top

Hole pro běžce

Hole pro běžce jsou speciálně navrženy pro milovníky trailového běhu. Jsou lehké a mají dobrou pevnost. Navíc je lze složit a rozložit během několika sekund.
25
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce
 1. -10%
  Trekové hole Grivel Trail Three
  Trekové hole Grivel Trail Three
  2 375 Kč 2 639 Kč

  wish list

 2. -8%
  Hliníkové hole Grivel Trail Vario

  wish list

 3. -10%
  Trekingové hole Gabel FR-5 FL Lite XTS

  wish list

 4. -10%
  Trekingové hole Gabel FR-5 FL Lite XTL

  wish list

 5. -5%
  Hole Komperdell .FXP Trail
  Hole Komperdell .FXP Trail
  2 986 Kč 3 144 Kč

  wish list

 6. -10%
  Trekingové hole Salewa Carbonium Alp Speed - blue

  wish list

 7. -5%
  Běžecké hole Gipron Mont Blanc Alu

  wish list

 8. -8%
  Trekingové hole Camp Sky Carbon Evo

  wish list

 9. -8%
  Trekingové hole Camp Sonic Alu Evo

  wish list

 10. -10%
  Trekingové hole Fjord Nansen Niva - total eclipse

  wish list

 11. -30%
  Skládací hole Black Diamond Distance Z

  wish list

 12. -10%
  Skládací hole Black Diamond Alpine Carbon Z Trekking

  wish list

 13. -10%
  Trekingové hole Black Diamond Alpine FLZ

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

25 položek

na stránce

Hole pro běžce jsou skvělým doplňkem pro běh v kopcovitém terénu

Chcete podpořit své tělo při dynamickém běhu? Pak se rozhodněte pro funkčně konstruované běžecké boty Vytvářejí další opěrný bod, který vám pomůže na plánované trase. Díky nim budete moci efektivně dosáhnout svého cíle. Celek je vynikající podporou v terénu. Vzhledem ke svému účelu použití se hole velmi snadno skládají a rozkládají, takže si můžete vychutnat hladký průběh. Jsou ideální, když chcete překonat značné kopce.

Hliníkové nebo karbonové - které běžecké hole si vybrat?

Vzhledem ke svému účelu se běžecké lyže musí vyznačovat pokročilou konstrukcí. Velmi často jsou vyrobeny z uhlíku, který dokonale kombinuje dvě oblasti. Na jedné straně je lehký, na druhé straně má také dobrou pevnost (i když je díky své tuhosti méně odolný proti zlomení). Nízká hmotnost je klíčem k efektivní mobilitě. Pokud nechcete používat hole a připevnit je k batohu, když jdete určitou vzdálenost, můžete si být jisti, že to neovlivní vaši schopnost dynamicky sledovat svůj cíl. Některé modely jsou vyrobeny z hliníku. Tato slitina váží o něco více než karbon, ale je pružnější. Dobře odolává namáhání, které vzniká při opírání se o tyče. Na trhu jsou také hole, které jsou vyrobeny z kombinace karbonu a hliníku. Tato rozmanitost modelů vám umožní vybrat si ten, který splňuje vaše požadavky.

Hole pro běžce - další výhody

Pohodlí holí závisí také na konstrukci úchopové části. Použité materiály musí obzvláště dobře odvádět vlhkost z oblasti rukou. Zvýšená suchost v této oblasti zlepšuje přilnavost. Pohodlí úchopu závisí také na profilu rukojeti. Je navržen tak, aby se o něj ruka mohla správně opřít. běžecké hole jsou také vybaveny poutky na zápěstí. Ty je pomáhají pohodlně udržet na místě. Jsou také prodyšné a někdy odvětrávané. Tímto způsobem zajišťují příjemné klima v oblasti zápěstí. Konstruktéři také zajišťují, abyste mohli tyče bez problémů skládat a rozkládat. Obvykle mají konstrukci sondy, takže celý proces trvá několik sekund. Ve složeném stavu má celý model malé rozměry, takže jej lze snadno přenášet v batohu. Dalším důležitým ústavním prvkem je špička. Renomovaní výrobci běžeckých holí, jako jsou Black Diamond, Fizan, Dynafit nebo Komperdell, jsou k dispozici na adrese 8a.czVšechny mají hroty, které se dobře osvědčují na různých typech půdy. Často se také setkáte s gumovými překryvy, které zabraňují přílišnému tření špiček o asfalt.