ochranu proti pádu poskytují samočinná záchytná zařízení (včetně zachycovačů pádu) spolu se šňůrami. Pro výstupy a sestupy budete potřebovat osvědčená upínací a sestupová zařízení. Robustní kladky lze použít ke zvedání břemen a vytváření složitějších lanových systémů. Základní vybavení pro práci ve výškách - obchod 8a.cz nabízí veškeré základní vybavení.

Plná horolezecká výbava - příslušenství

Kromě základního vybavení a pomůcek pro horolezectví nabízíme také potřebné příslušenství. Pracovní světlomety se vyznačují vysokou spolehlivostí a odolností a jsou ideální pro práci v náročných podmínkách. Kožené rukavice jsou také skvělou volbou pro práci ve výškách a poskytují dobrou ochranu rukou při práci s lanem.