top

The North Face Dámské boty

Pohodlné dámské boty od společnosti The North Face můžete nosit, pokud se chystáte do hor, na kempování nebo horolezecký výlet. V nabídce společnosti najdete modely ideální pro každodenní nošení i modely se specifickým určením.

Zobrazení Mřížka Seznam

121 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

121 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámská obuv The North Face na stezky i městské chodníky

Pohodlné dámské boty The North Face se vyrábějí v široké škále variant. V širokém sortimentu najdete modely pro každodenní nošení i pro turistické výpravy. Vizuálně působivé návrhy známého výrobce obstojí na rovných cestách, ale i na přírodních vyvýšeninách. Podrážky z odolných materiálů snadno odolávají oděru a udržují dobrou přilnavost i na mírně kluzkém povrchu. V kombinaci s přiléhavým svrškem tvoří funkční celek. Kolekce outdoorové obuvi jsou nejen propracované z hlediska pohodlí, ale také pečlivě promyšlené z hlediska designu. Můžete si být jisti, že takový pár bude módní a dodá každému oblečení šmrnc.

Dámské boty The North Face do hor

Je samozřejmé, že plochá městská obuv není vhodná na horské stezky. Pokud hledáte pohodlný model, se kterým bude každý váš krok potěšením, podívejte se na The North Face. Trekkingová obuv od tohoto výrobce bude pro tento typ výzvy ideální. Vícesměrná podrážka se přizpůsobí podkladu, na který šlapete, a umožní vám efektivní pohyb. I když vám příroda postaví do cesty překážky v podobě skalnatého terénu nebo bažinaté půdy, nezastaví vás to na cestě k cíli. Charakteristický běhoun trekingového modelu se díky své jedinečné struktuře snáze čistí od bláta usazeného v drážkách. Díky tomu bude chůze po různých površích pohodlnější.

Dámské turistické boty The North Face

Vyznavači horolezectví a horských aktivit by si měli prohlédnout řadu bot AMP obohacenou o membránu Gore-tex. Byly vytvořeny s ohledem na aktivní nadšenkyně a jsou výrazem technické představivosti designérů, kteří spojili originální design s technickými vlastnostmi konstrukce. Výsledkem je model, který lahodí oku a je ideální pro dynamická stoupání. Všechny horské účely je součástí špičkové kolekce přístupových bot The North Face. Díky svrškům z vysoce odolného nylonu a předním dílům ze semiše jsou boty vyrobeny tak, aby vydržely co nejdéle. Vnitřní strana je vybavena membránou GORE-TEX®, která udrží vaše nohy v suchu bez ohledu na počasí na zemi.