top

Dívčí boty

Dívčí obuv byla vytvořena tak, aby si nejmladší příznivci turistiky a lezení mohli užívat správně padnoucí obuv. Noha vašeho dítěte bude chráněna při přecházení stezky nebo na cestě na vrchol.
29
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

29 položek

na stránce
 1. -20%
  Dětské boty Scarpa Mojito Kid - d.blue/fuxia neon

  wish list

 2. -20%
  Dětské boty Scarpa Mescalito Fresh Kid - fuxia/pink

  wish list

 3. -20%
  Dětské boty Scarpa Mescalito Fresh Kid - jeans/aqua

  wish list

 4. -23%
  Dětské boty Salomon XA Pro V8 Junior - blue/black

  wish list

 5. -20%
  Dětské lezečky La Sportiva Gripit - blue/sulphur

  wish list

 6. -20%
  Dětské lezečky La Sportiva Stickit - lime/yellow

  wish list

 7. -25%
  Dětské lezečky Ocun Hero QC - blue/yellow

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

29 položek

na stránce

Dívčí obuv zahrnuje širokou škálu horských modelů

Nabízíme spolehlivé turistické boty pro dívky. Jsou skvělou volbou jak pro první výlety na stezky, tak pro hraní v nedalekém parku. Snadno nazouvatelná, pohodlná a odolná dívčí turistická obuv nabízí maximální pohodlí a skvělou přilnavost v jakémkoli terénu. Tento typ dívčí obuvi byl vytvořen s využitím technologií známých z klasické obuvi pro dospělé. V jejich konstrukci byla mimo jiné použita pěna EVA, díky níž celek poskytuje dobré odpružení. Podrážka je vyrobena z vysoce kvalitní gumy, díky níž se váš malý průzkumník může těšit na správnou přilnavost k zemi při dalších krocích. Pro správné usazení byla použita speciální konstrukce svršku a systém zapínání na suchý zip.

Dívčí lezecká obuv - funkční obuv pro první kroky na stěně

Jako horský obchod jsme nezapomněli ani na to, jak důležitá je lezecká obuv pro dívky, které dělají své první kroky na panelu a ve skalách. Lezečky navržené s ohledem na nejmladší uživatele zaručují dokonalé padnutí a fenomenální přilnavost. Kromě toho je obouvání a zapínání boty hračka. To je důležité pro začátečníky, kteří si mohou chtít botu během přestávky v lezení i několikrát sundat, aby si nohy odpočinuly od nepřirozené polohy. Dětské modely jsou často vybaveny suchým zipem nebo rychloupínacím systémem vázání, takže si je dítě může samo nasadit a sundat.

Dívčí boty mají speciální design, který se bude líbit každé malé milovnici horských aktivit

V dětské obuvi, kterou najdete v našem obchodě, se nám podařilo spojit jedinečná technologická řešení s vhodným barevným provedením. Živé barvy, které v tomto typu modelů převládají, jistě upoutají pozornost dítěte. Dívčí boty používají kombinaci barev, díky které vypadají zajímavě. Budou rafinovaným prvkem horolezeckého nebo turistického vybavení.

Dívčí obuv v obchodě 8a.cz

V naší nabídce máme špičkové outdoorové značky, jako je Ocun nebo La Sportiva. Díky vysoké kvalitě dívčích bot nabízených těmito výrobci jsou všechny modely vhodné pro první turistické výlety a kroky na stěně, které svou kvalitou nijak nezaostávají za obuví připravenou pro dospělé. Vhodně zvolená obuv zvýší pohodlí při každé činnosti, kterou s rodinou podniknete. Poskytují pohodlné nošení na noze a dobrou přilnavost nebo odpružení.