top

Pánská tílka a trička

Turistická trička a pánské turistické košile jsou základem úspěšné horské túry. Usnadňují vám ujetí každého nového kilometru. V naší široké nabídce najdete ten správný model.
Zobrazení Mřížka Seznam

893 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

893 výrobky

Vymazat

Pánská bavlněná trička - pro lehčí túry

Tradiční materiál bavlna se dobře hodí na tzv. turistiku, kdy horskou stezku zdoláváte s lehčím batohem. Přírodní vlákno výrazně zvyšuje tepelný komfort v teplých dnech a zajišťuje příjemné větrání. V kombinaci s krátkým střihem rukávů tak nehrozí riziko přehřátí. Pánská turistická trička z bavlny jsou také velmi měkká. To znamená, že nezpůsobují nepříjemné podráždění pokožky, což v podstatě zvyšuje komfort používání. Mnoho oděvních značek, jako je Patagonia, nabízejí turistická trička vyrobená z recyklovaného materiálu nebo materiálu z udržitelných zdrojů. Reaguje tak na celosvětové trendy v oblasti životního prostředí, takže se můžete vydat na cestu s klidným svědomím. V této kategorii najdete také městské modely, trička s potiskem a turistické polokošile, které můžete nosit každý den. Svou vášeň pro přírodu tak můžete vyjádřit všem kolem sebe a zároveň si užívat pohodlí na stezkách.

Pánské turistické košile - klasický styl a moderní technologie

Naši dědové a otcové měli trekové košile z flanelu, což bylo v té době jediné možné řešení. V dnešním světě však značky vyrábějící turistické košile používají moderní technologie materiálů v kombinaci s klasickým stylem. V důsledku toho najdete na 8a.cz rychleschnoucí modely, které jsou navrženy tak, aby snižovaly riziko přehřátí. To znamená, že si zachováte část přirozené prodyšnosti pokožky, což vám umožní užívat si příjemné suché klima po delší dobu. Vícedenní treky nutí turistu vzít si jen maximálně funkční oblečení. Proto jsou pánské turistické košile často vybaveny technologiemi, které omezují vznik nepříjemných pachů. To je dáno jejich antibakteriálními vlastnostmi, díky nimž si outdoorové oblečení déle zachová svou svěžest. Většina modelů turistických košil je vybavena UV filtrem. Díky tomu se vyhnete popálení kůže a samotná konstrukce zůstane odolná po několik dalších sezón.

Pánská turistická trička Merino - tepelný komfort

Pro zkušené horské turisty obchod 8a.cz nabízí turistické košile z merino vlny. Její schopnost účinné termoregulace usnadňuje vyhnout se přehřátí a tepelným ztrátám v chladnějších dnech. To umožňuje snadnější zdolávání nejnáročnějších treků i lehčích rekreačních výletů. Výrobci jako Icebreaker, Sensor a Salewa vytvářejí svá turistická trička také díky antibakteriálním vlastnostem merino vlny. Díky tomu můžete v takovém modelu chodit na túry delší dobu a zachová si svou svěžest. To omezuje vznik nepříjemných pachů, což nepochybně zvyšuje pohodlí turisty. V těchto trekových tričkách je použit přídavek nylonu, který zvyšuje jejich odolnost. To zaručuje, že si takový model zachová svou funkčnost po několik dalších sezón. Merino vlna v turistickém tričku je také skvělou ochranou proti podráždění pokožky. Je velmi jemná, takže její nošení tento nepříjemný jev nezpůsobí.

Rychleschnoucí pánská trička pro běhání v horách a městský trénink

Široká nabídka produktů v obchodě 8a.cz je vyrobena z rychleschnoucích materiálů. Jejich důležitou vlastností je schopnost zachovat přirozenou prodyšnost pokožky, což snižuje její přehřívání. Takové řešení se používá jak u běžeckého, tak u trekingového oblečení, díky čemuž je vykonávaná činnost velmi pohodlná. Umožňuje také použít tričko jako první vrstvu oblečení, přes kterou obléknete teplou mikinu a nepromokavou bundu. Pak je transport vlhkosti z pokožky do atmosféry dostatečně účinný, což je příznivé pro zdolávání jakýchkoli outdoorových výzev.