top

Městské tašky

Městské tašky jsou vynikající alternativou k batohům. Do menších modelů se úspěšně vejdou nejdůležitější doklady, peněženka a drobné předměty, zatímco do větších brašen se vejde notebook.
Zobrazení Mřížka Seznam

75 výrobky

 1. -26%
  Taška Tatonka Cavalier - navy

  wish list

 2. -26%
  Taška Tatonka Cavalier - black

  wish list

 3. -16%
  Taška Mammut Seon Pouch - black

  wish list

 4. -15%
  Taška Fjallraven Totepack No. 2 - navy

  wish list

 5. -15%
  Taška Fjallraven Totepack No. 2 - black

  wish list

 6. -28%
  Taška Black Diamond Gym 35 Gear Bag - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

75 výrobky

Vymazat

Sportovní tašky pro aktivní lidi ve městě

Sportovní tašky jsou velmi oblíbené a umožňují sbalit si oblečení na večerní trénink v posilovně nebo v parku. Renomované značky jako Deuter, Salewa nebo The North Face osloví všechny aktivní milovníky hor. Tyto společnosti jsou známé výrobou spolehlivých turistických batohů a zaručují, že batohy, které vyrábějí, jsou také vysoce odolné a mají dlouhou životnost. Jsou optimální volbou pro všechny aktivní lidi, kteří hledají spolehlivý způsob, jak nosit své každodenní nezbytnosti.

Městské tašky přes rameno jsou ideální volbou pro každodenní aktivity

Mezi městskými a turistickými taškami nošenými přes rameno lze rozlišit několik typů, které se liší konstrukcí a především velikostí. Nejmenší modely jsou určeny pro uložení drobných předmětů, jako jsou cestovní doklady, peněženka, klíče nebo malý fotoaparát. Kompaktní rozměry a funkční přihrádky, často v podobě malých organizérů, umožňují rychlý přístup k nejpotřebnějším věcem. Je to skvělá volba při turistických výletech, která vám umožní udržet pořádek v těch nejcennějších maličkostech. Středně velké městské tašky na notebook jsou nejoblíbenější volbou pro každodenní použití. Ramenní popruhy s nastavitelnou délkou a často přidávaným měkkým panelem poskytují pohodlí při cestování veřejnou dopravou i při delších procházkách. Oddělené přihrádky na notebooky, tablety, ale i dokumenty nebo knihy jsou optimálním řešením pro studenty nebo pracující. Největší modely připomínají malé cestovní tašky. Nejčastěji se volí k přenášení oblečení a sportovního vybavení. Snadno si do nich zabalíte všechny věci, které potřebujete na odpolední trénink.

Tašky přes rameno do města - pohodlí a jedinečný styl

Obchod 8a.cz nabízí mimořádně široký výběr barev i velikostí městských tašek. Nabízíme pánské i dámské městské tašky, které lze dokonale přizpůsobit vašim potřebám. Jsou ideální pro časté používání v městských oblastech.