top

Spacáky pro děti

Speciálně pro nejmenší turisty jsou připraveny modely spacích pytlů pro děti. Díky vhodné délce a izolaci jsou dětské spací pytle zárukou pohodlného spánku po aktivním dni.
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Dětský spacák Deuter Overnite - jade/deep sea

  wish list

 2. -10%
  Dětský spacák Deuter Overnite - deep sea/ink

  wish list

 3. -10%
  Dětský spacák Coleman Lotus S
  Dětský spacák Coleman Lotus S
  1 275 Kč 1 417 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Vymazat

Dětské spacáky určené pro nejmenší

Dětské spacáky, které zajišťují pohodlný spánek, jsou nezbytným vybavením při pěších výletech s menšími dětmi. Abychom malým turistům poskytli dostatečný tepelný komfort, nabízíme v našem obchodě dětské spacáky známých značek. Většina z nich je založena na stejných technologiích a řešeních jako modely pro dospělé. Díky tomu poskytují fantastické izolační vlastnosti a maximální pohodlí při spánku. Spací pytle pro děti se navíc vyznačují zajímavými barvami. Speciální modely pro chlapce a dívky způsobí, že se děti budou těšit do postele, zejména po dobrodružném dni.

Různé dětské spacáky

Dětské spací pytle se vyrábějí ve dvou tvarech - tradiční obdélníkový, který lze snadno přeměnit na peřinu, a také ten, který připomíná mumii. První z nich je ideální pro teplejší noci a dlouhé kempování. Večer jej můžete rozepnout a použít místo deky pro chladnější večery před stanem. Druhá tvar je mnohem lepší v chladnějších podmínkách, protože poskytuje dodatečnou ochranu hlavy, která je náchylná k rychlému prochladnutí. Je to dobrá volba pro chladnější období, zejména v přechodných ročních obdobích. Mumiový tvar skvěle padne, takže teplo zůstává mnohem blíže k tělu. Dětské spacáky s nastavitelnou délkou jsou mezi rodiči také velmi oblíbené. Díky možnosti prodloužení spacího pytle se snadno přizpůsobí výšce rychle rostoucího dítěte. Naše dětské spací pytle jsou ideální pro rodinné kempování, letní tábory a dovolené.

Tepelný komfort v dětských spacích pytlích

Modely určené pro děti obvykle nabízejí vysoký tepelný komfort. Dětská těla jsou však v různých věkových kategoriích natolik odlišná, že nebyla vyvinuta žádná univerzální norma pro měření teploty dětských spacích pytlů. Proto většina značek neuvádí teplotní doporučení pro konkrétní modely spacích pytlů a spoléhá se na rodiče, kteří znají své dítě nejlépe.

Dětské spacáky v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr dětských spacích pytlů renomovaných značek. Výrobci jako Deuter, Outwell, Hannah a Coleman zaručují nejvyšší kvalitu a vynikající užitné vlastnosti. Každý rodič si najde ten správný spací pytel pro první výlet s batohem nebo delší pobyt v kempu. Pestrá škála barev umožňuje vybrat ten správný spací pytel pro dívky i chlapce různého věku. Spací pytel je k dispozici v různých velikostech, takže jej lze dokonale přizpůsobit výšce dítěte.