top

Moskytiéry

Účinnou ochranu proti hmyzu poskytují moskytiéry. V mírném podnebí přispěje k pohodlí vaší dovolené, ale během tropických výprav je často jednou z nezbytných součástí vybavení.
Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Moskytiéra Tatonka Single Moskito Dome - cub

  wish list

 2. -10%
  Moskytiéra Tatonka Double Moskito Dome - cub

  wish list

 3. -10%
  Moskytiéra Tatonka Moskito Kopfschutz Simple

  wish list

 4. -10%
  Moskytiéra Lesovik Magla - black
  Moskytiéra Lesovik Magla - black
  1 322 Kč 1 469 Kč

  wish list

 5. -10%
  Moskytiéra Care Plus Mosquito Net - Bell Midge-Proof

  wish list

 6. -10%
  Moskytiéra Easy Camp Mosquito Net Double

  wish list

 7. -10%
  Moskytiéra Easy Camp Mosquito Net Single

  wish list

 8. -10%
  Moskytiéra Sea To Summit Mosquito Net Double Nano

  wish list

 9. -30%
  Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Box 1

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

22 výrobky

na stránce
Vymazat

Široký výběr turistických moskytiér

Moskytiéra je jednou z klíčových součástí vybavení každého uvědomělého turisty a cestovatele. Kompaktní modely, které se vejdou do malých obalů, zajistí, že v každé cestovní tašce bude místo pro toto nezbytné příslušenství. Sortiment outdoorového obchodu 8a.cz zahrnuje nejen modely pro jednu osobu, ale také o něco větší moskytiéry pro 2 osoby. Správně navržené modely umožňují přesné zavěšení nad spacák, nebo postel. Rozmanité tvary vám umožní snadno vybrat ideální model - s obdélníkovou nebo kruhovou základnou, zužující se nahoru nebo se svislými stěnami. Velmi oblíbené jsou také moskytiéry pro hamaky. Vhodně uzpůsobené modely umožňují snadný přístup do interiéru a optimální ochranu před hmyzem jak při nocování, tak při odpoledním spánku ve stínu. Moskytiéry na hlavu jsou ze všech modelů nejmenší. Přes klobouk nebo čepici jsou skvělým doplňkem pro každého, kdo se chystá do tropů, ale také na večerní procházky v lese nebo na louce.

Ještě lepší ochrana před hmyzem

Turistické moskytiéry se vyrábějí z mnoha typů sítí. Liší se nejen použitým materiálem, ale především velikostí ok. Velmi hustá síť zastaví i ten nejmenší hmyz a nabízí klidný odpočinek nebo spánek. Velmi oblíbené jsou také modely s impregnací proti hmyzu. Jedná se o dodatečnou ochranu proti létajícímu hmyzu, která je oblíbená zejména v tropech, kde je ochrana proti komárům velmi důležitá.