top

Rodinné stany

Rodinné stany jsou ideální pro prázdninové cesty s dětmi a dalšími osobami. Prohlédněte si a vyberte si pohodlný, velký rodinný kempinkový stan s oddělenými ložnicemi nebo prostornou předsíňkou!
8
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce
 1. -25%
  Nafukovací stan Outwell Jacksondale 5PA

  wish list

 2. -27%
  Stan pro 5 osob Outwell Oakwood 5
  Stan pro 5 osob Outwell Oakwood 5
  12 223 Kč 16 744 Kč

  wish list

 3. -27%
  Turistický stan Coleman Cortes 5 Plus - blue

  wish list

 4. -43%
  Autostan Outwell Ripple 320SA
  Autostan Outwell Ripple 320SA
  18 430 Kč 32 334 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce

Rodinné stany - pro koho?

Naše modely jsou rodinné kempovací stany s velkými předsíněmi a prostornými ložnicemi, které poskytují dostatek prostoru uvnitř. To je velmi důležité při delších pobytech, kdy si s sebou berete více věcí. Velký rodinný stan poskytuje vysokou úroveň pohodlí při cestování s dětmi a zaručuje dostatek prostoru pro hraní těch nejmenších i pro odpočinek těch starších. Rodinné stany jsou ideální nejen pro letní výlety s dětmi, ale také pro outdoorové dobrodružství s přáteli. Oddělené ložnice poskytují soukromí a prostorné předsíně nabízejí prostor pro večerní setkání i za nepříznivého počasí. Obrovský rodinný stan je skvělou volbou pro každého, kdo hledá velký a pohodlný stan pro kempování nebo delší výlety na jednom místě.

Vlastnosti, které by měl mít dobrý rodinný stan

Většina rodinných stanů nabízí velmi velké a pohodlné ložnice. Menší stan pro čtyřčlennou rodinu bude mít jen jednu, ale větší modely mají obvykle 2 nebo dokonce 3 oddělené ložnice. Díky tomu mají všichni klidné místo na spaní a rodiče, kteří chodí spát o něco později než děti, je při vstupu do ložnice nevzbudí. Nejmladší dítě bude také moci spát o něco déle. Každý obrovský rodinný stan pro 5 nebo 6 osob má na poměry kempování velmi velké ložnice, takže se do nich snadno vejdou pohodlnější turistické matrace s pumpou.

Dobrý rodinný stan musí mít větší předsíňku. To je místo, kde budete trávit čas, když se pokazí počasí. Stačí do ní umístit kempingový nábytek a připravit tak velmi pohodlné místo pro stolování nebo přípravu jídel. Ujistěte se, že stěny nebo vchody do předsíně jsou opatřeny průhlednými okny, která propouštějí trochu více světla. To znamená, že i za zamračeného dne bude stan poměrně světlý.

Důležitou vlastností rodinného stanu pro kempování je také způsob jeho postavení. Není nic horšího než frustrace při stavění tábora hned první den. Proto je dobré vybírat značkové rodinné stany, u kterých je systém rozkládání detailně naplánován. Každý velký stan by měl mít jasný návod na stavění, který vás krok za krokem provede procesem stavění. Většina modelů má také speciální označení na spacím prostoru, tropiku a tyčích, které pomáhá sladit jednotlivé díly a díky kterému se stavění velkého rodinného stanu jen málo liší od stavění mnohem menších turistických stanů

Dobrý rodinný stan se musí vyznačovat velkou výškou, díky které se v něm dá velmi snadno pohybovat. Velké rodinné stany poskytují dostatek prostoru i pro poměrně velké osoby. Pro zajištění optimálního vnitřního klimatu musí být stan vybaven důmyslným ventilačním systémem. To pomůže udržet správnou teplotu uvnitř a také odstranit případnou vlhkost z interiéru.

Rodinný stan pro 4, 5 a 6 osob - vyberte si ten nejpohodlnější!

Rodinné stany se vyrábějí v mnoha verzích. Pokud se chystáte na dovolenou, kde budete často měnit místa, pak je nejlepší volbou základní rodinný stan pro 4 osoby, který se velmi rychle postaví a sroluje. Pokud se chystáte na týdenní nebo dokonce delší pobyt v jednom kempu, bude mnohem lepší volbou obrovský rodinný stan pro 5 nebo dokonce 6 osob. Dovolená ve stanu je stále populárnější. S naší nabídkou stanů si můžete s rodinou užít skvělé chvíle v přírodě. Velké rodinné stany, které najdete v naší nabídce, jsou dobře navržené modely, které poskytují pohodlí a stanou se druhým domovem při četných výletech v teplejší části roku. Zpříjemněte si kempování velkými rodinnými stany od renomovaných výrobců. Jejich dlouholeté zkušenosti se promítají do maximální pozornosti věnované detailům konstrukce.