top

Dámské trekingové košile

V dámských trekingových tričkách budete na stezkách vypadat skvěle. Dají vyniknout vaší ženské přirozenosti a zajistí vám pohodlí při zdolávání dalšího vrcholu.
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské trekové košile - výhody designu

Košile nejsou vyhrazeny jen pro slavnostní příležitosti. Jejich konstrukce umožňuje použití i při horské turistice. Outdoorové modely se vyznačují nízkou hmotností a zvýšenou odolností. Díky tomu jsou ideální pro případy, kdy potřebujete překonat překážku na stezce. Často také nabízejí ochranu proti UV záření. Jejím blokováním chrání například před předčasným stárnutím kůže a popáleninami. Můžete si tak bezpečněji užít procházky za slunečného dne. Kromě typických technických vlastností mají trekové košile také výrazný design, který z nich činí oblíbenou volbu pro každodenní nošení. Jsou dokonalým doplňkem ke klasickým džínům a skvělým kouskem k mnoha dalším outfitům.

Dámské trekové košile jsou správnou volbou materiálů

Návrháři při výrobě tohoto typu oděvů využívají především syntetické materiály. Modely jsou vyrobeny například z polyesteru, který se často používá v outdoorovém oblečení. To je způsobeno dobrou prodyšností. To znamená, že polyesterová vlákna během aktivity aktivně odvádějí vlhkost od pokožky. Přenášejí vlhkost do vnější vrstvy materiálu, kde se může odpařovat, což vede k příjemnému klimatu vedle těla. Nepříjemné pocení se tak snižuje. Přídavek nylonu dodává košili větší odolnost. Často je podepřena ripstopovou konstrukcí, díky níž je celá věc ještě odolnější proti náhodnému mechanickému poškození. Tím se prodlouží doba, po kterou můžete model využívat.

Dámské trekové košile znamenají pohodlí

Je nepochybné, že abyste byli ochotni daný kus oblečení používat, je důležité, aby vám poskytoval také pohodlí. Na dámské trekové košile se můžete spolehnout i v tomto ohledu. Je to proto, že jsou mírně elastické, často díky přídavku elastanu. Díky tomu tyto turistické modely nejen lépe sedí na těle, ale také nabízejí volnost pohybu. To je také způsobeno střihem. Správné profilování košil umožňuje přizpůsobit se pohybům uživatele. Můžete tak pohodlně pochodovat s holemi nebo sáhnout do batohu. Protože košile často přicházejí do přímého kontaktu s pokožkou, jsou příjemné i na dotek. Díky tomu nepřispívají k podráždění a zajišťují vám pohodlí. Další důležitou vlastností je nízká hmotnost modelů. Díky tomu je jejich přeprava jednodušší.

Dámské trekové košile - příjemný design

Důležité jsou také vizuální aspekty používaných modelů. Díky nim si můžete skvěle vypadat i při outdoorových aktivitách. V obchodě najdete košile s klasickým designem i košile, jejichž design byl mírně pozměněn použitými detaily. Dámské trekové košile mají často kapsy, které jim dodávají zajímavý vzhled. Umožňují také snadné uložení drobných předmětů. Pozitivní vliv na celkový vzhled má také umístění knoflíků a límce. Takto propracovaná konstrukce je zárukou stylového outfitu při vašem příštím výletu do hor. Mnoho modelů lze používat i v méně aktivním období. Jejich ležérní provedení se bude hodit při rodinných piknicích v přírodě nebo procházkách.

Dámské košile s ohrnutými rukávy ideální pro přechodné období

Mezi dámskými trekovými košilemi jsou jistě velmi oblíbené modely s možností pohodlného vyhrnutí rukávů. Vyznačují se malým knoflíkem na rukávu, do kterého lze upevnit manžetu nebo speciální upevnění rukávu. Toto řešení je velmi praktické při proměnlivém počasí. Když se na slunci oteplí, změníte rukáv na krátký; když fouká chladný vítr nebo se ocitnete ve stínu, můžete ho snadno spustit. Může se zdát, že si můžete vyhrnout rukáv každé košile. Určitě můžete, ale pouze košile, které jsou navrženy tak, aby se rukávy vyhrnovaly, zajišťují, že vám rukáv při rychlé chůzi na stezce nespadne. Připnutý rukáv navíc skvěle padne a poskytuje skvělý vzhled, čímž zcela mění celý styl košile. Dámské trekové košile s ohrnutými rukávy jsou skvělým doplňkem vašeho šatníku, když se vydáte na safari, i pro každodenní nošení při pochůzkách ve městě. Prohlédněte si jedinečné designy předních outdoorových značek a vytvořte si svůj vlastní jedinečný vzhled!