top

Přezky a popruhy

Přezky a popruhy jsou nezbytným příslušenstvím pro trekking a kempování. Pěší a cyklistické výlety často vyžadují, abyste si s sebou vzali o něco větší vybavení. Připravili jsme pro vás širokou nabídku pásků, spon, trokarů, šňůr a háčků.
Zobrazení Mřížka Seznam

86 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Popruh Sea To Summit Bomber Tie Down 2 m/6 ft

  wish list

 2. -15%
  Popruhy Sea To Summit Mat Coupler Kit Loops

  wish list

 3. -25%
  Držák na přilbu ABS Helmnet Pro - slate

  wish list

 4. -10%
  Síťka na přilbu Evoc Helmet Holder - black

  wish list

 5. -25%
  Klipy Tatonka Webbing Keeper 20mm - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

86 výrobky

na stránce
Vymazat

Přezky a popruhy - pro dodatečné upevnění věci na batoh

Přezky a popruhy jsou v mnoha situacích nezbytné. Ty se osvědčí jako odolná podpěra pro upevnění dalších zavazadel. Toto vybavení je ideální pro použití na turistické stezce, vyznačuje se potřebnou pevností a snadným používáním. Přezky a popruhy v obchodě 8a.cz se budou hodit i při jízdě na kajaku, cykloturistice a každodenním používání. V nabídce najdete popruhy s pružným drátem, které si "pamatují" nastavení a samy se nerozvazují. Přezky a popruhy jsou často chráněny proti škodlivým účinkům ultrafialového UV záření. To zaručuje, že dlouhodobé vystavení outdoorovým podmínkám nezpůsobí předčasné opotřebení.

Přezky a popruhy snadno upevníte spací pytel a karimatku

Při balení na cestu nebo expedici se často stává, že největší kusy vybavení jsou umístěny na vnější straně, aby nezabíraly cenné místo uvnitř batohu. Pokud model není vybaven přídavnými pásky, budou nejlepším řešením pro upevnění vybavení přídavné popruhy. Nabízíme modely od renomovaných firem, které již léta navrhují a vyrábějí turistické vybavení špičkové kvality. Popruhy s přezkami umožní rychlé a účinné upevnění karimatky, spacího pytle a mnoha dalších věcí. Pružné upevňovací prvky s háčky usnadňují přenášení nepravidelně tvarovaného vybavení. Velmi užitečné jsou také karabiny na příslušenství. Skvělý způsob, jak připevnit láhev na vodu, horolezeckou helmu nebo jiné drobné předměty. Nabízené výrobky jsou dokonale doplněny náhradními přezkami. Umožní vám vyměnit poškozené prvky a obnovit tak plnou funkčnost batohu nebo jiného vybavení.

Vybavení pro upevnění zavazadel na 8a.cz

V obchodě 8a.cz nabízíme jak základní prvky turistického vybavení, tak veškeré doplňky, které se mohou na trase hodit. Příslušenství pro upevnění zavazadel jsou funkční výrobky, které se vám budou hodit nejen při cestování s batohem, ale také na kole nebo v autě. Jsou ideálním doplňkem výbavy každého aktivního člověka. V kategorii přezek a popruhů najdete také držáky na horolezecké a cyklistické přilby. To umožňuje jejich připevnění k batohu, takže se nemusíte obávat ztráty tak cenného vybavení. Díky tomu zůstane přilba bezpečně připevněna k batohu a bude vždy na stejném místě.