top

Přezky a popruhy

Přezky a popruhy jsou nezbytným příslušenstvím pro trekking a kempování. Pěší a cyklistické výlety často vyžadují, abyste si s sebou vzali o něco větší vybavení. Připravili jsme pro vás širokou nabídku pásků, spon, trokarů, šňůr a háčků.
54
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

54 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

54 položek

na stránce

Poutka a popruhy - dodatečné upevnění k batohu

Svorky a popruhy jsou v mnoha situacích nezbytné. Ty se osvědčí jako odolná podpěra pro upevnění dalších zavazadel. Toto vybavení je ideální pro použití na stezce, vyznačuje se potřebnou pevností a snadným používáním. Přezky a řemeny v obchodě 8a.cz se bude hodit i při kanoistice, cyklistických výletech a každodenním používání. V nabídce najdete šňůrky s pružným drátem, které si "pamatují" nastavení a samy se nerozvazují. Přezky a řemínky jsou často chráněny proti škodlivým účinkům ultrafialového UV záření. To zaručuje, že dlouhodobé vystavení venkovním podmínkám nezpůsobí předčasné opotřebení.

Svorkami a popruhy snadno upevníte spací pytel a karimatku

Při balení na cestu nebo expedici se často stává, že největší kusy vybavení jsou umístěny na vnější straně, aby nezabíraly cenné místo uvnitř batohu. Pokud model není vybaven přídavnými popruhy, budou nejlepším řešením pro upevnění vybavení přídavné popruhy. Nabízíme modely od renomovaných firem, které již léta navrhují a vyrábějí turistické vybavení špičkové kvality. Popruhy na kalhoty s přezkami umožní rychlé a účinné upevnění karimatky, spacího pytle a mnoha dalších věcí. Pružné suché zipy usnadňují přenášení nepravidelně tvarovaného vybavení. Velmi užitečné jsou také karabiny na příslušenství. Skvělý způsob, jak připevnit láhev na vodu, horolezeckou helmu nebo jiné drobné předměty. Nabízené výrobky jsou dokonale doplněny náhradními přezkami. Umožní vám vyměnit poškozené prvky a obnovit tak plnou funkčnost batohu nebo jiného vybavení.

Vybavení pro upevnění zavazadel v 8a.cz

V obchodě 8a.cz nabízíme jak základní prvky turistického vybavení, tak veškeré příslušenství, které se může na trase hodit. Příslušenství pro upevnění zavazadel jsou funkční výrobky, které se vám budou hodit nejen při cestování s batohem, ale také na kole nebo v autě. Jsou ideálním doplňkem výbavy každého aktivního člověka. V kategorii přezek a řemínků najdete také držáky na horolezecké a cyklistické přilby. To umožňuje jejich připevnění k batohu, takže se nemusíte obávat ztráty tak cenného vybavení. Díky tomu zůstane přilba bezpečně připevněna k batohu a bude vždy na stejném místě.