top

Reima

Reima je finská značka specializující se na dětské oblečení. Její sortiment zahrnuje dětské oblečení určené na léto i zimu, které dokonale ochrání děti před nepříznivým počasím. Dětské kombinézy, zimní bundy, kalhoty a trička Reima se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a materiálů, které zaručují vynikající užitné vlastnosti a vysokou odolnost.
42
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce
 1. -30%
  Dětské boty Reima Coconi - ochre yellow

  wish list

 2. -30%
  Dívčí obuv Reima Coconi - khaki green

  wish list

 3. -30%
  Dívčí obuv Reima Vikkela - black

  wish list

 4. -30%
  Dívčí obuv Reima Coconi - black
  Dívčí obuv Reima Coconi - black
  1 201 Kč 1 716 Kč

  wish list

 5. -31%
  Dětské boty Reima Edistys - ochre yellow

  wish list

 6. -31%
  Dětské boty Reima Wetter 2.0 - navy

  wish list

 7. -30%
  Dětské návleky Reima Taika 2.0 - navy

  wish list

 8. -31%
  Dětské boty Reima Edistys - black

  wish list

 9. -31%
  Dětské boty Reima Wetter 2.0 - ochre yellow

  wish list

 10. -31%
  Dětské boty Reima Wetter 2.0 - deep purple

  wish list

 11. -30%
  Dětské návleky Reima Loikaten 2.0 - navy

  wish list

 12. -31%
  Dívčí obuv Reima Edistys - magenta purple

  wish list

 13. -30%
  Dětská mikina Reima Turkikas - thyme green

  wish list

 14. -30%
  Dívčí mikina Reima Moomin Kramgo - peach pink

  wish list

 15. -30%
  Dešťová souprava Reima Thiku - yellow

  wish list

 16. -30%
  Dešťová souprava Reima Thiku - candy pink

  wish list

 17. -30%
  Dešťová souprava Reima Thiku - navy

  wish list

 18. -30%
  Dětské rukavice Reima Kura - candy pink

  wish list

 19. -30%
  Dívčí bunda Reima Vatten - navy
  Dívčí bunda Reima Vatten - navy
  1 040 Kč 1 487 Kč

  wish list

 20. -30%
  Dětská bunda Reima Vantti - true blue

  wish list

 21. -30%
  Dětská bunda Reima Vantti - light grey

  wish list

 22. -30%
  Dívčí bunda Reima Vesi - navy/pink

  wish list

 23. -30%
  Dětská bunda Reima Koski - greyish green

  wish list

 24. -30%
  Dětská bunda Reima Fossila - navy

  wish list

 25. -30%
  Dívčí bunda Reima Vantti - pink coral

  wish list

 26. -30%
  Dětská bunda Reima Fiskare - radiant orange

  wish list

 27. -30%
  Dětská bunda Reima Fiskare - navy

  wish list

 28. -30%
  Dětská bunda Reima Fiskare - dark aqua

  wish list

 29. -30%
  Dětská bunda Reima Lampi - navy

  wish list

 30. -30%
  Dětská bunda Reima Fossila - neon green

  wish list

 31. -30%
  Dětská bunda Reima Vesi - greyish green

  wish list

 32. -30%
  Dětská bunda Reima Vantti - radiant orange

  wish list

 33. -30%
  Dětská bunda Reima Vantti - tomatto red

  wish list

 34. -30%
  Dětská bunda Reima Fossila - tomato red

  wish list

 35. -30%
  Dívčí bunda Reima Lampi - rose blush

  wish list

 36. -30%
  Dívčí bunda Reima Koski - deep purple

  wish list

 37. -30%
  Dětská bunda Reima Vantti - navy

  wish list

 38. -30%
  Dětská bunda Reima Fiskare - deep purple

  wish list

 39. -30%
  Dívčí bunda Reima Filppula - deep purple

  wish list

 40. -30%
  Dětská bunda Reima Vesi - navy

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce

Reima - oblečení pro děti

Finská značka je víc než jen další společnost vyrábějící dětské oblečení. Je to výrobce oblečení pro aktivní batolata, která jsou budoucností tohoto světa. Fyzická aktivita a pohyb venku jsou přirozenou vlastností každého dítěte. S ohledem na to je navrženo dětské oblečení Reima. Prioritou při jejich vývoji je ochrana před nepřízní počasí a volnost pohybu. Díky tomu mohou děti bezpečně prozkoumávat a poznávat svět outdooru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Zimní bundy a kombinézy Reima, letní trička a kraťasy a dokonce i obuv pro nejmenší jsou výrobky nejvyšší kvality vytvořené s ohledem na životní prostředí a s myšlenkou, že dětství je nejdůležitějším obdobím života, které do značné míry formuje naše budoucí postoje.

Historie značky Reima

Vše začalo recyklací. Počátky značky sahají až do roku 1944. Společnost byla založena v malém finském městě Kankaanpää. Kvůli nedostatku látek byly prvními výrobky dámské pracovní oděvy ze starých vojenských kombinéz. Profil výroby se však brzy změnil a společnost se zaměřila na outdoorové, turistické a sportovní oblečení šité především s ohledem na děti. V 50. letech 20. století se dětské oblečení vyrábělo většinou z velmi nekvalitních materiálů. Značka Reima jako první nabídla dětské oblečení z odolných materiálů, které se hodí na venkovní hry. V šedesátých letech došlo k rychlému růstu společnosti. K tomu přispěly dva faktory. Po prvé se otevřely trhy na Východě a po druhé společnost uvedla na trh oblečení z látky Enstex. Tato revoluční tkanina poskytla trvanlivost a voděodolnost na zcela nové úrovni. Bundy, kalhoty a celé dětské kombinézy Reima poskytovaly skvělou ochranu proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a snadnému ušpinění. V následujících letech se nabídka stále rozšiřovala. Během této doby značka vyráběla také sportovní oblečení pro dospělé a mládež a neustále sledovala měnící se trendy ve světě módy. Devadesátá léta přinesla výrobci Reima velké změny. Spojila totiž síly s další známou značkou – Tutta. Společně odkoupili značku Lassie. Kombinace zkušeností a technologického zázemí umožnila uvést na trh zcela nový typ dětského oblečení. Moderní oblečení z materiálu s impregnací Reimatec chrání před větrem a deštěm a zároveň poskytuje vysokou prodyšnost. Dokonalá kombinace vlastností dětského oblečení. Značka Reima se brzy stala synonymem špičkové kvality mezi dětským outdoorovým oblečením nejen ve Finsku, ale i v mnoha dalších zemích, kam se její výrobky vyvážely. V roce 2004 představila značka Reima svou první kolekci obuvi pro děti. Zároveň přestala navrhovat oblečení pro dospělé a plně se zaměřila na dětské oblečení. Tato specializace se ukázala být hitem. Od té doby společnost neustále roste a neustále zvyšuje svůj podíl na trhu. Dnes neustále přijímá nové výzvy a dodává dětské oblečení špičkové kvality do celého světa. Bundy, kalhoty, kombinézy a další výrobky Reima jsou k dostání v mnoha zemích. Vybírají si je aktivní rodiny, které hledají kvalitní oblečení pro své ratolesti.

Ochrana přírody jako starost o budoucnost budoucích generací

Lidé, kteří tvoří značku Reima, jsou si dobře vědomi moderních hrozeb v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Děti si musí hrát a chovat se v přírodě, ale zároveň ji musíme chránit před devastací a nadměrným využíváním. Pouze udržitelný rozvoj zachová divokou přírodu pro budoucí generace. Výrobce proto podniká veškeré kroky ke snížení negativního dopadu na životní prostředí. Děje se tak na mnoha úrovních, včetně udržitelných výrobků a odpovědných dodavatelských řetězců. Značka Reima klade velký důraz na to, aby její výrobky byly vysoce odolné. Díky tomu je lze používat ještě déle. Tím se šetří materiál i energie při výrobě dalších jednotek. Kromě toho musí být všechny použité materiály testovány, aby se zajistilo, že neobsahují látky škodlivé pro děti. Oblečení Reima neobsahuje toxické látky, takže je bezpečné i pro nejmenší děti. Finský výrobce dětského oblečení věnuje velkou pozornost také recyklaci. Většina technických oděvů se skládá z různých materiálů a vláken, které se vzájemně kombinují, což ztěžuje pozdější recyklaci takového výrobku. Oddělování jednotlivých vláken je velmi pracné, ne-li nemožné. Značka Reima uvedla na trh zcela nové řešení - monomateriál. Výrobky vyrobené touto technologií jsou vyrobeny z jediného druhu vlákna, takže se velmi snadno recyklují. Opotřebované bundy, kalhoty a kombinézy mohou mnohem snadněji a rychleji získat druhý život ve zcela nových výrobcích.

Dětské oblečení Reima si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr dětského oblečení finské značky. Velmi oblíbené je dětské zimní oblečení Reima - kombinézy, bundy, kalhoty nebo čepice. Poskytují teplo v chladných dnech a optimální ochranu před sněhem, ať už na lyžích, sáňkách nebo při zimních procházkách. Vysoká kvalita oděvů umožňuje dosáhnout vysoké nepromokavosti při zachování prodyšnosti. Reima nabízí také dětské oblečení na léto. Lehká trička a kraťasy nabízejí výjimečnou ventilaci a pohodlné nošení v nejteplejším počasí. Pokud právě hledáte kvalitní oblečení určené speciálně pro děti, tato finská značka vás jistě osloví!