top

Vybavení pro práci ve výškách

Vybavení pro práci ve výškách není jen o bezpečnosti, ale také o maximálním pohodlí při práci. V obchodě 8a.cz nabízíme pouze to nejkvalitnější vybavení pro horolezeckou práci.
Zobrazení Mřížka Seznam

378 výrobky

 1. -10%
  Kotva Climbing Technology Steel Ankor 200 cm

  wish list

 2. -31%
  Pracovní helma Petzl Strato Vent - red

  wish list

 3. -20%
  Smyčka Petzl Grillon 3m
  Smyčka Petzl Grillon 3m
  4049 Kč 5107 Kč

  wish list

 4. -19%
  Karabina Petzl Caritool L

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

378 výrobky

Vymazat

Základní vybavení pro práci ve výškách

Práce ve výškách vyžadují odpovídající přípravu a profesionální vybavení, a proto náš outdoorový obchod 8a.cz nabízí pouze certifikované vybavení, které zajistí bezpečnost a pohodlí. Základním vybavením každého výškového pracovníka je správně zvolený pracovní postroj. V závislosti na typu činnosti a riziku, které s ní souvisí, existují modely s celotělovými pracovními postroji a bederní modely s možností připevnění popruhů. V závislosti na tom, zda je postroj určen k ochraně proti pádu nebo k práci na laně, se může vyznačovat nízkou hmotností nebo propracovanými panely, které poskytují vysoký komfort při dlouhém visení v postroji. Stejně jako veškeré vybavení pro práci ve výškách jsou všechny postroje vyrobeny z pevných materiálů, které umožňují jejich dlouhodobé používání. Druhou nezbytnou součástí vybavení při horolezecké práci je vhodná přilba. Při práci ve výškách je nezbytná účinná ochrana hlavy. Množství modelů umožňuje vybrat si ten, který nejlépe odpovídá povaze práce. Možnost připevnit k přilbě ochranný štít zajišťuje její vysokou univerzálnost

Vybavení pro práci ve výškách - základní nářadí

Práce ve výškách zahrnuje používání řady zařízení, která umožňují efektivní manipulaci s lanem a zajišťují bezpečnost v případě pádu. K základnímu vybavení patří spojky a karabiny, které se používají v různých konfiguracích v závislosti na potřebě. Nezbytnou ochranu proti pádu poskytují potřeby pro samojištění (včetně pomůcek se samosvornou funkcí) spolu se smyčkami. Pro výstupy a slaňovaní budete potřebovat osvědčené slaňovací brzdy a blokanty. Robustní kladky lze použít ke vytahování břemen a vytváření složitějších lanových systémů. Základní vybavení pro práci ve výškách - obchod 8a.cz nabízí veškeré nezbytné vybavení.

Plné vybavení pro práci ve výškách - příslušenství

Kromě základního vybavení a pomůcek pro práci ve výškách nabízíme také potřebné příslušenství. Pracovní čelovky se vyznačují vysokou spolehlivostí a odolností a jsou ideální pro práci v náročných podmínkách. Kožené rukavice jsou také skvělou volbou pro práci ve výškách a poskytují dobrou ochranu rukou při práci s lanem.