top

Rodinné stany

Rodinné stany jsou ideální pro prázdninové cesty s dětmi a dalšími osobami. Prohlédněte si a vyberte si pohodlný, velký rodinný kempinkový stan s oddělenými ložnicemi nebo prostornou předsíňkou!
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Rodinný stan Outwell Greenwood 5 - dark leaf

  wish list

 2. -10%
  Stan pro 5 osob Outwell Avondale 5PA - green

  wish list

 3. -10%
  Nafukovací stan Outwell Avondale 6PA
  Nafukovací stan Outwell Avondale 6PA
  47 610 Kč 52 900 Kč

  wish list

 4. -10%
  Stan pro 6 Outwell Greenwood 6 - dark leaf

  wish list

 5. -10%
  Stan pro 4 Outwell Nevada 4P
  Stan pro 4 Outwell Nevada 4P
  23 805 Kč 26 450 Kč

  wish list

 6. -10%
  Stan pro 5 Outwell Springwood 5SG - blue

  wish list

 7. -10%
  Stan pro 5 osob Outwell Starhill 5A - blue

  wish list

 8. -10%
  Stan pro 5 osob Outwell Ashwood 5 - dark leaf

  wish list

 9. -10%
  Stan pro 4 Outwell Springwood 4SG - blue

  wish list

 10. -10%
  Stan pro 6 Outwell Springwood 6SG - blue

  wish list

 11. -10%
  Stan pro 4 Outwell Greenwood 4 - dark leaf

  wish list

 12. -10%
  Stan pro 4 Outwell Avondale 4PA - green

  wish list

 13. -10%
  Rodinný stan Easy Camp Edendale 400

  wish list

 14. -10%
  Nafukovací stan Outwell Jacksondale 5PA

  wish list

 15. -10%
  Nafukovací stan Outwell Parkdale 6PA
  Nafukovací stan Outwell Parkdale 6PA
  42 084 Kč 46 760 Kč

  wish list

 16. -10%
  Nafukovací stan Outwell Parkdale 4PA
  Nafukovací stan Outwell Parkdale 4PA
  38 340 Kč 42 600 Kč

  wish list

 17. -10%
  Rodinný stan Easy Camp Palmdale 600 Lux - steel blue

  wish list

 18. -10%
  Stan pro šest osob Easy Camp Palmdale 600 - steel blue

  wish list

 19. -10%
  Rodinný stan Easy Camp Palmdale 500 Lux - steel blue

  wish list

 20. -10%
  Stan pro pět osob Easy Camp Palmdale 500 - steel blue

  wish list

 21. -27%
  Turistický stan Coleman Cortes 5 Plus - blue

  wish list

 22. -15%
  Stan pro šest osob Coleman Ridgeline 6+

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
Vymazat

Rodinné stany - pro koho?

Naše modely jsou rodinné kempovací stany s velkými předsíněmi a prostornými ložnicemi, které poskytují dostatek prostoru uvnitř. To je velmi důležité při delších pobytech, kdy si s sebou berete více věcí. Velký rodinný stan poskytuje vysokou úroveň pohodlí při cestování s dětmi a zaručuje dostatek prostoru pro hraní těch nejmenších i pro odpočinek těch starších. Rodinné stany jsou ideální nejen pro letní výlety s dětmi, ale také pro outdoorové dobrodružství s přáteli. Oddělené ložnice poskytují soukromí a prostorné předsíně nabízejí prostor pro večerní setkání i za nepříznivého počasí. Obrovský rodinný stan je skvělou volbou pro každého, kdo hledá velký a pohodlný stan pro kempování nebo delší výlety na jednom místě.

Vlastnosti, které by měl mít dobrý rodinný stan

Většina rodinných stanů nabízí velmi velké a pohodlné ložnice. Menší stan pro čtyřčlennou rodinu bude mít jen jednu, ale větší modely mají obvykle 2 nebo dokonce 3 oddělené ložnice. Díky tomu mají všichni klidné místo na spaní a rodiče, kteří chodí spát o něco později než děti, je při vstupu do ložnice nevzbudí. Nejmladší dítě bude také moci spát o něco déle. Každý obrovský rodinný stan pro 5 nebo 6 osob má na poměry kempování velmi velké ložnice, takže se do nich snadno vejdou pohodlnější turistické matrace s pumpou.

Dobrý rodinný stan musí mít větší předsíňku. To je místo, kde budete trávit čas, když se pokazí počasí. Stačí do ní umístit kempingový nábytek a připravit tak velmi pohodlné místo pro stolování nebo přípravu jídel. Ujistěte se, že stěny nebo vchody do předsíně jsou opatřeny průhlednými okny, která propouštějí trochu více světla. To znamená, že i za zamračeného dne bude stan poměrně světlý.

Důležitou vlastností rodinného stanu pro kempování je také způsob jeho postavení. Není nic horšího než frustrace při stavění tábora hned první den. Proto je dobré vybírat značkové rodinné stany, u kterých je systém rozkládání detailně naplánován. Každý velký stan by měl mít jasný návod na stavění, který vás krok za krokem provede procesem stavění. Většina modelů má také speciální označení na spacím prostoru, tropiku a tyčích, které pomáhá sladit jednotlivé díly a díky kterému se stavění velkého rodinného stanu jen málo liší od stavění mnohem menších turistických stanů

Dobrý rodinný stan se musí vyznačovat velkou výškou, díky které se v něm dá velmi snadno pohybovat. Velké rodinné stany poskytují dostatek prostoru i pro poměrně velké osoby. Pro zajištění optimálního vnitřního klimatu musí být stan vybaven důmyslným ventilačním systémem. To pomůže udržet správnou teplotu uvnitř a také odstranit případnou vlhkost z interiéru.

Rodinný stan pro 4, 5 a 6 osob - vyberte si ten nejpohodlnější!

Rodinné stany se vyrábějí v mnoha verzích. Pokud se chystáte na dovolenou, kde budete často měnit místa, pak je nejlepší volbou základní rodinný stan pro 4 osoby, který se velmi rychle postaví a sroluje. Pokud se chystáte na týdenní nebo dokonce delší pobyt v jednom kempu, bude mnohem lepší volbou obrovský rodinný stan pro 5 nebo dokonce 6 osob. Dovolená ve stanu je stále populárnější. S naší nabídkou stanů si můžete s rodinou užít skvělé chvíle v přírodě. Velké rodinné stany, které najdete v naší nabídce, jsou dobře navržené modely, které poskytují pohodlí a stanou se druhým domovem při četných výletech v teplejší části roku. Zpříjemněte si kempování velkými rodinnými stany od renomovaných výrobců. Jejich dlouholeté zkušenosti se promítají do maximální pozornosti věnované detailům konstrukce.