top

Climbing Technology

Climbing Technology je jedním z největších výrobců horolezeckého vybavení, vybavení pro práce ve výškách, ale i zimního vybavení pro lezce a horolezce. Italská značka znamená vysokou spolehlivost.
Zobrazení Mřížka Seznam

749 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

749 výrobky

Vymazat

Climbing Technology je značka, která se již řadu let specializuje na navrhování a výrobu lezeckého a horolezeckého vybavení. Společnost se sídlem v Itálii je jedním z předních dodavatelů vybavení pro rekreační lezení, sportovní lezení a horolezectví. V nabídce značky nechybí ani rozsáhlé oddělení horského záchranářství a vybavení pro práce ve výškách. Komplexní nabídka lezeckého vybavení Climbing Technology zahrnuje vhodné řešení nejen pro lezce začátečníky, ale také pro profesionály, kteří se nebojí ani těch nejtěžších horských výzev. To, co značku CT odlišuje od konkurence, je velmi vysoká kvalita jejich výrobků. Většina z nich se vyrábí v Itálii, a díky opravdu přísným standardům kvality, je každý výrobek doladěn do posledního detailu.

Lezecké vybavení Climbing Technology – inovativní řešení a perfektní zpracování

Značka Climbing Technology nabízí lezecké vybavení používané jak při sportovním lezení, tak při horolezectví. Velký výběr modelů umožňuje přizpůsobit vybavení potřebám a dovednostem lezců. Najdete mezi nim lehké karabiny a lezecké expresky používané jak na panelové, krátké sportovní cesty, tak na bigwall lezení. Inovativní jistící prvky zajišťují maximální bezpečnost jak na stěně, tak v horách. Stálou součástí nabídky jsou pánské a dámské lezecké postroje.

Extrémně spolehlivé vybavení pro práci ve výškách .

Lidé, kteří pracují ve výškách nebo v oblastech, kde hrozí pád z výšky, zcela určitě ocení spolehlivé jistící vybavení značky CT. Upínací zařízení pro efektivní výstup po laně, lana s tlumiči energie, háky, pracovní přilby a lanové brzdy na ocelová lana, to je jen malá část pestré nabídky značky CT. Různorodé modely jsou vhodné jak pro průmyslové lezectví, tak pro práci v horských podmínkách. Mezi vybavením je mnoho prvků používaných také při záchraně ve výškách.

Zimní horská výbava CT - nepostradatelná při zdolávání zasněžených vrcholů.

Cepíny Climbing Technology, nesmeky a ledovcové šrouby tohoto italského výrobce si získávají uznání těch nejzkušenějších lezců a horolezců. Zimní výbava zahrnuje modely pro pokročilé uživatele a turisty, kteří se svým zimním dobrodružstvím na horách teprve začínají. Turistické mačky Climbing Technology se osvědčí na jednodušších stezkách. V horách se často používají ikonické mačky Climbing Technology Nuptse v košíkové, poloautomatické a automatické verzi. V nabídce CT najdete také široký výběr cepínů. Horolezecký cepín nebo turistický cepín CT zaručuje efektivní a bezpečný pohyb bez ohledu na druh zdolávaného terénu.

Vybavení Climbing technology pro via ferraty a lanové parky

V nabídce italského výrobce samozřejmě nemohl chybět široký výběr vybavení na via ferraty, které jsou v této zemi velmi oblíbené. Katalog Climbing Technology proto zahrnuje různé tlumiče, úvazky a helmy, které zajistí maximální pohodlí a bezpečnost při pohybování se po ferratách. Modely pro začátečníky i pokročilejší uživatele Vám umožní absolvovat via ferraty všech stupňů obtížnosti. Dostupné vybavení doplňují nejjednodušší modely určené pro intenzivní používání v lanových parcích. Odolné a intuitivní postroje a helmy jsou ideální pro zábavu na takových místech.