top

Běhání

Běhání je svoboda, péče o sebe a výzva. Proto vám běžecký obchod 8a.cz nabízí ta nejlepší řešení. Nabízíme produkty pro horské běžce špičkových značek: Dynafit, La Sportiva, Salomon, Inov-8!
Zobrazení Mřížka Seznam

2033 výrobky

  1. -19%
    Čelovka Silva Trail Speed 5XT

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

2033 výrobky

Vymazat

Běžecký obchod 8a.cz znamená široký výběr produktů

Nabídka našeho internetového obchodu zahrnuje vše, co potřebujete při své sportovní vášni. Ať už jste v horském běhu začátečník, nebo se účastníte ultramaratonů, určitě najdete ty správné produkty, které budou vyhovovat vašim potřebám. Naše běžecké boty jsou technicky vyspělé a vhodné do hor, na lesní cesty i do města. Obchod pro běžce 8a.cz je také řada špičkových běžeckých produktů, jejichž řešení vám zrychlí, zefektivní a zpříjemní běh. V naší nabídce najdete běžecké oblečení, tj. běžecká trička, běžecké bundy, mikiny, spodní prádlo a ponožky. Nemohly chybět ani doplňky, jako jsou běžecké batohy, běžecké vesty nebo ledvinky na běhání, láhve na vodu, multisportovní hodinky a sluneční brýle.

Běh - obchod 8a.cz poskytuje také oblečení pro běžce

V našem běžeckém obchodě najdete svrchní oblečení v podobě prodyšných mikin a triček. Ať je počasí jakékoliv, ať se věnujete jakékoliv aktivitě, vždy se najde něco, co vám bude vyhovovat. Každý kus běžeckého oblečení, který najdete v našem obchodě, je především vysoce odolný proti vlhkosti. Materiály používané výrobci zachovávají část přirozené prodyšnosti pokožky, takže se výrazně snižuje riziko přehřátí. Pokud rádi běháte, obchod 8a.cz se svým širokým sortimentem výrobků zajistí, abyste z námahy, kterou vynakládáte na uběhnuté kilometry, vytěžili maximum. To vám usnadní absolvování tréninku nebo účast na závodech. Oblečení v našem obchodě znamená také maximální volnost pohybu. Díky tomu vás nic neomezí ani při tom nejdynamičtějším běhu. Syntetická běžecká trička poskytují vynikající podporu termoregulace. Tím se zabrání přehřátí a prochladnutí v chladnějších dnech. Běžecký obchod 8a.cz má také trička s antibakteriálními technologiemi. Díky nim budete mít déle svěží pokožku.

Spodní prádlo pro běžce se musí vyznačovat vynikající prodyšností. Toho lze dosáhnout pomocí syntetických materiálů nebo přírodní merino vlny. Zároveň musí být spodní prádlo v podobě slipů, kalhotek, podprsenek a ponožek přiměřeně jemné. Běžecký obchod 8a.cz má oblečení, které nedráždí pokožku. Je to díky materiálům příjemným na dotek a plochým švům, které je spojují. Kromě toho má spodní prádlo často antibakteriální vlastnosti. Díky tomu se minimalizuje riziko rychlého vzniku nepříjemného zápachu a i dlouhé běhy budou mnohem příjemnější.

Běžecký obchod 8a.cz poskytuje také oblečení, které vás ochrání před proměnlivým horským počasím. Softshellové kalhoty a bundy s membránou jsou skvělou podporou, když chcete běhat i přes déšť. Díky tomu nezmoknete, když se z nebe spustí déšť. Běžecký obchod 8a.cz vás svými bundami zároveň ochrání před chladivými účinky větru. Moderní běžecké bundy od značek Dynafit, La Sportiva a Salomon jsou extrémně lehké a můžete si je vzít s sebou na jakoukoli trasu.

Obuv v běžeckém obchodě 8a.cz

Běžecké boty jsou bezpochyby jednou z nejdůležitějších součástí vybavení každého běžeckého nadšence. Obuv pro běžce nabízená obchodem 8a.cz kombinuje řadu technických řešení, díky nimž se na trase budete pohybovat dynamicky. Právě díky nim je překonávání každého dalšího kilometru snazší. Běžecký obchod 8a.cz nabízí široký výběr lehkých a prodyšných bot určených pro teplejší roční období i běžecké boty s membránou GORE-TEX® pro chladnější teploty a srážky. Nepromokavé běžecké boty účinně zabraňují pronikání vody skrz svršek, takže v dešti rychle nepromoknete. Obuv GORE-TEX® také nabízí vysokou prodyšnost, což je důležité zejména při intenzivní námaze, jako je běh. Outdoorová běžecká obuv musí také poskytovat dobrou přilnavost v rozmanitém terénu a dobrou stabilitu. Moderní systémy používané v podrážce, speciální pryžové směsi nebo inovativní tvary vzorku, které lze nalézt v modelech On Running, se promítají do výjimečných terénních vlastností tohoto typu obuvi. To zvýší vaši bezpečnost na závodech i během dlouhých tréninků. S dobře padnoucí obuví bude běh ještě efektivnější.

Běžecký obchod 8a.cz nabízí také běžecké příslušenství

Příslušenství pro běhání zahrnuje řadu užitečných doplňků. Batohy na běh na delší vzdálenosti umožňují nosit hydrovak, takže budete mít vždy přístup k potřebné vodě. Ledvinka na běhání nebo vesta jsou velmi praktické při minimalistických bězích. Když běžíte po setmění, bez čelovky se neobejdete. Vše bude přehlednější a váš noční běh bezpečnější. Běžecký obchod 8a.cz nabízí také brýle a návleky na boty do blátivých podmínek. Najdete zde vše, co potřebujete pro svůj běh, a ještě něco navíc.