top

Dámské bundy GORE-TEX

Dámské bundy GORE-TEX® poskytují dokonalou ochranu před deštěm, sněhem a vodou. Dělejte to, co vás baví, venku - bez ohledu na počasí!
73
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 73

na stránce
 1. -34%
  Dámská bunda GORE-TEX Marmot Minimalist Jacket - blk

  wish list

 2. -17%
  Dámská bunda Dynafit Free GORE-TEX Jacket - winter moss

  wish list

 3. -32%
  Dámská bunda Arcteryx Sentinel AR Jacket - magic wander

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 73

na stránce

Dámské bundy GORE-TEX® vás udrží v suchu

Membrána GTX je řešení, které dobře znají všichni outdooroví nadšenci. Extrémně tenká vrstva skrytá pod obličejovou tkaninou má výraznou strukturu, která je zodpovědná za její fantastické vlastnosti. Speciální póry jsou dostatečně malé na to, aby nepropustily kapky vody, ale dostatečně velké na to, aby umožnily únik vodních par. Dámské bundy GORE-TEX® vybavené touto technologií jsou ideální svrchní vrstvou pro řadu aktivit v horách i v méně náročném prostředí. Dámské bundy s membránou GORE-TEX® jsou vysoce voděodolné a plně větruodolné, takže nepropustí žádné živly. Z vnitřní strany zajišťují příjemné klima a umožňují účinný odvod tělesných par.

Membránové bundy GORE-TEX® pro každou milovnici hor

Nabídka modelů vybavených legendární membránou GTX je velmi široká. Každý turista a milovník horských sportů si tak může vybrat tu správnou bundu GORE-TEX® pro ženy. A tento model splňuje její očekávání. V našem horském obchodě jednoznačně dominují dámské bundy GORE-TEX® pro turistiku a horolezectví. Najdete mezi nimi jak oblíbené kousky, které se vyskytují na mnoha horských stezkách, tak i nejmodernější modely určené do vysokých hor. Ať už se věnujete jakémukoli typu turistiky, dobře zvolená dámská bunda GORE-TEX® vás jistě ochrání před vodou i v extrémních podmínkách. Mezi modely jsou také ultralehké membránové bundy, které se skvěle hodí jako pohotovostní bundy. Nejčastěji jsou uloženy v batohu, připraveny kdykoli si je nasadit a ochránit vás před nečekanými srážkami. Membrána se používá také u dámských lyžařských bund a zimních bund. V kombinaci se zateplením tvoří dokonalou dvojici, díky níž si zimu znovu zamilujete!

Dámské bundy GORE-TEX® podle vašich potřeb

Všechny dámské bundy GORE-TEX® poskytují nejvyšší úroveň nepromokavosti, ale liší se konstrukcí, vnějšími materiály a určením. Proto je v každém modelu GORE-TEX® několik typů membrán. Dámské bundy GORE-TEX® Pro nabízejí nejodolnější lamináty - kombinaci vnější tkaniny, membrány a podšívky. Je ideální pro pohyb v kamenitém terénu v horách. Mezi turistkami jsou nejoblíbenější výrobky GORE-TEX®. Tyto mimořádně všestranné modely jsou ideální pro výlety s batohem. GTX Paclite je skvělou volbou pro cestování bez batohu. Tento relativně tenký laminát je ideální pro rychlé trasy. Milovníci běhu ocení nejnovější běžecké bundy GORE-TEX® Shakedry s inovativní konstrukcí, která umisťuje membránu na vnější stranu.

Konstrukční řešení dámských bund s membránou GORE-TEX®

Dámské bundy GORE-TEX® jsou specializované modely s mnoha dalšími funkcemi pro maximální pohodlí. Všechny švy jsou podlepené a zipy jsou zatavené nebo opatřené záplatami. Díky tomuto řešení se voda nedostane dovnitř. Žádný model se samozřejmě neobejde bez kapoty. Jsou k dispozici v integrovaném nebo odnímatelném provedení. Dámské lyžařské a lezecké bundy GORE-TEX® mají navíc často kapuci kompatibilní s helmou. Dalším důležitým prvkem jsou stahovací šňůrky a pásky na suchý zip, kterými lze upravit spodní lem, manžety a límec. Dámské bundy GORE-TEX® mají také praktické vnější a vnitřní kapsy. Obzvláště bohaté jsou v cestovních modelech, takže každou drobnost máte vždy po ruce.

Dámské bundy GORE-TEX® - obchod 8a.cz široký výběr modelů

Nabízíme široký výběr modelů od předních výrobců horského a outdoorového oblečení. Rafinované bundy do deště s membránou jsou vynikající volbou bez ohledu na roční období. Ochrání vás, ať už jde o jarní průtrž mračen, nebo zimní vánici. Dámské bundy GORE-TEX® jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů řemeslného zpracování a z pokročilých materiálů. Každý model je důkladně testován v přísných laboratorních podmínkách a zaručuje úplnou ochranu proti srážkám. Každý prvek bundy musí být testován, aby bylo zajištěno, že poskytuje účinnou ochranu i ve větrných podmínkách. Objevte naši nabídku dámských bund 8a.cz a najděte si ideální model pro vás!