top

Kempingové skříňky

Kempinkové skříňky jsou skládací modely, které si můžete vzít s sebou na kempování, abyste měli své oblečení a vybavení uspořádané. Turistické kuchyňské skříňky se stolní deskou usnadňují přípravu pokrmů.
3
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Kempinkové skříňky znamenají vysokou funkčnost při kempování

Když kempujete delší dobu nebo kempujete na jednom místě, může být množství vybavení, které si s sebou berete, často ohromující. Abyste měli v kempinkovém vybavení pořádek, potřebujete ho někam uložit. Kempinkové skříňky jsou pro tuto roli ideální. Speciálně připravené skládací modely usnadňují jejich sbalení s ostatním vybavením do auta. Po rozložení se z nich stane plně funkční kempingová skříňka s policemi, která poskytuje dostatek prostoru pro menší vybavení nebo oblečení. Tento typ kempingového nábytku je ideální pro delší pobyty na jednom místě a také pro rodinnou dovolenou, kdy může být udržování pořádku ve stanu a kolem něj obzvláště obtížné.

Turistické skříně pro různé účely

Kempinkové skříňky jsou obvykle založeny na lehkém hliníkovém rámu. Vhodně navržená konstrukce umožňuje jeho složení na plocho pro přepravu. Stěny jsou vyrobeny z pevného materiálu. Dvířka na zip chrání obsah před snadným zaprášením nebo vniknutím zvířat. Turistické skříňky slouží jak pro oblečení, tak pro další turistické vybavení. Velmi oblíbené jsou kempinkové kuchyňské skříňky, do kterých můžete snadno uložit hrnce, pánve, talíře nebo příbory. Jedná se o skvělý doplněk do turistické kuchyně, který vám výrazně usnadní vaření a přípravu i složitějších pokrmů usnadní stejně jako doma. Horní část těchto skříněk obvykle tvoří pracovní deska, na které můžete snadno připravovat chutné pokrmy. Modely s větrným deflektorem navíc chrání hořák před poryvy větru, takže proces vaření je předvídatelnější a mnohem rychlejší.

Kempinkové skříňky, které si můžete koupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme velký výběr turistických skříní různých velikostí a účelů. Bez ohledu na velikost stanu a počet osob jistě najdete skříňku, která se perfektně hodí do vaší kuchyně nebo ložnice. Cestovní skříně znamenají maximální pohodlí při každé cestě.