top

Městské tašky

Městské tašky jsou vynikající alternativou k batohům. Do menších modelů se úspěšně vejdou nejdůležitější doklady, peněženka a drobné předměty, zatímco do větších brašen se vejde notebook.
78
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 78

na stránce
 1. -10%
  Cestovní taška Tatonka Flight Barrel - red orange

  wish list

 2. -10%
  Taška na zavazadla Tatonka Flight Barrel - blue

  wish list

 3. -30%
  Taška Craghoppers 40L Duffle - black

  wish list

 4. -30%
  Taška Craghoppers 40L Duffle - woodland green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 78

na stránce

Sportovní tašky pro aktivní lidi ve městě

Sportovní tašky jsou velmi oblíbené a umožňují sbalit si oblečení na večerní trénink v posilovně nebo v parku. Renomované značky jako Deuter, Salewa nebo The North Face osloví všechny milovníky aktivního pohybu na horách. Tyto společnosti jsou známé výrobou spolehlivých turistických batohů a zaručují, že batohy, které vyrábějí, jsou také vysoce odolné a mají dlouhou životnost. Jsou optimální volbou pro všechny aktivní lidi, kteří hledají spolehlivý způsob, jak nosit své každodenní potřeby.

Městské tašky přes rameno jsou ideální volbou pro každodenní aktivity

Mezi městskými a turistickými taškami nošenými na rameni lze rozlišit několik typů, které se liší konstrukcí a především velikostí. Nejmenší modely jsou určeny pro uložení drobných předmětů, jako jsou cestovní doklady, peněženka, klíče nebo malý fotoaparát. Kompaktní rozměry a funkční přihrádky, často v podobě malých organizérů, umožňují rychlý přístup k nejpotřebnějším věcem. Jedná se o skvělou volbu pro turistické cesty, která vám umožní mít své nejcennější věci v pořádku. Středně velké městské brašny na notebook jsou nejoblíbenější volbou pro každodenní použití. Ramenní popruhy s nastavitelnou délkou a často přidávaným měkkým panelem poskytují pohodlí při cestování veřejnou dopravou i při delších procházkách. Oddělené přihrádky na notebooky, tablety, ale i dokumenty nebo knihy jsou optimálním řešením pro studenty nebo pracující. Největší modely připomínají malé cestovní tašky. Nejčastěji se volí k přenášení oblečení a sportovního vybavení. Snadno si do nich zabalíte všechny věci, které potřebujete na odpolední trénink.

Nositelné tašky přes rameno do města jsou o pohodlí a jedinečném stylu

Ochod 8a.cz nabízí mimořádně široký výběr barev i velikostí městských tašek. Nabízíme pánské i dámské městské tašky, které lze dokonale přizpůsobit vašim potřebám. Jsou ideální pro časté používání v městských oblastech.